reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Ja jestem z Warszawy. Dzisiaj przyjeżdża do mnie rodzina i średnio mi się to teraz widzi. Nic mi się nie chcę, a trzeba ogarnąć dom i zająć się gośćmi. Pewnie z tydzień będą. Na działkę też się wybierzemy, bo u nas upał.

Oo to nieciekawie mówisz.. no ale może jakoś przetrwasz ten tydzień ? ;) u mnie też upały (warmińsko-mazurskie)..
 
reklama
Upał u nas też a mnie od 3 dni boli głowa :/ brzuch boli i tylko czekam na @.
Chyba bede sie z wami zegnac. Trochę na wyrost zaczelam sie emocjonowac tym wszystkim. Buziaki dziewczyny i powodzenia kazdej z was, duzo kresek i spokojnych ciąż.
Jak cos sie zmieni jednak jakims cudem w który watpie to dam znac.
 
Ja nie z polski:) a upałów już mam dosyć, jeszcze z.miesiąc trzeba wytrzymać, jutro goście przyjeżdżają wiec tez mam masę roboty
 
Upał u nas też a mnie od 3 dni boli głowa :/ brzuch boli i tylko czekam na @.
Chyba bede sie z wami zegnac. Trochę na wyrost zaczelam sie emocjonowac tym wszystkim. Buziaki dziewczyny i powodzenia kazdej z was, duzo kresek i spokojnych ciąż.
Jak cos sie zmieni jednak jakims cudem w który watpie to dam znac.
Eej głowa do gory, nie możesz sie poddawać, jeszcze nic nie jest przesądzone, trzymam mocno kciuki:*
 
Upał u nas też a mnie od 3 dni boli głowa :/ brzuch boli i tylko czekam na @.
Chyba bede sie z wami zegnac. Trochę na wyrost zaczelam sie emocjonowac tym wszystkim. Buziaki dziewczyny i powodzenia kazdej z was, duzo kresek i spokojnych ciąż.
Jak cos sie zmieni jednak jakims cudem w który watpie to dam znac.

Dopóki nie ma @ to jest nadzieja :D Pamiętaj ;)
 
Upał u nas też a mnie od 3 dni boli głowa :/ brzuch boli i tylko czekam na @.
Chyba bede sie z wami zegnac. Trochę na wyrost zaczelam sie emocjonowac tym wszystkim. Buziaki dziewczyny i powodzenia kazdej z was, duzo kresek i spokojnych ciąż.
Jak cos sie zmieni jednak jakims cudem w który watpie to dam znac.
Nie odchodz, ja jeszcze przed staraniami a też tu jestem [emoji6][emoji4]
 
Ja tez nie z Polski, ale już za tydzień jedziemy na pare dni. Badania muszę zrobić i przy okazji skocze do ginekologa bo nie byłam ponad 10 lat [emoji15]
Właśnie odnośnie badań- polecacie jakie dodatkowe ??
 
Ja z Katowic, w poniedziałek przylatuje mija siostra na miesiąc, więc pewnie zniknie na ten czas :) O poprzednie dziecko staraliśmy się ponad pół roku, więc troszke rozumiem ten stres przed testowaniem itp.
Badania prenatalne nie należą sie każdej kobiecie w Polsce. Ja musiałam płacić za każde jedno 250zl, wskazaniem do darmowych badań jest wiek >35 lub 36 lat i jakies choroby genetyczne w rodzinie lub inne wskazania. W tej ciazy rowniez będę wykonywać każde jedno badanie bo te u ginekologa podczas wizyty a te prenatalne to OGROMNA różnica. Ale na razie byle było serduszko :)
 
reklama
Do góry