reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Niestety nie jest dobrze. Szew trzyma ale szyjka jest coraz krótsza a lejek coraz większy. Jestem załamana. W dodatku jest jakaś infekcja. Jutro będą badać jeszcze raz szyjkę i decydować co dalej.
Jejku trzymaj się. Co mówią na to lekarze ? może szpital, na infekcję napewno dadzą antybiotyki. Będzie dobrze, trzymam kciuki [emoji8]
Ja już jutro ruszam na szpital... na obserwację, mam nadzieję że będzie wszystko ok. Bo wczoraj wieczorem i dziś troszkę pobolewa mnie brzuch, teraz jak byłam w łazience to jakiś więcej upławów było, już mam schizę że to czop. ehhh jak będę już w tym szpitalu to dopiero odsapnę.
 
Jejku trzymaj się. Co mówią na to lekarze ? może szpital, na infekcję napewno dadzą antybiotyki. Będzie dobrze, trzymam kciuki [emoji8]
Ja już jutro ruszam na szpital... na obserwację, mam nadzieję że będzie wszystko ok. Bo wczoraj wieczorem i dziś troszkę pobolewa mnie brzuch, teraz jak byłam w łazience to jakiś więcej upławów było, już mam schizę że to czop. ehhh jak będę już w tym szpitalu to dopiero odsapnę.
Pewnie to z nerwów. Już niedługo odpoczniesz :)
 
Jejku trzymaj się. Co mówią na to lekarze ? może szpital, na infekcję napewno dadzą antybiotyki. Będzie dobrze, trzymam kciuki [emoji8]
Ja już jutro ruszam na szpital... na obserwację, mam nadzieję że będzie wszystko ok. Bo wczoraj wieczorem i dziś troszkę pobolewa mnie brzuch, teraz jak byłam w łazience to jakiś więcej upławów było, już mam schizę że to czop. ehhh jak będę już w tym szpitalu to dopiero odsapnę.
Pobolewa Cie ze stresu :D uplawow to ja mam ciagle sporo, a jak mam aktywny dzien to juz w ogole, ciagle jakas wkladka musi byc zalozona ;) trzymaj sie kochana, ja jutro kontrola u lekarza :)
 
Cześć na którym forum piszecie? Chciałam wysłać post na forum zamkniętym, nie dało się.

U nas wigilia jest u mnie, będzie duuużo osób, a ja to bardzo lubię. Pierwszy i drugi dzień świąt jedziemy do moim i męża rodziców
 
Ja o mały włos bym trafiła na święta do szpitala, bo wyniki moczu miałam złe. Powtórzyłam badanie i wyszło ok. Dzisiaj mam dwie wigilie - w przedszkolu i w szkole, także nie daję rady ogarniać niczego ;). Idę się szykować.
 
reklama
Do góry