reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Cześć @kasiula222 ;)

Dorwalo mnie przeziębienie, najbardziej dokucza bol gardła. Musze sie w tone czosnku zaopatrzyc.
Odkryłam ostatnio pyszną i rozgrzewająca herbatkę - do wrzącej herbaty wrzucam 4 goździki, dwa plastry imbiru, a za parę minut jak trochę przestygnie dwie łyżeczki miodu i plaster cytryny - polecam mega!!

Kciuki za wizyty!!

Udało mi się wczoraj dotrwać do końca meczu [emoji123]
 
reklama
Trzeba to usg zrobić do 14tc.

Z tego co wiem to prenatalne powinno sie zrobić min 11t max do 13t 6d bo wtedy pomiar jest najbardziej miarodajny wiec radzilabym wybrać sie szybciej niż za miesiac

Chodzę z dziećmi od samego początku ciąży. Do jacuzzi też raz weszłam na kilka minut, bo córka bardzo prosiła. Ale nie lubię w tym siedzieć ;). Niestety nie umiem pływać.


Czym prędzej się gdzieś zapisz na konkretne usg prenatalne.

Ja na Twoim miejscu próbowałabym zapisać się gdzieś dodatkowo na usg prenatalne tak dla świętego spokoju ;)

Ja na twoim miejscu bym się wybrała na genetyczne z prawdziwego zdarzenia. Będziesz spokojniejsza.

Na dniach wybieramy się do polski, dzisiaj zadzwonię i zrobię termin, dzięki dziewczyny [emoji6][emoji8]
 
Dobrze, że wszystko ok. Uff...

Widać już u was brzuszki? U mnie nie i myślę kiedy wystrzeli do przodu. Ja dostrzegam małe zaokrąglenie, ale znajomi nigdy by się nie zorientowali. Zresztą jeszcze nie chwaliłam się koleżankom ;).

U mnie delikatne wybrzuszenie pojawiło się jakos w 9 tc, teraz w 12 mam brzuch jak w połowie pierwszej ciazy strasznie szybko ale co zrobisz [emoji846] czy wy tez w kolejnych ciążach macie szybciej widoczny?
 
Ja wczorajszy mecz przespałam o_O Mąż się obok emocjonował ;). Ale super wynik!

@kb.karola90 jak miałaś już IgG na plusie w poprzedniej ciąży, to faktycznie najpewniej jakaś pomyłka, albo nadkażenie, ale już nie groźne :).

@kasiula222 witaj :)!

@Papui zaciskam kciuki! Też dzisiaj mam wizytę. Niestety dopiero wieczorem :(. Już cała chodzę z nerwów. Tak naprawdę dzisiaj to dla mnie mega ważny dzień, bo albo będzie wielka radość pierwszy raz, albo...Ale nie chce się nakręcać niegatywnie, bo nie ma sensu. Co ma być będzie.
Dobrze, że do pracy zaraz ruszam, to zajmę czymś głowę.
Aia czemu dziś taka ważna decyzja nie miałaś jeszcze prenetalnych ? Na którą wizyta ?
 
Część dziewczyny , mogę do Was dołączyc ? Co prawda termin mam na 5 maj aleja pewno będę mieć CC w kwietniu . Będzie to moja 3 cc . Na majówkach jakoś nie mogę się odnaleźć :((
Cześć zapraszamy ;)
Dziewczyny oglądacie? Ależ ekscytacja!!!
Na początku pierwszego seta chciało mi się spać a potem jak już się rozkrecilo to wytrzymałam do końca :) i warto było.
 
reklama
Cześć Wam mamuśki [emoji8]
Widziałyście wczorajszy mecz ? [emoji7][emoji7][emoji7] Boże kocham ich, rozwalili system [emoji1376][emoji1376][emoji1376]

@patuśka ja od czterech dni jestem przeziębiona, nic nie przechodzi dzisiaj idę do lekarza bo mam już dosyć czosnku i herbaty jeszcze mały daje mi popalić, w nocy w ogóle nie spi [emoji53]
 
Do góry