reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2019

Tak, mnie przestały bolec, ale najbardziej mnie niepokoi ze minely mi nudności. W 6 tc to nie jest normalne. No nic, zobacze czy dzisiaj wrócą.
To się ciesz. Ja dopiero mam od wczoraj. Dziś jest lepiej, ale wczoraj masakra. I jeszcze miałam gości na imieniny przyjechali.. Ledwo żyłam, a oni nic nie wiedzą.. Przeczytałam w necie, że ciepła woda z cytryną pomaga i faktycznie trochę lepiej mi się zrobiło.
 
reklama
Ja prawie w ogóle nie mam cycków :(
Ja też miałam małe przed ciążą. Kiedyś małe B, ale w ostatnim czasie przed ciążą przytyłam z 3 kg i piersi się powiększyły do takiego większego B. Ale i tak były małe,a teraz nawet bez stanika widzę różnicę. Smaruję je specjalnym kremem, bo się boję, że jak tak będą rosły, to będzie rozstęp na rozstępie, masakra
 
Witam dziewczynki. Miałam nie pisać ale to chyba uzależnienie [emoji6]

Ja miałam nudności i ból piersi przez 3 dni. A tak wcześniej nie czułam się w ciąży. I teraz po tych 3 dniach znowu przeszło. Też mnie to martwi no ale u mnie powod do stresu jest. No cóż nic z tym nie zrobię. Biorę luteine i pozostaje czekanie.

U nas pada od wieczora. Jedziemy właśnie na spotkanie z ludźmi z mojej pracy. A potem odwozimy chłopaków do babci na dwa dni. Także do wtorki będę z jednym dzieckiem w domu [emoji16] co za luksus [emoji16]
Ja jeden dzień czuję się super, zero dolegliwości, a na następny dzień mega zmęczenie, brak ochoty na jedzenie, odrzucanie od lodówki i taka zmienność nastrojów, że tylko płaczę, I tak w kratkę. A mdłości mam od kilku dni, ale od wczoraj takie poważne, niestety
 
Witam dziewczynki. Miałam nie pisać ale to chyba uzależnienie [emoji6]

Ja miałam nudności i ból piersi przez 3 dni. A tak wcześniej nie czułam się w ciąży. I teraz po tych 3 dniach znowu przeszło. Też mnie to martwi no ale u mnie powod do stresu jest. No cóż nic z tym nie zrobię. Biorę luteine i pozostaje czekanie.

U nas pada od wieczora. Jedziemy właśnie na spotkanie z ludźmi z mojej pracy. A potem odwozimy chłopaków do babci na dwa dni. Także do wtorki będę z jednym dzieckiem w domu [emoji16] co za luksus [emoji16]
Ja jeden dzień czuję się super, zero dolegliwości, a na następny dzień mega zmęczenie, brak ochoty na jedzenie, odrzucanie od lodówki i taka zmienność nastrojów, że tylko płaczę, I tak w kratkę. A mdłości mam od kilku dni, ale od wczoraj takie poważne, niestety
 
Też się wczoraj zastanawiałam.

To tylko mnie mdłości męczą na okrągło od kilku tygodni? :( Do tego ten kaszel, który spać mi nie daje i wszystkie mięśnie bolą. Jestem wrakiem...
Ja kilka dni byłam przeziębiona, ale udało się wyleczyć naturalnymi sposobami. Niestety od wczoraj mam kaszel i chrypkę (gardło mnie nie boli) i powiem Ci, że płukanie gardła wodą z solą i herbatka z sokiem malinowym i cytryną już mi pomagają i czuję się lepiej. Ten sok malinowy działa na mnie lepiej, niż miód.. Więc teraz już wiem, czym się leczyć :)
 
Ojej współczuję stresów, jedz jeśli masz możliwość do innego szpitala, szkoda stresów. Ja mam krwiaka i moja gin powiedziała że mogę plamic przez to więc trzymam kciuki za Was!
Ja też miałam krwiaka i nieciekawą sytuację z odklejaniem kosmówki. Ginekolog mówił, że nie mam się zdziwić, jak zacznę krwawić... Do teraz w sumie nie wiem, czy chodziło mu o tego krwiaka, czy o poronienie ... Na szczęście u mnie się wchłonął i nie miałam żadnego plamienia.
 
Ja też miałam małe przed ciążą. Kiedyś małe B, ale w ostatnim czasie przed ciążą przytyłam z 3 kg i piersi się powiększyły do takiego większego B. Ale i tak były małe,a teraz nawet bez stanika widzę różnicę. Smaruję je specjalnym kremem, bo się boję, że jak tak będą rosły, to będzie rozstęp na rozstępie, masakra
Zawsze miałam małe. Potem schudłam 15kg i teraz ich nie ma.

Ja kilka dni byłam przeziębiona, ale udało się wyleczyć naturalnymi sposobami. Niestety od wczoraj mam kaszel i chrypkę (gardło mnie nie boli) i powiem Ci, że płukanie gardła wodą z solą i herbatka z sokiem malinowym i cytryną już mi pomagają i czuję się lepiej. Ten sok malinowy działa na mnie lepiej, niż miód.. Więc teraz już wiem, czym się leczyć :)
Piłam wieczorem mleko z czosnkiem i mi przeszło. Jakiś pojedynczy kaszel miałam w nocy. Także już jest dobrze. Czosnek czyni cuda ;)
 
reklama
Do góry