reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

@Golonka a bardzo kiepską masz tą hemoglobinę? jak musisz brać to żelazo to może nie ma co się męczyć dalej naturalnymi sposobami tylko faktycznie zarzuć sobie jakąś laktulozę? kobiety w ciąży spokojnie mogą.. to się nie wchłania z jelit.. całość zostaje w przewodzie pokarmowym i napęcznia jedzenie i nie będzie takich cyrków
ze swojej strony dodam, że jako finalny ratunek dla mnie w razie przedłużającego się zaparcia są śliwki popite odstaną kawą zbożową z dużą ilością mleka - tylko to potem mam aż za bardzo efekt w drugą stronę, mam biegunkę, ale chwilową i taką dość umiarkowaną, a jak ktoś miałby się potem cały dzień męczyć w toalecie z biegunką to dla niego też nie rozwiązanie
no i to raczej dobry sposób przy okresowych zaparciach, nie jak ktoś cały czas się męczy.. bo biegunki dla kobiety w ciąży jeszcze gorsze.. mogą doprowadzić do skurczy albo odwodnienia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry [emoji3] A u nas dzisiaj stukneła połowa [emoji1] 20 tygodni za nami [emoji7] ale leci, teraz już z górki [emoji6] tak tak wiem że większość z Was jest już dawno po połówce [emoji16]
Ja korzystam z aplikacji w telefonie więc nie mam tych wszystkich funkcji o których piszecie [emoji38]
 
Dziewczyny co wy na to by powoli już zakładać te wątek zamknięty? Będą święta i nikt nie będzie się chciał tym zajmować. A to jednak chwilę zejdzie... można na razie wpisać te co już są w wątku połówkowym plus osoby które się udzielaja wyszły by dodatkowe info na priv do moderatora.
Możemy [emoji4]
 
Dziewczyny co wy na to by powoli już zakładać te wątek zamknięty? Będą święta i nikt nie będzie się chciał tym zajmować. A to jednak chwilę zejdzie... można na razie wpisać te co już są w wątku połówkowym plus osoby które się udzielaja wyszły by dodatkowe info na priv do moderatora.
Mysle, ze tak bedzie rozsadnie, abysmy sie przed swietami rozgoscily tam juz w calym skladzie ;)
 
Dzień dobry [emoji3] A u nas dzisiaj stukneła połowa [emoji1] 20 tygodni za nami [emoji7] ale leci, teraz już z górki [emoji6] tak tak wiem że większość z Was jest już dawno po połówce [emoji16]
Ja korzystam z aplikacji w telefonie więc nie mam tych wszystkich funkcji o których piszecie [emoji38]
My też dzisiaj polowka :):):)
 
Jest już nas trochę w tym polowkowym wpisanych. Powoli można się organizować. Potem łatwiej dopisać jedna czy 2 osoby niż 50. Szczególne 2 dni przed światami. Gdzie będziemy wszystkie zajęte kuchnią a nie forum.
 
ja mam połówkowe w piątek o 12.. trochę kiepska godzina.. zaraz po będę musiała jechać po dziecko do przedszkola i zjem pewnie bardzo późno obiad, a nic na mnie gorzej nie działa teraz niż obiad po 15.. jak nie zjem koło 13 to jestem tak słaba, że ledwo stoję.. masakra
także szczerze jestem zmęczona na samą myśl :p
ale ja jakieś mam bezpłciowe podejście strasznie do tych wizyt w tej ciąży.. i w sumie pasuje mi to byle wszystko było ok ;)
jedynie co mnie cieszy to perspektywa widoku Wojciecha, bo uwielbiam jego profil.. śliczny, jak u dziewczynki :D przypomina mi mojego brata, jak był maluchem ;)

no i jeszcze od trzech dni boli mnie gardło i już dostaję odruchu wymiotnego na widok soku z malin, miodu, imbiru, czosnku, argentinu T i tego całego ustrojstwa.. ech.. oby się nie wykociło nic z tego
 
reklama
Do góry