reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Grupe krwi musisz miec 2 razy zrobiona. Najlepiej w dwoch roznych labo . No chyba, ze juz masz ksiazeczke to nie
Dlaczego? Zawsze robiłam raz. A teraz wcale, powiedział że wystarczy ta z poprzedniego porodu.

Wizyty mam średnio co 4-5 tygodni. Nie widzę potrzeby częściej, szybko mi zlatuję.

Ja w te promocje średnio wierzę, często najpierw zawyżają, potem niby obniżają. Chyba, że widzę że coś naprawdę jest dużo tańsze.
 
Też nie wiem dlaczego lekarze tak bagatelizują posiewy.

Kupiłam wczoraj body w lidlu 50/56. M jak zobaczył, upierał się, że na pewno za małe. Powiedziałam mu, że dzieci takie małe się rodzą. Sam ważył 3kg ;)
Lidl ma zawyzona rozmiarówke więc myślę że nie będą za duże :)
Dziewczyny, powiedzcie mi jak często macie wizyty? Bo tak czytam, że czasem co tydzień lub dwa się zdarzają.
Ja najchętniej chodziłabym codziennie ;) ale moj lekarz mówi, że co 4 tygodnie.
Ja mam co miesiąc mniej więcej, chodzę prywatnie i moja gin uważa że nie ma potrzeby częściej.
Grupe krwi musisz miec 2 razy zrobiona. Najlepiej w dwoch roznych labo . No chyba, ze juz masz ksiazeczke to nie
Pierwsze słyszę, ja w pierwszej ciąży grupę krwi miałam zrobiona tylko raz i wpieta do karty ciąży a teraz w drugiej nawet nie kazała mi powtarzać tylko przepiela z tamtej.
 
Ja robiłam raz grupe krwi na poczatku ciąży. Kazał mi wyniki wpiąć do środka do książeczki, żeby jak otworzysz to od razu była widoczna grupa.

Kurde Wy kupujecie ciuszki a ja nawet nie wiem jaka płeć. Wczoraj byłam w Auchan i weszłam na dziecięce to mi sie niedobrze zrobiło i wyszłam. Jakoś mnie to wszystko wkurza. W sumie i tak jak się dowiem płci to planowałam kupować dopiero w styczniu. Jakoś się boję wcześniej coś kupić. Oglądam sobie łóżeczka, wózki ale się na nic nie decyduje. Boję się :(
 
Dlaczego? Zawsze robiłam raz. A teraz wcale, powiedział że wystarczy ta z poprzedniego porodu.

Wizyty mam średnio co 4-5 tygodni. Nie widzę potrzeby częściej, szybko mi zlatuję.

Ja w te promocje średnio wierzę, często najpierw zawyżają, potem niby obniżają. Chyba, że widzę że coś naprawdę jest dużo tańsze.

Pewnie jak w domu są dzieci, to czas mija szybciej :) a ja po tych 7 latach jakoś się niecierpliwie chociaż wydawało mi się, że cierpliwości i pokory już mnie ta niepłodność nauczyła...
 
Szczerze powiedziawszy to ja jestem zawiedziona tymi promocjami w tym roku, na styczniowych wyprzedazach moze cos wiecej bedzie.
Dokładnie. W h&M tylko 20 % i nic dodatkowo dla klubowiczów. A tak lubię ubrania od nich. Za to chciałam coś kupić na prezent w homeandyou bo mają na drugą rzecz 90% to kolejka jak nie wiem. Siostrę wysłałam ale mówi że nie ma czasu tyle stać ;)
 
reklama
Ja robiłam raz grupe krwi na poczatku ciąży. Kazał mi wyniki wpiąć do środka do książeczki, żeby jak otworzysz to od razu była widoczna grupa.

Kurde Wy kupujecie ciuszki a ja nawet nie wiem jaka płeć. Wczoraj byłam w Auchan i weszłam na dziecięce to mi sie niedobrze zrobiło i wyszłam. Jakoś mnie to wszystko wkurza. W sumie i tak jak się dowiem płci to planowałam kupować dopiero w styczniu. Jakoś się boję wcześniej coś kupić. Oglądam sobie łóżeczka, wózki ale się na nic nie decyduje. Boję się :(

Ja mam to samo czekam z niecierpliwością do 10 grudnia na połówkowe mam nadzieję że już będę wiedzieć :) też nic jeszcze nie mam i myślę zeby w styczniu zacząć coś kompletować ...
Jeszcze dodatkowo się tylko stresuje od wczoraj boli mnie krocze nie umiem tego opisać kiedyś mnie tylko kłuło ale w porównaniu do tego to nic a wizytę mam dopiero we wtorek ;(
 
Do góry