reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Znowu zaczynam sie zamartwiac, denerwowac ehhh boli mnie to spojenie ledwo sie turlam i doszedl do tego jeszcze bol jak na okres (miewacie to jeszcze?) I wisienka na torcie wymiotki :/ja juz nie wiem co sie ze mna dzieje, czytam ze czujecie sie super i zazdroszcze. :(:(:(

Też mnie dzisiaj bolał brzuch okresowo. Właśnie mężowi smęcę.
 
Moje lego bawią się od 11mż są.fajne zestawy typu lody czy ciasteczka. Pociąg z cyferkami i kilka inny są od 18mż. I wszystkie ze zwierzakami. Na początku można się bawić samymi zwierzętami. Zobacz traktor ze zwierzętami czy arke Noego firmy dumel. Fajne są na roczek. Teraz w biedronce mają ładne kolejki drewniane dla chłopców i klocki drewniane.
U nas zestaw duplo z lodem, ciastkami i tortem to hit. Pociąg z cyferkami testujemy z bb. Najwiekszym hitem jest kotek [emoji76] i to, ze w lokomotywie sie zamyka ludziki
[emoji23] [emoji23]
 
Oby sie nic z szyjka nie dzialo. Wiadomo ze wszystko sie przezyje dla takiego prezentu na koniec :)
Popieram może to być też nacisk na nerw. Odpocznij.
Ja dzisiaj młodego nieczulam cały dzień i też mi się lampka w głowie zapaliła. Ale mąż wrócił z pracy i młody się ruszył. Nie wiem czy dzieciaki w brzuchu słyszą ale mój na głos męża zawsze reaguje.
Także widzisz że psychika robi swoje ;) będzie dobrze.
 
W czwartek. W ppniedzialek ide zrobic badanie moczu i krwi. Jak chce mi sie sikac to tez boli, a po przestaje. Moze dziecko na nim siedzi.
Liczba przypomnij czy to polowkowe? Bo ja mam swoje w czwartek. I mam tak samo z pełnym pecherzem. Dlatego nawet jak mi się nie chce bardzo a dawno nie byłam to idę siku bo z pełnym pecherzem mi brzuch twardnieje i lekko boli.
 
reklama
Liczba przypomnij czy to polowkowe? Bo ja mam swoje w czwartek. I mam tak samo z pełnym pecherzem. Dlatego nawet jak mi się nie chce bardzo a dawno nie byłam to idę siku bo z pełnym pecherzem mi brzuch twardnieje i lekko boli.

Tak polowkowe, dzisiaj 21+4. Najgorzej jest w nocy, budze sie z bolem i z kazdym krokiem coraz gorzej do lazienki, a po super ulga.
 
Do góry