reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Mam tak samo z tym bolem. Na pewno na wizycie beda dobre wiesci.

A ja sie zastanawiam, czy mam otarcia w miejscach intymnych, czy to juz grzybica sie przyplatala, bo piecze :( masc clotrimazolum jest bezpieczna, prawda?
Ja smaruję po konsultacji z polożną, bo lekarza nie było. Wczoraj zaczęłam na noc i dziś rano i jest lepiej.
 
Ja mam wizytę 06.12 :)

Co do boli to dzisiaj mi siedzi nisko i czuję dyskomfort. Twarde na dole, ucisk i tak dziwnie tam w środku na dole ...

A ostatnio też jak śpię z poduszką biedronkowa na lewym boku to mnie boli noga i kolano. Przedwczoraj tak mnie bolało że nawet mi się to śniło że boli i obudziłam się i rzeczywiście tak było. Nie wiem czy może gdzieś przygnieciona noga czy co..
 
Ja smaruję po konsultacji z polożną, bo lekarza nie było. Wczoraj zaczęłam na noc i dziś rano i jest lepiej.
Dziękuję :) posmaruję jeszcze na noc i zobaczymy, czy rano będzie poprawa.

Jak dziewczyny u Was z wagą? U mnie +1.5 kg. Apetyt jakoś mi zmalał, ale mam przeogromną chęć na słodycze. Oczywiście sobie dawkuję, ale najchętniej bym kilka razy dziennie jadła
 
Ja mam wizytę 06.12 :)

Co do boli to dzisiaj mi siedzi nisko i czuję dyskomfort. Twarde na dole, ucisk i tak dziwnie tam w środku na dole ...

A ostatnio też jak śpię z poduszką biedronkowa na lewym boku to mnie boli noga i kolano. Przedwczoraj tak mnie bolało że nawet mi się to śniło że boli i obudziłam się i rzeczywiście tak było. Nie wiem czy może gdzieś przygnieciona noga czy co..
Dokładnie mam to samo ! Miska tez siedzi nisko i kopie nogami w dole bo ja czuje cały czas wysokości linii majtek
 
Karuska ja właśnie ze swoją poduszką w pierwszej ciąży nie mogłam spać bo kolano i biodra mnie bolały. Teraz mam ją w łóżku, ale nie korzystam. Może w końcu się skuszę, choć u mnie była niewypałem.

Sylwia spróbuj pobrać kotu mocz do badania, miałam podobną sytuację. Akurat wróciliśmy z synem do domu ze szpitala i kot zaczął nam sikać do łóżka, jak na.złość w puchową kołdrę... założyliśmy, że to przez nowego członka rodziny, że jest zazdrosna. Chwilami już miałam jej serdecznie dość, bo co chwilę kołdra do prania. I moja mama w pnś oglądała coś o.kocich chorobach i oni tam mówili że np jak kot ma kryształy w moczu, to przy jego.oddawaniu czuje duży ból i załatwia się poza kuwetą, bo liczy że tam będzie mniej boleć. Załapałam jej ten mocz, zbadalam i bingo! Kryształy, dostała jakieś leki i już prawie 1,5 r jest ok
 
Tak polowkowe, dzisiaj 21+4. Najgorzej jest w nocy, budze sie z bolem i z kazdym krokiem coraz gorzej do lazienki, a po super ulga.
Ja mam łatwiej bo syn się budzi pincet razy a ja z nim więc jak spojrze na godzinę to od razu lecę do kibelka. Nie ma że mi się nie chce bo później byłby problem.
 
Do dolegliwości dopisuje ze odnkilku dni jak zasypiam na lewym boku, nieważne czy z bananem między nogami czy bez to budzę się ze strasznym bólem kolana a dzisiaj czułam do tego tez takie promieniowanie w udzie. Rozruszanie nic nie daje, dopiero przewrócenie na prawy bok. Nie wiem czy jakiś ucisk na nerw czy co, ale nigdy wcześniej nie miałam czegoś takiego

Ja ostatnio u „mamy-ginekolog” (taki fajny blog, moze znacie) czytałam ze ten lewy bok to trochę takie straszenie ciężarnych. Co więcej, spanie ciagle w jednej pozycji wcale nie musi być dobre dla maluszka bo on wtedy tez najprawdopodobniej ułoży się w jedna stronę i moze potem wymagać nawet rehabilitacji. Ten lewy bok moze mieć znaczenie w III trymestrze a póki co najlepiej sie nie stresować i spać jak jest wygodnie.

Gorzej ze tych „wygodnych” pozycji coraz mniej, a czasami nie ma w ogóle i na poprawę sie nie zanosi [emoji6] moim najsłabszym punktem tez niestety jest kręgosłup i czasami pół nocy sie kręcę zanim jakoś sie ułożę i w końcu zasnę.
 
reklama
Ja mam łatwiej bo syn się budzi pincet razy a ja z nim więc jak spojrze na godzinę to od razu lecę do kibelka. Nie ma że mi się nie chce bo później byłby problem.
Haha mój budzi się już zadko na szczęście ale też korzystam z okazji i lecę do toalety żeby później specjalnie nie wstawać.
 
Do góry