reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
No ja już na szczęście po wizycie dzidzia zdrowa, a mamusia toxoplazmoza dodatnia. Jestem w pracy i zbytnio nie mogę pisać, ale trochę pisałam na wątku wizyt. Reszte wieczorem
Teraz mogę odpowiedzieć resztę dzidzia zdrowa, noseczek śliczny, nt 1,85, wszystko w najlepszym porządku. Maluszek spał sobie słodko. Kamień spadł z serca. Jedynie co mnie zmartwiło to toksoplazmoza dodatnia, we wtorek wizyta w zakaźnym
 
Dziewczyny dzięki za rady dotyczące loty - dopytalam lekarza na wszelki bąbelki- nie widział żadnych przeciwwskazań - właśnie wracam z mojej delegacji i poza zmęczeniem nie odczuwamy nic złego 9bybtak zostalo. @Karola2453 mega zazdrosze dobrych wyników i cieszę się bardzo za masz temat pięknie zapiety - ja 02.12 Mam prenatalne usg A 05.10 powinnam.otrzymac wyniki badań genetycznych które tydzień temu robiłam z krwi. Trzymajcie proszę kciuka :)
 
reklama
Do góry