reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2019

@Biegi93 mi lekarz z powodu boli krzyża i tylozgiecia mówił że mam spać na brzuchu. Oczywiście nie mogłam bo uciskalam żołądek który jest ciągle oboloaly. W nocy albo rano budze się na plecach :D staram zasnąć się na lewym boku A później się kręcę :p
Mama ginekolog kiedyś pisała fajnego posta o pozycji do spania. Warto przeczytać i nie spinac się i denerwować ;) jak dzidzia będzie większa to wtedy przepływ żyły rzeczywiście jest lepszy na lewym boku niż na plecach itp, ale jeśli masz zdrowa ciążę to nic się nie dzieje, jak dzidzi bedzie niewygodnie to Cie poinformuje kopniakiem :p Wszystko zależy od ciazy!
 
reklama
Trzymam kciuki za wszystkie wasze wizyty i zazdroszczę że macie je dzisiaj, ja już 1,5 tygodnia temu i tęskni mi się za widokiem maluszka :).
A w temacie spania, faktycznie staracie się spać tylko na lewym boku ? Mnie za cholerę to nie wychodzi, mimo ze zasypiam na lewym to zawsze budzę się na plecach :p
Nie, ale w pierwszej ciąży spalam na lewym boku jak dziecko juz bylo duze, teraz spie tak jak mi najwygodniej czyli na brzuchu:) i dopytalam mojego lekarza czy nie ma przeciwwskazań. Nie ma.
 
Trzymam kciuki za wszystkie wasze wizyty i zazdroszczę że macie je dzisiaj, ja już 1,5 tygodnia temu i tęskni mi się za widokiem maluszka :).
A w temacie spania, faktycznie staracie się spać tylko na lewym boku ? Mnie za cholerę to nie wychodzi, mimo ze zasypiam na lewym to zawsze budzę się na plecach :p
Śpię jak mi wygodnie [emoji6] czyli narazie najwięcej na brzuchu [emoji4]
 
Mocne kciuki za dzisiejsze wizyty.
Proponuje otworzyć nowy wątek zakupowy żeby było łatwiej wrócić to wyprawkowych cudów.
Tu położna daje jakby teczkę gdzie zapisywane są wszystkie wizyty i wyniki badań itp jest łącznie z książka o ciąży itp.

IMG_2242.JPG


Miałam coś pisać ale oczy mi się już zamykają. Mega ciężka nocka za mna, dziadki w pracy dały w kość strasznie. Ide spac bo do 3 muszę się wyspać.
 

Załączniki

  • IMG_2242.JPG
    IMG_2242.JPG
    661,8 KB · Wyświetleń: 210
nie stresujcie się bo zapewne nie macie czym! :) życzę udanych wizyt kochane ✊
u mnie do wtorku coraz mniej dni a dłuży się bardziej niż 2 tygodnie temu :D

ciekawi mnie czy puści mi serduszko, jak dotąd tylko widziałam migajacy punkcik.. takie mało realne.. i na wcześniejszych usg dzidziuś się nie ruszał a przynajmniej nie zauważyłam. mam nadzieję że teraz juz wkroczył w etap wiercipiety i wkoncu zobaczę jak wierzą tymi nóżkami :)

dziewczyny czy Was też zaraz po przebudzeniu boli kręgosłup przy samej pupie? ćmi kiedy biorę wdech. śpię na brzuchu, bez wyjątków, zawsze ;)
 
Mocne kciuki za dzisiejsze wizyty.
Proponuje otworzyć nowy wątek zakupowy żeby było łatwiej wrócić to wyprawkowych cudów.
Tu położna daje jakby teczkę gdzie zapisywane są wszystkie wizyty i wyniki badań itp jest łącznie z książka o ciąży itp.

Zobacz załącznik 901848

Miałam coś pisać ale oczy mi się już zamykają. Mega ciężka nocka za mna, dziadki w pracy dały w kość strasznie. Ide spac bo do 3 muszę się wyspać.


kochana wyjelam mi to z ust! wczoraj jak czytałam o tych zakupach, to też pomyślałam że fajnie było by założyć osobny wątek wyprawkowy, tak jak u mam lutowych, marcowych, etc :)
 
@Sylwiakp Ciebie ćmi, mnie aż paraliżuje ;) dzidzia naciska z macica na nerwy przy kregoslupie :) nic nie poradzisz, jak macica się przesunie do przodu i do góry to odpuści. Ból zapewne pojawi się jak bobas będzie się przygotowywał do wyjścia ;)
 
reklama
Do góry