reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Są kobiety, które miały dobre usg, a dziecko chore.
Ale częściej się zdarza że pappa wychodzi źle i rodzi się zdrowe dziecko niż odwrotnie. Szkoda stresu jak dla mnie.
Każda sama podejmie decyzję czy robić czy nie... Ja się wole nie stresować wynikami to bardziej szkodzi. A to że statystycznie moje dziecko ma szansę na jakiś zespół 1:87 niewiele mi daje bo może się urodzić chore Ale i całkiem zdrowe i mam się całą ciążę martwić że ma 87% szans na taka a czy inna chorobę. Nie dziękuję.
 
reklama
Plamienia całe szczęście już mi przeszły i nie były spektakularne, dosłownie kilka kropelek . Kolejne USG mam za dwa tygodnie . Wczoraj zrobiłam betę i jutro powtarzam . Już na jej podstawie będę mogła wywnioskować, czy jest ok .
Ja też mam. Plamienia... Nie caly czas tylko czasami .. Lekkie różowe.. Jestem ok 5 tyg. Lekarza mam dopiero za 12 dni. Trochę się martwię sie tymi plamienimi.. Chociaż wiem że duzo kobie na początku tak ma. Mój narzeczony każe nie panikowac i negatywnie nie myśleć tylko czekać ze spokojem na wizytę.
 
Ale częściej się zdarza że pappa wychodzi źle i rodzi się zdrowe dziecko niż odwrotnie. Szkoda stresu jak dla mnie.
Każda sama podejmie decyzję czy robić czy nie... Ja się wole nie stresować wynikami to bardziej szkodzi. A to że statystycznie moje dziecko ma szansę na jakiś zespół 1:87 niewiele mi daje bo może się urodzić chore Ale i całkiem zdrowe i mam się całą ciążę martwić że ma 87% szans na taka a czy inna chorobę. Nie dziękuję.
Ja wtedy zrobię amniopunkcję i się nie będę martwić, bo będę świadoma :).
 
Hej. U mnie 5tyd+1d. Usg miałam tydzień temu i od tamtej pory mam ciągle dyskomfort w prawej pachwinie. Ogólnie po usg cały dzień mnie bolało dość silnie. Z Prawej jest umiejscowiony okruszek.
Czy wy też macie pobolewania podbrzusza/pachwiny?
Trafilam wtedy na mega nie przyjemna Babe i się nakrecilam że mogła nam coś zrobić. Maja Pani doktor wraca 20 z urlopu
 
@delicious każda z nas będzie sama musiała podjąć decyzję co do badań. Chyba najlepsze i najmniej inwazyjne są badania nifty. Cena kosmiczna ale daje prawdziwy obraz a nie to co pappa tylko statystykę. Także jak masz wolne 2kafle to polecam.
 
@delicious każda z nas będzie sama musiała podjąć decyzję co do badań. Chyba najlepsze i najmniej inwazyjne są badania nifty. Cena kosmiczna ale daje prawdziwy obraz a nie to co pappa tylko statystykę. Także jak masz wolne 2kafle to polecam.
U mnie kosztują grubo ponad 2 tysiące. Ja nikogo nie próbuję namawiać na badania, tylko pytam czy któraś planuje robić.
 
Ja miałam przez 2-3 dni plamienia. A raczej rozowy śluz na papierze po siusiu. Dzwonilam do gina. Kazal wyłączyć myslenie, nie przejmować i przejdzie. I przeszlo.



Ps. Ktoras tam pisala o poronirniach i judnosciach. Woem, ze czasem poronienie jest bezobjawowe, mimo objawow ciazowychm tak tez miałam w 1 ciazy, dlatego teraz dygam, aby bylo ok.
Tak ja pisalam. No przykra sprawa, bo niestety jak nie ma krwawienia to jest takie zludne poczucie ze jest ok.
Mam wiele znajomych, które mają dzieciaczki z ZD, pewni dlatego tak o tym myślę.
Dlatego ja zrobie nifty. O ile dotrzymam do 12-13 tygodnia.
 
reklama
Hej. U mnie 5tyd+1d. Usg miałam tydzień temu i od tamtej pory mam ciągle dyskomfort w prawej pachwinie. Ogólnie po usg cały dzień mnie bolało dość silnie. Z Prawej jest umiejscowiony okruszek.
Czy wy też macie pobolewania podbrzusza/pachwiny?
Trafilam wtedy na mega nie przyjemna Babe i się nakrecilam że mogła nam coś zrobić. Maja Pani doktor wraca 20 z urlopu
Cześć. Mnie nie boli brzuch wcale.
 
Do góry