reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Dzień dobry,
Wiecie co mam wrażenie że co by się nie działo, mimo książkowej ciąży kobieta będzie się martwić czy aby na pewno nic złego się nie dzieje. Ja sobie obiecałam że po piątkowej wizycie u mojej gin jeśli wszystko będzie dobrze odpuszczam i cieszę się w pełni z ciąży, no ale znając życie coś nowego będzie mi zawracać głowę..

Delicious ja też miewam takie głupie sny, w ogóle teraz w ciąży realistycznych snów jest bardzo dużo

ŻonaGraja zaciskam mocno kciuki!

Marcia331 daj znać czy idziesz na bete, ja na samym początku ciąży latałam robić co drugi dzień, jestem przewrazliwoona po dwóch ostatnich ciąża biochemicznych ale powiem Wam że dla mnie to ogromny stres i zdecydowałam że więcej nie będę powtarzać tylko czekam na usg

Miłego dzionka kobietki.
 
A kiedy masz usg? Może nie warto robić tej bety, sama nie wiem... Skoro w środę będzie ci ciężko.
Usg mam za tydzień w poniedziałek. Byłam teraz na pobraniu a babka mi mówi że wyniki wydają dopiero jutro [emoji52] no trudno. A specjalnie pojechałam do szpitala żeby szybciej zrobili bo w naszej wiejskiej przychodni to robią tylko we wtorki i w czwartki a i tak wysyłają próbki do szpitala i też wynik jest następnego dnia. No nie pozostaje mi nic innego jak uzbroić się w cierpliwość
Ja zaraz się zbieram na wizytę...a serce to mi tak wali, ze szok.
Powodzenia!!!! Trzymam kciuki. Będzie dobrze!
 
@ŻonaGraja, marcia331 współczuję tej niepewności.
Mam nadzieję że jedna serduszka się pojawia i w kwietniu urodza się śliczne bobaski. Trzymam za Was cały czas kciuki.
@marcia331 kiedy masz wizyte? Chyba bety nie.ma sensu robi skoro i tak nie.mozesz powtórzyć po 2 lub 3 dniach.
 
@ŻonaGraja, marcia331 współczuję tej niepewności.
Mam nadzieję że jedna serduszka się pojawia i w kwietniu urodza się śliczne bobaski. Trzymam za Was cały czas kciuki.
@marcia331 kiedy masz wizyte? Chyba bety nie.ma sensu robi skoro i tak nie.mozesz powtórzyć po 2 lub 3 dniach.
Odbiorę jutro wynik dzisiejszego badania i wtedy zobaczę co zrobię. Wiesz jak się zepne to pojadę w środę na powtórkę. To tylko wymaga szybkiego ogarnięcia rano całej trójcy i pojednania z nimi. Nawet lepiej bo mi chłopaki zabawia córkę podczas pobrania. Wszystko da się zrobić. W końcu za tydzień i tak codziennie będę praktykować poranne wstawanie z całą trójka bo chłopaki do przedszkola. Po prostu dzisiaj było mi łatwiej bo ogarnialam tylko 1 [emoji3]
 
Odbiorę jutro wynik dzisiejszego badania i wtedy zobaczę co zrobię. Wiesz jak się zepne to pojadę w środę na powtórkę. To tylko wymaga szybkiego ogarnięcia rano całej trójcy i pojednania z nimi. Nawet lepiej bo mi chłopaki zabawia córkę podczas pobrania. Wszystko da się zrobić. W końcu za tydzień i tak codziennie będę praktykować poranne wstawanie z całą trójka bo chłopaki do przedszkola. Po prostu dzisiaj było mi łatwiej bo ogarnialam tylko 1 [emoji3]
Ja ostatnio też byłam z moją 2 na becie [emoji4] Ale prywatne labo więc czymś do 14.30 bez pośpiechu się zebraliśmy i ok 10 wyszliśmy z domu. Powodzenia.
 
Hej... Mnie dopadła jakąś depresja.. Leze i becze. Nie tak to wszystko Miało wyglądać. Nie dałam rady pojsc do pracy bo w nocy strasznie bolał mnie brzuch. Wzięłam nospe. Podobno przy odkejaniu kosmowki takie bóle występują... W pracy miałam dzisiaj powiedzieć, a wyszło tak głupio że muszę przez telefon..(mam też problem....Bo na umowie mam. Najniższa krajowa drugie tylko do ręki... W razie ciąży szefowa szybko przepisuje na inną firmę żeby zasiłek był Większy, ale wtedy wypada popracowac Chociaż z 3 miesiące żeby zus się nie doczepil... A tak teraz jestem w dupie za przeproszeniem) Jestem załamana bo chciałam pracować Chociaż do grudnia. Myślałam że kilka dni poleze i przejdzie, ale dzwoniłam do swojego ginekologa mówi że to trwa tygodniami i tylko odpoczynek leki i brak stresu mogą pomóc. Jestem załamana
 
reklama
Do góry