reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Muszę to w przyszłości wdrożyć w życie ewidentnie!!!

Jak samopoczucie?
Dziekuje ze pytasz :) coraz lepiej. I nudnosci juz prawie nie mam, tylko wstret do zapachow i sennosc.
Opijanie nowych butów to świetny pomysł [emoji23] czy te kupione dzieciom też można... bo mam 4 nowe nie opite pary.
Ja od wczoraj zdycham... nic mi się nie chce leń nad lenie... aż się boję co będzie za tydzień jak dostanę sama z maluchami [emoji53] najchętniej bym poszła spać i nie wychodziła z łóżka przez 3,4 dni...
Ja bym chociaz jeden caly dzien w lozku chciala sie tak wylegiwac i nie robic, ech marzenie
 
reklama
Witam jestem tutaj nowa :) więc krótka moja historia. 29 sierpnia poszłam do ginekologa i przy okazji okazało się że mam pęcherzyk ciążowy. Robilam test z krwi beta hcg i otrzymałam wynik 3-4 tydzień. Wszystko super ale się martwię bo moja koleżanka ostatnia zaszła w ciążę ale miała pusty pęcherzyk więc się boję idę na kolejną wizytę 12 września.
 
Będzie dobrze na tym etapie ciąży sam pęcherzyk jest normą. A jak się czujesz jakieś objawy ciążowe?
 
Dziekuje ze pytasz :) coraz lepiej. I nudnosci juz prawie nie mam, tylko wstret do zapachow i sennosc.Ja bym chociaz jeden caly dzien w lozku chciala sie tak wylegiwac i nie robic, ech marzenie
Oj ja też bym chciała taki chociaż jeden dzień cały dzień w łóżku :)
Witam jestem tutaj nowa :) więc krótka moja historia. 29 sierpnia poszłam do ginekologa i przy okazji okazało się że mam pęcherzyk ciążowy. Robilam test z krwi beta hcg i otrzymałam wynik 3-4 tydzień. Wszystko super ale się martwię bo moja koleżanka ostatnia zaszła w ciążę ale miała pusty pęcherzyk więc się boję idę na kolejną wizytę 12 września.
Hej, witamy nie przejmuj się, trzeba być dobrej myśli że wszystko jest w porządku, do kolejnej wizyty u lekarza zrelaksuj się zajmij czymś innym myśli, mi dobrze zrobiło czytanie książek wieczorami :)
 
od wczoraj leze z bolem glowy i podwyzszona temp. dzis doszedl bol krtani. to bylby cud gdybym nie pochorowala sie 1 trymestrze.
 
od wczoraj leze z bolem glowy i podwyzszona temp. dzis doszedl bol krtani. to bylby cud gdybym nie pochorowala sie 1 trymestrze.
Witaj w klubie ja od dwóch dni katar i gorączkę. A dziś rano brunatne plamienie.... czekam właśnie na koleżankę która jest ginem podjedzie do szpitala żeby mnie zbadac
 
Witam jestem tutaj nowa :) więc krótka moja historia. 29 sierpnia poszłam do ginekologa i przy okazji okazało się że mam pęcherzyk ciążowy. Robilam test z krwi beta hcg i otrzymałam wynik 3-4 tydzień. Wszystko super ale się martwię bo moja koleżanka ostatnia zaszła w ciążę ale miała pusty pęcherzyk więc się boję idę na kolejną wizytę 12 września.

Tez się bardzo o to martwiłam (albo ciąże pozamaciczna), ale wszystko na wizycie było ok :) kolejna mam również 12 września i teraz mam nowe zmartwienia :p dzisiaj mi się śniło, ze usg genetyczne mi zle wyszło. Wiec doskonale Cię rozumiem. Staram się zajmować głowę jakimiś głupotami (śmieszny serial, książka fantasy, byle coś nie związanego z ciąża).
 
od wczoraj leze z bolem glowy i podwyzszona temp. dzis doszedl bol krtani. to bylby cud gdybym nie pochorowala sie 1 trymestrze.
Chyba będziesz musiala sie wybrać z tymi objawami do lekarza, zeby dal cos zeby sie chorobsko nie rozwinęło
Witaj w klubie ja od dwóch dni katar i gorączkę. A dziś rano brunatne plamienie.... czekam właśnie na koleżankę która jest ginem podjedzie do szpitala żeby mnie zbadac
Daj nam znac czy wszystko w porządku. Trzymam kciuki
Tez się bardzo o to martwiłam (albo ciąże pozamaciczna), ale wszystko na wizycie było ok :) kolejna mam również 12 września i teraz mam nowe zmartwienia [emoji14] dzisiaj mi się śniło, ze usg genetyczne mi zle wyszło. Wiec doskonale Cię rozumiem. Staram się zajmować głowę jakimiś głupotami (śmieszny serial, książka fantasy, byle coś nie związanego z ciąża).
Pamietaj, ze to tylko sen. Glowa do gory :)
 
Witaj w klubie ja od dwóch dni katar i gorączkę. A dziś rano brunatne plamienie.... czekam właśnie na koleżankę która jest ginem podjedzie do szpitala żeby mnie zbadac
daj znac po badaniu! duzo zdrowka.

Chyba będziesz musiala sie wybrać z tymi objawami do lekarza, zeby dal cos zeby sie chorobsko nie rozwinęłoDaj nam znac czy wszystko w porządku. Trzymam kciukiPamietaj, ze to tylko sen. Glowa do gory :)
mam tabletki do ssania isla bezpieczne w ciazy wiec sie nimi ratuję... temp nie jest jeszcze wysoka wiec nie musze brac nic na zbicie. zobaczymy jutro.. jeszcze rozpoczecie roku z córka.. a we wtorek planowalam isc do innego gina prywatnie bo moja wizyta dopiero 20 wrzesnia.
 
reklama
No hejo mamuśki.
Ale żeście naskrobały tych stron.
Niemożliwością jest odczytanie wszystkiego. OM 10 lipca zbliżenia 23 i 25lipca i tak była owulacja wiec trafiliśmy idealnie.
Po tym były wakacje w Polsce i trochę szaleństwa. W ostatni dzień plemienia więc myślałam że to okres się zaczyna......Ale nie zaczął. Wrocilam 6 sierpnia do Uk I zrobiłam test I zonk bo naprawdę się nie spodziewałam. Modli mnie Ale nie wymiotuje. Ciąża potwierdzona u giną. Badania krwi też zrobione żelazo niskie Ale w pierwszej ci azy też niskie mialam anemie. Więc teraz dbam.o siebie podwójnie.
 
Do góry