reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Dostałam linka do tego zamkniętego wątku ale ni jak nie mogę go otworzyć ani na aplikacji ani przez stronę miała ktoras taki problem ?
 
reklama
Ale sie rozchorowalam :( przy kaszlu boli. Teraz znajac swoje zdrowie bedzie mnie meczylo miesiac. Oby dziecko tego nie odczuwalo.
 
zmurka trzy dni przed porodem ból biodra magicznie zniknął ! wiedziałam, że zaraz urodzę
to było jak cud :D ale ja miałam taki ból ogromny przy obciążaniu nogi w stawie biodrowym bezpośrednio.. no i jak mnie tak kilka razy na dzień siekło to potem mnie cały czas bolało w każdej pozycji - na leżąco, siedząco.. koszmar
 
Dziewczyny zalamujecie mnie. Ja codziennie batonik albo dwa, czasem czekoladka i inne słodycze. A wy tu że sporadycznie :sad: mam już 9,5 kg na plusie. Od dzisiaj dieta!!!!

to niezle was ciągnie na słodkie dziewczyny ja prawie wogóle nie jem nic słodkiego tylko sporadycznie sie zdarzy ale naprawde w małych ilosciach....za to kwaśne jabłka mogłabym jesc kilogramami:wink:
 
reklama
Do góry