reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Dziewczyny, czy na te ważne usg wszystkie chodzicie z mężem/partnerem? Mój właśnie dzwonił ze nie wróci z delegacji :( jak ostatnio byliśmy to wszyscy byli w parach. Niby to tylko badanie, ale jednak mi przykro ze pojde sama...
Ja sama. Mi nie jest jakos przykro. No zycie, nie zawsze sie da byc razem
 
reklama
Gratuluje dzisiejszych wizyt:)
Ja na każde USG wchodze z M, nieważne czy przez brzuch czy dopochwowo. Ale my mamy możliwość przestawienia jego godzin pracy według wizyty dlatego nie ma z tym problemu zeby iść razem.
Co do pozycji siedzenia to raczej nie ma wpływu ona na szyjke. Siedzenie po turecku jest jedynie niewskazane gdy puchna nam nogi, ponieważ w ten sposób macica uciska na tętnice przez co nie ma dobrego krążenia do nóg a wtedy łatwo o zbieranie sie wody i opuchniecia
 
Ale produkujecie postow :D

@Nika999 prawda :) bardzo sie obawialam, ze jak grudzien bedzie sie zblizac wielkimi krokami, to bede miała spadek samopoczucia, poniewaz gdybym wczesniej nie poronila to mialabym termin na grudzień. Ale sie trzymam i nie dopuszczam smutnych przemyslen, ciesze sie z tego co mam.


Produkujecie dziewczyny ;)


Może , któraś by mi chciała oddać trochę cierpliwości?? Normalnie już wymiekam ..


Co do szwów to chyba zależy jakie naciecie/cięcie czy coś. 3 lata temu miała jedne i drugie bo głęboko byłam napięta, część się rozpuscila, q część położna wyciagala po 10 dniach czy jakoś tak :)

Ja mogę oddać :) ostatnio cos za spokojna jestem i cisnienie mam za niskie [emoji23] a drugiej kawy nie dam rady wypic

Ludziom zawsze nie dogodzi. Jak wykraczasz poza ramy rodzinki z reklamy to już jest źle. Musi być 2 i koniecznie chłopiec i dziewczynka...[emoji23][emoji23]

Dokladnie, u nas wszyscy sie dziwia ze chcielismy druga dziewczynke, "no bo przeciez parka najlepsza". Noo... moze do rozmnazania hipopotamow w zoo najlepsza..

Dziewczyny, czy na te ważne usg wszystkie chodzicie z mężem/partnerem? Mój właśnie dzwonił ze nie wróci z delegacji :( jak ostatnio byliśmy to wszyscy byli w parach. Niby to tylko badanie, ale jednak mi przykro ze pojde sama...

Czasem chodze sama, ale jakos mi wszystko jedno. Maz malo rozentuzjamowany, pewnie dlatego ze to drugie dziecko

Wlasnie mialam Wam mowic. Dzisiaj uslyszalam na tych badaniach zeby unikac glaskania brzucha. Od tego twardnieje.

Tez sie staram unikac, ale raz na kilka dni smaruje kremem przeciwko rozstepom i tutaj nie unikniesz
 
Czesc.
Gratuluje wizyt!!

Ja miałam masaż 3 razy (2 razy z josia w ciąży 1 raz z Olusiem). Do przyjemnych nie należy ale da się spokojnie znieść. Chodzi o to ze położna (przynajmniej tu) rozchyla szyjkę i odkleja worek płodowy od ścian żeby wywołać poród. Jeśli o ból chodzi to porównywalny w bólem miesiączkowym tyle ze chwilkę tylko trwa. U mnie nie do końca był skuteczny niestety.
 
Ja mam 21 tydzień i 4 kg na plusie. Śniadania jem w locie tzn w aucie jak jadę do pracy potem często nic jakieś jabłko i potem kolacja...dopiero w weekend regularnie i więcej .
Mam zdecydowanie chęć na mięsko :))))
Wrzucę wam fotkę sukienki jaka kupiłam wczoraj na wigilię firmowa
 

Załączniki

  • IMG_20181129_205944.jpg
    3,8 MB · Wyświetleń: 101
Ja mam 21 tydzień i 4 kg na plusie. Śniadania jem w locie tzn w aucie jak jadę do pracy potem często nic jakieś jabłko i potem kolacja...dopiero w weekend regularnie i więcej .
Mam zdecydowanie chęć na mięsko :))))
Wrzucę wam fotkę sukienki jaka kupiłam wczoraj na wigilię firmowa
Wygląda ekstra :)
ja mam 5.5 na plusie i już mi lekarz zastrzegł że czas wprowadzić dietę:)) A apetyt mam.ogormny buu
 
reklama
Do góry