reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Natuska współczuję oby szybko przeszło, pamiętaj żeby dużo pić.
To prawda ja też wielu rzeczy nie wiedziałam w szpitalu mówili jedno później położna na wizytach co innego i człowiek głupial. Mój synek urodzil się z waga 3400 ale szybciutko na piersi przybieral i wagę mial na prawdę spora, na szczęście nikt mi nie kazał go odchudzać. Wiele rzeczy robiłam po swojemu instynktownie i dobrze na tym wyszłam.
 
reklama
Z tego co ja się dopytywałam to morfologia na czczo.

Kobitki, ale za mną chodzi jakieś winko, drink... ogólnie alkohol, aż się dziwie ! Ale chce się tego, czego nie można mieć. Na pewno na dniach kupię sobie jakieś winko bezalkoholowe i wypróbuję, bo nigdy nie piłam.
Jeżeli macie ochotę się zapoznać z winami bezalkoholowymi i tym gdzie je kupić to wklejam fajny tekst
Link do: Wino bezalkoholowe - które najlepsze? (panel)
Polecam ci Narureo w Festus w centrach handlowych
 
Ja trochę żałuje braku wiedzy i wsparcia tych 6 lat temu jak się joschka urodził. Miał nietolerancję białka mleka krowiego. Pierwsze dziecko, ja sama, zero wsparcia czy tez konkretnej wiedzy byłam w taki stresie ze nie dałam rady karmić, on tak strasznie płakał, aż wręcz darł się i krzyczał... wymiotował na 2 metry do przodu...nikt nie umiał mi pomoc wiec przestałam karmić. Był na 5 różnych formułach mlecznych aż w wieku 3 miesięcy odmówił mleka całkiem.... masakra. Niejadek okropny (nikt by nie powiedział) przez 3 lata dzień w dzień wiecie co na obiad jadł ... makaron z truskawkami.... nawet wspominać się boje. Z olkiem już wiedziałam ze dam rade. Tez straszna nietolerancja ale ja już nauczona wiedziałam co robić. Odstawiłam wszystko co zawierało białko mleka krowiego, soję, orzechy, białko jajka ... kokos i chyba kilka innych rzeczy i się udało!
Wiec rada dziewczyny myślcie własna głowa, pamiętajcie ze nic na sile, na początku wyglada to czasem zupełnie inaczej niż nam się wydaje. Ale powoli małymi krokami. Dziecka nie da się ani zagłodzić ani przekarmic natura to jakoś tak sprytnie zaplanowała ze instynkt zazwyczaj nam dobrze podpowiada (szkoda ze w moim przypadku nie posłuchałam go za pierwszym razem) ale ja widać mam dwóch cudownych łobuzów.
 
Ogłoszenia parafialne!
Jako opiekunka tabelki chciałam poinformować, że robię kolejną tabelkę z wizyt połówkowych. Będzie zawierać nieco mniej informacji, ale za to ułożę nas wedle terminów porodu. [emoji4] No i przy okazji dowiemy się ile tak realnie Nas jest, a ile się wykruszyło po drodze.
Tabelka będzie dostępna w wątku z tą pierwszą. [emoji4]
To ja chciałabym się dopisać :)
Karolina
OM 21.07
Ciąża 2- 21.12 Aniołek
Wiek 28 lat
Poznań
TP - wg OM 27.04, wg usg 19.04

Nie wiem co tam jeszcze trzeba :)
 
Hej dziewczyny, staram się być na bieżąco. Zawsze jak chce coś napisać, to mały akurat potrzebuje uwagi. [emoji23] aktualnie pokochał klocki lego duplo i mam parę minut dla siebie [emoji23]
Dzisiaj w nocy prawie zawału dostałam. Obudził mi się z takim wrzaskiem, oczy szeroko otwarte - jakby coś go przestraszyło... Okropne.. Później już ze mną spał.. Biedny mój mały.

Ja ruchy maleństwa czuje już od 17tc. W poprzedniej ciąży dopiero 21tc.

Co do przybierania na wadze, też mi zwracała pediatra uwagę, że będzie gruby i mam mu mniej dawać.. Jak powiedziałam że kp to się zamknęła (zresztą to ta od pomylonego szczepienia, więc nie komentuje już nawet).

Ja mam połówkowe 5 grudnia dopiero.

Powiedziałam szwagierce, że najprawdopodobniej będzie drugi synek (wciąż pytała) a ta do mnie, że lekarz na bank się pomylił bo "wyglądam na dziewczynkę" [emoji23][emoji14] hahah głupoty...

Pozdrawiam [emoji4]
 
Ja tez córkę karmilam piersią i przybrala w 1 miesiącu życia 1.5kg i pediatra kazal mi podawać glukozę zamiast cycka
[emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Ja tez córkę karmilam piersią i przybrala w 1 miesiącu życia 1.5kg i pediatra kazal mi podawać glukozę zamiast cycka
[emoji23][emoji23][emoji23]
To są jaja... I ufaj później takiemu lekarzowi [emoji23]
Mi później powiedziała, że pewnie tłusto jem [emoji23]haha i mam dietę matki karmiącej wprowadzić
 
Do góry