reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Dziewczyny czy jecie sery pleśniowe z mleka pasteryzowanego ? Ja wczoraj zjadlam z chlebem bo lubie. Chodzi mi o camerbert.

od początku ciąży się powstrzymywałam, bo jestem okropna fanka serów plesniowych, czy camembert czy gorgonzola czy Blue.. mogę jeść bez dodatków :D aż do wczoraj - zrobiłam kurczaka z makaronem i sosem śmietanowo-serowym z pietruszką właśnie na 2 rodzajach serów, no i kupiłam osobno na kanapki bo mi brakowało :D

Hej Wam, właśnie napisałam na powitalnym. Tutaj tez się przedstawię [emoji85]
Jestem Dorota, mieszkam w Niemczech. Mam rocznego synka a obecnie jestem w 11 tyg ciazy. Dzisiaj miałam drugą wizytę, termin na 18 kwiecień, bobo ma 4 cm [emoji1348] Pozdrawiam wszystkie kwietniówki [emoji5][emoji8]

witamy :p!
 
U nas wszystko dobrze, kamień spadł z serca :). Trochę podgoniło, bo wychodzi 12+6, wg om 12+3. Wszystko pięknie, kość nosowa, nt 1,3, tętno 159. Ma 64mm :)

@liczba czekamy na wieści!
 

Załączniki

  • Resized_20180926_175726(1).jpeg
    Resized_20180926_175726(1).jpeg
    178 KB · Wyświetleń: 71
reklama
Do góry