reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Bardzo często tak się skraca przez infekcje. Nie robi się standardowo posiewow a infekcje są groźne.
Mi ginek powiedział że szew prędzej rozerwie szyjke niż sam puści dlatego jest on bardzo skuteczny.
le widzisz kontrole masz i w pore ja nialas ja 21 listopada szew xalozony a jeszcze ani razu w srodku nikt nie sprawdzal robia mi yylko usg przez brzuch ale twierdza ze im mniej grzebania tam to lepiej. Z tymi szwami to widzisz tu dziewczyna tez pisala ze jej sie zsubal ale zalozyli ratunkowy i jest ok ale kijowo 1 wszy byl ztobiony:/
 
reklama
To masz jak ja na odwrot :) stracilas coreczke synus w brzuszku ja stracilam synka teraz corcia w brzuchu :) ja bardzo chcialM dxiewczynke teraz balam sie synka. Pewnie jakby byl to bym przezyla ale jakos tak mi bylo dziwnie ze mojego Piotrusia nie zastApi mi kolejny syn. Nie umie naawet tego wytlimaczyc :p jak sie czujesz w zwiazki z jutrem? Dziwnie to skonstruwane szew jest ok a infekcja zaatakowala szyjke mijmo to :/ a jak to jest z ta szyjla ona faktycznie moze sie wydluxyc bo mj lekatz mowil ze jedynie stanac a mnostwo dziewczyn pisze ze sie wydluzyla hmm
U mnie się wydluzyla z 2,2 cm do 3 cm. Ale to wynika z błędu pomiaru bo jelito miałam wypełnione. Nie robiłam dwójki i szyjka była scisnieta. Dlatego też może się szyjka wydłużyć czy skrócić ale o parę mm. Natomiast jeśli już się skróci o 1 cm czy 2 cm to nie jest to spowodowane błędem.
 
le widzisz kontrole masz i w pore ja nialas ja 21 listopada szew xalozony a jeszcze ani razu w srodku nikt nie sprawdzal robia mi yylko usg przez brzuch ale twierdza ze im mniej grzebania tam to lepiej. Z tymi szwami to widzisz tu dziewczyna tez pisala ze jej sie zsubal ale zalozyli ratunkowy i jest ok ale kijowo 1 wszy byl ztobiony:/
Tak. Mój ginek mowi że szew musi być prawidłowo założony ale czasem i lekarz się pomyli. Kontrole jak dla mnie powinny być częściej. Grzebanie raz na miesiąc nie zaszkodzi. Mój ginek na nfz tak często nie chce badać więc jestem też pod prywatną kontrolą.
 
Tak. Mój ginek mowi że szew musi być prawidłowo założony ale czasem i lekarz się pomyli. Kontrole jak dla mnie powinny być częściej. Grzebanie raz na miesiąc nie zaszkodzi. Mój ginek na nfz tak często nie chce badać więc jestem też pod prywatną kontrolą.
To Ty tez masz szew ? Kurcze myslalM ze Ty jednak go nie masz ze czekasz na decyzje co dalej albo
Pomylam osoby hmm no ja w Holandi to oni inaczej tutaj dzialaja. Ale juteo mam zastrzyk to poprosze ze sie boje i zeby mi skontrolowali szybciej choc szczerze to panikuje strasznie na sama mysl ze ktos mi by tam mial cos wsadzac. Ostatnio w pt babka mi paleczke zwykla wsadzila by sprawdzic wydzieline bo mam non stop majtki nokre i jakby woda sama wiec zglosilam ale powiedziala fluor i puscila do domu tak na marginesie to mysle ze to moze od zadtrzykow progesteronu. Ale wracajac do tematu to panikowalam jakby mi tam pile wsadzaala :p dlugo masz szew?
 
To masz jak ja na odwrot :) stracilas coreczke synus w brzuszku ja stracilam synka teraz corcia w brzuchu :) ja bardzo chcialM dxiewczynke teraz balam sie synka. Pewnie jakby byl to bym przezyla ale jakos tak mi bylo dziwnie ze mojego Piotrusia nie zastApi mi kolejny syn. Nie umie naawet tego wytlimaczyc :p jak sie czujesz w zwiazki z jutrem? Dziwnie to skonstruwane szew jest ok a infekcja zaatakowala szyjke mijmo to :/ a jak to jest z ta szyjla ona faktycznie moze sie wydluxyc bo mj lekatz mowil ze jedynie stanac a mnostwo dziewczyn pisze ze sie wydluzyla hmm
Tu też mówia ze niby według teorii nie może się wydłużyć ale ja czytałam wiele historii w których szyjka się wydłużyła.
 
Tak. Mój ginek mowi że szew musi być prawidłowo założony ale czasem i lekarz się pomyli. Kontrole jak dla mnie powinny być częściej. Grzebanie raz na miesiąc nie zaszkodzi.
Tu też mówia ze niby według teorii nie może się wydłużyć ale ja czytałam wiele historii w których szyjka się wydłużyła.
Tu też mówia ze niby według teorii nie może się wydłużyć ale ja czytałam wiele historii w których szyjka się wydłużyła.
Wlasnie ciekawe czy to zalezy od sprzetu czy tak hjak Madzia pisala wczesniej :) trzymaj sie tam Karolcia :) niech tam pozbeda sie tych bakteri!
 
To Ty tez masz szew ? Kurcze myslalM ze Ty jednak go nie masz ze czekasz na decyzje co dalej albo
Pomylam osoby hmm no ja w Holandi to oni inaczej tutaj dzialaja. Ale juteo mam zastrzyk to poprosze ze sie boje i zeby mi skontrolowali szybciej choc szczerze to panikuje strasznie na sama mysl ze ktos mi by tam mial cos wsadzac. Ostatnio w pt babka mi paleczke zwykla wsadzila by sprawdzic wydzieline bo mam non stop majtki nokre i jakby woda sama wiec zglosilam ale powiedziala fluor i puscila do domu tak na marginesie to mysle ze to moze od zadtrzykow progesteronu. Ale wracajac do tematu to panikowalam jakby mi tam pile wsadzaala :p dlugo masz szew?
Nie mam jednak szwu bo szyjka 3 cm więc lekarz jest o nas spokojny. Ale temat z nim przegadalam bo lubię wiedzieć co i jak ;)
 
Hej dziewczyny [emoji4] My już w szpitalu, przyjęli mnie po 9 rano, około 12 mój lekarz wziął mnir na usg, popatrzyliśmy na malutkiego, sprawdził wszystko to czego nie daliśmy rady zobaczyć podczas usg połowkowego na szczęście dziś Mikołaj chciał współpracować i udało się wszystko zmierzyć, wszystko jest w najlepszym porządku [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] dziś już jestem spokojniejsza... 2 razy już byłam na "brzuszkach" u słuchałam bicia serduszka Mikołaja [emoji7][emoji7][emoji7] jestem zakochana.
 
reklama
Do góry