reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

U mnie kosztują grubo ponad 2 tysiące. Ja nikogo nie próbuję namawiać na badania, tylko pytam czy któraś planuje robić.
Koszt duży Ale chyba warto ceny bo masz pewność że dziecko jest zdrowe albo że będzie chore na tą czy inna chorobę. A sama statystyka... dla mnie szkoda nerwów.
 
reklama
Jak NIFTY wyjdzie źle to i tak trzeba robić amniopunkcję, co mnie dziwi. Skopiowałam tekst:

"Należy jednak pamiętać, że test NIFTY ma status testu przesiewowego, co oznacza, że nieprawidłowe wyniki testu powinny zostać potwierdzone tradycyjną metodą diagnostyczną - inwazyjną. Ponadto, w niektórych sytuacjach klinicznych (np. gdy obserwowane są nieprawidłowości rozwojowe płodu w USG) wskazane jest przeprowadzenie analizy dotyczącej wszystkich chromosomów płodu tradycyjną metodą."
 
Jak NIFTY wyjdzie źle to i tak trzeba robić amniopunkcję, co mnie dziwi. Skopiowałam tekst:

"Należy jednak pamiętać, że test NIFTY ma status testu przesiewowego, co oznacza, że nieprawidłowe wyniki testu powinny zostać potwierdzone tradycyjną metodą diagnostyczną - inwazyjną. Ponadto, w niektórych sytuacjach klinicznych (np. gdy obserwowane są nieprawidłowości rozwojowe płodu w USG) wskazane jest przeprowadzenie analizy dotyczącej wszystkich chromosomów płodu tradycyjną metodą."
[emoji44] A tego to nie wiedziałam. Niby po...
 
Dobra dziewczyny idę robić obiad... Moje małe żmije już usneły więc mam co najmniej 2 godziny spokoju trzeba ogarnąć chaty i obiad więc znikam.... miłej soboty wszystkim.
 
reklama
Do góry