reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Rozumiem, u mnie właśnie potrzebny jest antybiotyk jednak. Okej, zajrzę tam :)
Ja od 13 tc miałam 3 antybiotyki Nystatynę 13t5f,Pimafucin 16t4d i Fluomizin 18t7d do tego brałam cały czas probiotyk Triwagin. Na szczęście na razie jest ok i mam nadzieję że tak zostanie I w szpitalu nie złapie znów czegoś.
 
reklama
Rozciągnięte nogi pomagają w porodzie? Jak tak to jutro zaczynam stretching! Też robiłam już szpagat dwa lata temu ale zaprzestałam rozciągania i teraz to słabiutko ale ścięgna jak im się przypomni powinny się w miarę łatwo rozciągnąć, mam nadzieję :)
 
Wow, pozazdrościć formy! Ja jestem z natury leniwa i nie ciągnie mnie do aktywności fizycznej, ale kiedyś planuje zacząć, bo to samo zdrowie przecież
Mam to samo, też mnie nigdy nie ciągnęło ;-) wolałam w ciszy i spokoju książkę poczytać, ale planuję kiedyś to zmienić i zacząć się ruszać :-D
 
Mam to samo, też mnie nigdy nie ciągnęło ;-) wolałam w ciszy i spokoju książkę poczytać, ale planuję kiedyś to zmienić i zacząć się ruszać :-D
Mnie troszkę pociesza myśl, że z niemowlaczkiem to trzeba codziennie chodzić na spacery, więc chociaż tyle ruchu codziennie będę miała. Ale chciałabym też kiedyś wyrzeźbić sobie brzuszek i wzmocnić mięsnie kręgosłupa, bo wiecznie mi doskwiera :( najgorszy jest brak motywacji w postaci marzenia o zrzuceniu wagi- może wtedy łatwiej by się było zmobilizować, a ja jestem chudzina z niedowagą
 
reklama
Do góry