reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

To ja z kolei mam dzisiaj gorszy dzień, głowa mnie trochę boli i niby jestem głodna ale jak tylko coś zjem to mnie mało więc generalnie jestem na samej wodzie no i piersi zaczęły mnie boleć. Wizyta już w poniedziałek...według usg to będzie 5t6d według OM 6t5d mam nadzieję że zobaczę już serduszko chociaż wiem że może być za wcześnie.
 
reklama
Ojjjj dobrze powiedzieć trudniej zrobić... mnie dziś naszła ochota na słodkie i napadlam na osiedlowa cukiernie nie dość że wyszła z 3 różnymi ciastkami to jeszcze po drodze wyciągnęłam Kinder bueno
emoji23.png
emoji53.png
emoji12.png
Najgorzej iść głodnym na zakupy, wiem po sobie :rolleyes:. Ostatnio wyszłam z domu z dziećmi załatwić sprawy, już po 5 minutach taką pustkę w żołądku miałam i wylądowałyśmy w cukierni ;).
Łatwo można się złapać na tym, że ciąża to usprawiedliwianie własnego łakomstwa. Jestem w ciąży, więc mogę! Tylko później jest płacz, bo jest bobas i nadmiar kg. Ciężko jest zrzucić parę kg, przerabiałam to... Jem ostatnio różne śmieciowe jedzenie i wiem, że mi nie służy, ale jak się powstrzymać :confused2:.
 
To ja z kolei mam dzisiaj gorszy dzień, głowa mnie trochę boli i niby jestem głodna ale jak tylko coś zjem to mnie mało więc generalnie jestem na samej wodzie no i piersi zaczęły mnie boleć. Wizyta już w poniedziałek...według usg to będzie 5t6d według OM 6t5d mam nadzieję że zobaczę już serduszko chociaż wiem że może być za wcześnie.
O której masz wizytę? Tyle nas jest, że prawie codziennie któraś ma :cool2:. To jest fajne.
 
Też tak miałam tylko w 8 tygodniu. Nie wytrzymałam i poszłam na usg, co mnie uspokoiło.


Ja też na nfz chodzę i miałam usg w 5+6. Lekarz na wizycie kazał mi się umówić jak najszybciej, ja na to, że wolałabym później, żeby było serduszko. On stwierdził, że chce potwierdzić ciążę, ale jak bardzo chcę to żebym się umówiła po 10 sierpnia. Los zdecydował za mnie o terminie, bo był tylko jeden możliwy dzień, dokładnie 10 sierpnia :tak:. Lekarz podczas wizyty nie miał akurat grafiku przy sobie.

Dobrze bedzie wiedziala ze bylam juz prywatnie. Zobaczymy, moze akurat zrobi. Nfz to bardzo roznie bywa.
 
To ja z kolei mam dzisiaj gorszy dzień, głowa mnie trochę boli i niby jestem głodna ale jak tylko coś zjem to mnie mało więc generalnie jestem na samej wodzie no i piersi zaczęły mnie boleć. Wizyta już w poniedziałek...według usg to będzie 5t6d według OM 6t5d mam nadzieję że zobaczę już serduszko chociaż wiem że może być za wcześnie.
Na którą idziesz? Będziemy kciuki trzymać za serduszko
Już doczytałam. Będziemy czekać... I denerwować się tak samo jak ty.
 
reklama
Do góry