reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Ja już zgłupiałam z tymi terminami...z OM jest 22.04, w karcie ciąży mam z pierwszego usg 21.04, a na genetycznych wyszło 17.04. Wczoraj z takiego szybkiego pomiaru główki znowu wyszedł 21...raczej celuje na poród po Wielkanocy ;)
W pierwszych tygodniach zarodek rośnie u każdego tak samo. Czasem termin z OM jest błędny bo okazuje się że owulacja była wcześniej bądź później. Więc koryguje się datę porodu na usg z 1 trymestru. Potem już nic się nie zmienia bo dzieci różnie rosną.
 
W pierwszych tygodniach zarodek rośnie u każdego tak samo. Czasem termin z OM jest błędny bo okazuje się że owulacja była wcześniej bądź później. Więc koryguje się datę porodu na usg z 1 trymestru. Potem już nic się nie zmienia bo dzieci różnie rosną.

Akurat datę owulacji znam co do godziny, bo miałam zastrzyk na pęknięcie pęcherzyków i monitoring. Czyli mam brać pod uwagę ta datę z karty ciąży?
 
reklama
Ja już zgłupiałam z tymi terminami...z OM jest 22.04, w karcie ciąży mam z pierwszego usg 21.04, a na genetycznych wyszło 17.04. Wczoraj z takiego szybkiego pomiaru główki znowu wyszedł 21...raczej celuje na poród po Wielkanocy ;)

wydaje mi się że najważniejsza jest data z USG I trymestru :)
mimo że wiesz kiedy miałaś owulke, to zaskoczyć mogły chlopaczki równie dobrze w ten dzień, jak i 3/4 dni później... :)
 
Do góry