reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Patuśka jak za Wami takie przeżycia to w sumie się nie dziwie, ze podchodzi do tematu z dystansem.
U nas pierwsz ciąża była zagrożona i wszystko zeszło z mojego dopiero jak się mała urodziła bez komplikacji. A podczas porodu to tchu z nerwów złapać nie mógł.
Chyba próbuje być twardy... Ale może wystarczy pogadać, w końcu ty też się stresujesz i powinniście być razem w tych oczekiwaniach.
Chyba faktycznie powinnam z nim pogadac. Na razie hormony wzięły górę i chodze obrazona:(
Dziękuję dziewczyny, Wam to sie mozna wygadac :* nawet to juz mi pomoglo.

Mam po raz pierwszy smaki, nigdy nie mialam. Moglabym wszystko smarowac chrzanem [emoji7] [emoji7]
 
reklama
Ja znowu nie do życia. Nawet zmierzyłam ciśnienie i 90/60. Ehhh, a kawy nie mogę. Paranoja.
U nas dziś znowu upał. Aby do południa, potem już nie ma słońca.
My się o każde staraliśmy, więc się cieszymy. Choć ja mam pełno obaw. A teraz jak mnie ciągle mdli i śpię o 18:00 to nie wiem jak mam ogarnąć tę moją dwójkę.
 
Cześć dziewczyny, ja testowałam w dniu planowanej miesiączki (6.08) i ujrzałam 2 kreseczki. Jedna była oczywiście słabsza, ale dziś powtórzyłam i kreska jest o wiele mocniejsza :) Wizytę u lekarza mam jutro, także nie mogę się doczekać :))
 
Moj ma takie podejście, ze zacznie sie cieszyc jak bede po usg genetycznym, minie pierwszy trymestr i bedzie na ten moment wszystko dobrze. Teraz sie ucieszyl na wiesc, ze sie udalo i ja widok dwoch kresek i procz tego zachowuje sie, jakby w ogole temat nie istnial, nie wspomina o ciazy, nic a nic. Ja rozumiem że boi sie kolejnej straty, ale bez przesady... mógłby jakies emocje pokazac. Czy tez powiedzieć cos budujacego. Brakuje mi tego.
 
Cześć dziewczyny, ja testowałam w dniu planowanej miesiączki (6.08) i ujrzałam 2 kreseczki. Jedna była oczywiście słabsza, ale dziś powtórzyłam i kreska jest o wiele mocniejsza :) Wizytę u lekarza mam jutro, także nie mogę się doczekać :))
 
Cześć dziewczyny, ja testowałam w dniu planowanej miesiączki (6.08) i ujrzałam 2 kreseczki. Jedna była oczywiście słabsza, ale dziś powtórzyłam i kreska jest o wiele mocniejsza :) Wizytę u lekarza mam jutro, także nie mogę się doczekać :))
Patuśka z moim tak samo, niewiem czy po tych dwóch stratach tak się zachowuje czy o co chodzi. Ale też zero rozmowy,, jakbym wogole w ciąży nie była. W pierwszej ciąży bardzo o mnie dbał, a teraz nawet jak znajomi którzy wiedzą mówią mu żeby o mnie dbał to on odpowiada tylko że ciąża to nie choroba :(
 
Patuśka mój tak samo. Ewidentnie są 2 kreski, ale on nadal mówi "chyba będzie ", a nie dopuszcza do siebie myśli, że już się rozwija nasza dzidzka. Z początku mówił "zobaczymy", jak mu powiedziałam, że chyba jestem w ciąży (bo kreska była słaba, ale jednak była). Też nie widzę, żeby jakoś się cieszył itd. Raz na jakiś czas coś powie, ale bez szału. Faceci chyba muszą mieć twarde dowody, także w kwietniu je dostaną hihihi. Pozdrawiam Cię :)
 
Patuśka z moim tak samo, niewiem czy po tych dwóch stratach tak się zachowuje czy o co chodzi. Ale też zero rozmowy,, jakbym wogole w ciąży nie była. W pierwszej ciąży bardzo o mnie dbał, a teraz nawet jak znajomi którzy wiedzą mówią mu żeby o mnie dbał to on odpowiada tylko że ciąża to nie choroba :(
Czyli nie jestem jedyna z takim problemem. Wedlug mnie nalezy nam sie nawet wieksza troska, bo przeciez nie dosc, ze sie zle czujemy, to jeszcze drzymy o kazdy dzień tej ciazy po poprzednich stratach. Wiec wsparcia powinno byc odpowiednio więcej, a nie taka znieczulica. Przykre :(
 
Cześć dziewczyny, ja testowałam w dniu planowanej miesiączki (6.08) i ujrzałam 2 kreseczki. Jedna była oczywiście słabsza, ale dziś powtórzyłam i kreska jest o wiele mocniejsza :) Wizytę u lekarza mam jutro, także nie mogę się doczekać :))
Cześć Sandra, tez jutro ide do doktorka, ale raczej tylko po recepte na progesteron, nie wiem czy juz tak szybko bedzie chcial mnie badać.
@Mujer czemu nie mozesz kawy? Rany mialam w pierwszej ciąży takie nieskie cisnienie jak Ty teraz i tylko kawa mnie ratowala
 
reklama
Cześć Sandra, tez jutro ide do doktorka, ale raczej tylko po recepte na progesteron, nie wiem czy juz tak szybko bedzie chcial mnie badać.
@Mujer czemu nie mozesz kawy? Rany mialam w pierwszej ciąży takie nieskie cisnienie jak Ty teraz i tylko kawa mnie ratowala

Ja mam wizytę dopiero na 21:30, a już się nie mogę doczekać. Jestem ciekawa, co mi powie, czy cokolwiek będzie już widać. A Ty w którym tygodniu jesteś ?
 
Do góry