reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

@kredka82 bardzo mnie cieszy ze ciaze przechodzisz na tyle dobrze i mozesz wyrobic srednia pisania postow na forum co Cie kwalifikuje do prywatnego watku. Ja niestety nie mam tyle szczescia ciagle mdlosci wymioty infekcje itp pisalam tyle na ile dalam rady. Zycze wszystkim dziewczyna szczesliwego rozwiazania i wszystkiego dobrego nie bede sie juz udzielac i tu nie chodzi o fakt ze mam focha tylko nigdy nie lubilam podzialow a jak widac na tym forum takowy powstal.
 
reklama
Dziewczyny rzeczywiście temat forum zamkniętego był poruszany już dawno. Szczerze mi to obojętne, bo tutaj pisać też będę. Z resztą jeśli ktoś chce się udzielać to i tak będzie, bez wzgledu na to czy zamknięte czy otwarte. Któraś z Was pisała o tym, jak może być odbierana na zamkniętym. Tam podobnie jak tutaj się o kimś nie mówi. Forum jest to samo i nie polega na tym, że obgadywane są dziewczyny które do niego nie należą[emoji4] także kochane nic się nie przejmjujie tylko piszcie!

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To jest forum publiczne, każdy może wejść i przeczytać. Piszemy tutaj na różne tematy o ciąży, niekiedy są to konkretne porady a nieraz po prostu słowa wsparcia. Jeżeli ktoś to tylko przeczytaji te informacje pomogą to ja nie widzę problemu. Sama teraz dużo pracuję i zwyczajnie nie zawsze mam kiedy coś napisać. Macie wątek prywatny na którym piszecie bardziej osobiste sprawy to spoko tylko tak to przedstawilyscie z tą weryfikacją jakbyście były jakieś VIP i nie każdy może tam należeć. Myślę że teraz praca zejdzie na drugi plan i będę miała więcej czasu na forum ale i tak pozostanę tutaj.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tylko mogę potwierdzić, że dostałam link do prywatnego forum, mimo, że nie jestem tutaj od samego początku, ale udzielam się i nie było żadnej selekcji. Na forum zamkniętym możemy napisać więcej rzeczy, niż tutaj gdzie każdy może wejść i nawet niekiedy kogoś zidentyfikować. Ze względu na to, że to forum jest publiczne z pewnością nie napiszemy tutaj wszystkiego co byśmy chciały, dlatego uważam, że zamknięte forum jest dobrym rozwiązaniem.
 
@kredka82 bardzo mnie cieszy ze ciaze przechodzisz na tyle dobrze i mozesz wyrobic srednia pisania postow na forum co Cie kwalifikuje do prywatnego watku. Ja niestety nie mam tyle szczescia ciagle mdlosci wymioty infekcje itp pisalam tyle na ile dalam rady. Zycze wszystkim dziewczyna szczesliwego rozwiazania i wszystkiego dobrego nie bede sie juz udzielac i tu nie chodzi o fakt ze mam focha tylko nigdy nie lubilam podzialow a jak widac na tym forum takowy powstal.
I po co ten sarkazm? Gdybys sie udzielala to bys wiedziala ze moja ciaza nie jest taka kolorowa i nie leze i pachne calymi dniami... do tego jeszcze kilka godzin w ciagu dnia pracuje no chyba ze musze jechac do lekarza prawie 100km a odtatnio w zwiazku z bolami sie to zdarzylo kilka razy... wiec nie ma co kogo oceniac...
 
I po co ten sarkazm? Gdybys sie udzielala to bys wiedziala ze moja ciaza nie jest taka kolorowa i nie leze i pachne calymi dniami... do tego jeszcze kilka godzin w ciagu dnia pracuje no chyba ze musze jechac do lekarza prawie 100km a odtatnio w zwiazku z bolami sie to zdarzylo kilka razy... wiec nie ma co kogo oceniac...
Ja "leze i pachne" ale wolalabym moc wstać .. :(

 
Hej dziewczyny mnie juz tu bardzo dlugo nie bylam ale tyle sie dzieje :) widze ze poniektore martwia sie o brak wyczuwalnych ruchow - na pewno okaże się, ze wszystko dobrze, mi tez się wydaje ze warto sprawdzić na usg :) ja z kolei mam problem w odwrotna stronę - dziecko rusza sie jak szalone, ale naprawdę szybko - jednego dnia mialam taka liczbe ruchow na minute (ok 200!!!), jakby dzidzius mial jakas padaczke albo nie wiem co, az strach wypowiadac takie slowa. I to trwalo kilka godzin. Czytalam o regule 180 ruchow na dzien a nie na minute... A to bylo tak jakby dziecko po prostu sprintem bieglo, no chyba ze taki sportowiec :) co o tym myslicie? Czy ktoras z Was o czymś podobnym slyszala?
 
Dziewczyny, nie wiem o co ta sprzeczka. Ja jestem na tym i zamkniętym forum i one wogole sie nie roznia. Na otwartym jestem prawie od samego poczatku, siostra mi polecila to forum i lubie tu zaglądać. Fakt nie zawsze mam czas cos napisać i przyznam ze czasem tylko podczytuje i nie widzę w tym nic złego.
Wszystkie przechodzimy przez różne ciążowe " perypetie" i czasem jest łatwiej jak wiemy, ze ktoś tez to przechodzi, albo przeszedł i moze doradzić. Wiadomo nie sa to porady medyczne ale każda z tego chyba zdaje sobie sprawę.
Ja zdecydowałam, ze bede pisala tu i na zamkniętym, jak tylko czas mi na to pozwoli i szczerze nie chciałabym by to forum otwarte zniknęło, bo duzo tu fajnych przyszłych mam, plus zawsze jakąś w każdej chwili moze dołączyć. Sama czasem wchodzę na inne otwarte fora bo jestem ciekawa problemów kobiet które sa dalej w ciąży niż ja albo po porodzie. Fajnie poczytać ich doswiadczenia i wiedzieć co moze Cie spotkac. To moja pierwsza ciąża, a nie ma obok mnie osoby ktora niedawno urodziła i moze sie podzielić swoim doświadczeniem wiec cieszę sie, ze nie wszystkie fora sa tutaj zamknięte i mam nadzieje, ze " Kwietniowe mamy 2018" tez zostana otwarte i dla wszystkich[emoji5] .
Idę spać bo trochę sie rozpisalam... Dobranoc

nzjddqk3g9zni0wq.png
 
@kredka82 udzielalam sie na tyle zeby wiedziec ze nie jestes zbyt uprzejma osoba co Twoja odpowiedz tylko potwierdzila...

Odpowiedziała Tobie normalnie i zgodnie z prawdą. Tego, że jest nieuprzejma (wręcz przeciwnie) potwierdzić nie mogę a udziałam się prawie od początku.


Sprawa założenia zamkniętego forum była poruszana tutaj oficjalnie. Nie zalatwilysmy tego pomiedzy soba w wiadomościach prywatnych. Nowe, ale czesto udzielajace sie osoby były dodawane dosłownie kilka dni temu. Nie ma żadnej selekcji. Brana pod uwagę była tylko aktywność.
Nikt nikogo nie obgaduje na zamkniętym
 
reklama
Do góry