reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

@Ratinka a do tego prywatnego watku to trzeba jakies podanie pisac zeby tez nalezec troche to nieladnie ze czesc sie wyniosla nie mowiac nic reszcie :-| w pierwszej ciazy tez pisalam na forum ale czegos takiego nie bylo jak watek zrobil sie prywatny to kazda dostala taka informacje :-|
 
reklama
@Ratinka a do tego prywatnego watku to trzeba jakies podanie pisac zeby tez nalezec troche to nieladnie ze czesc sie wyniosla nie mowiac nic reszcie :-| w pierwszej ciazy tez pisalam na forum ale czegos takiego nie bylo jak watek zrobil sie prywatny to kazda dostala taka informacje :-|
Trzeba byc regularnie aktywnym.
A nie ladnie to podczytywac i sie nie udzielac.
Na watku prywatnym mowimy o sobie bardziej otwarcie itd. Juz dwa razy byla lista weryfikowana i trafialy na nia dziewczyny ktore sie czesto tu na otwartym watku udzielaly. Za kilja tygodni pewno znowu bedzie weryfikacja wiec to tylko od Was zalezy czy sie udzielacie czy nie.

A i nie wynioslysmy sie ot tak tylko o tym juz dawno byla mowa
 
Ja pisze tu i tu i jeszcze w innycg watkach bardzo mi pomaga forum w funkcjonowaniu czuje jakbym byla wsrod ludzi hehe
ciezko mi jest z przestawieniem sie siedzeniem w domu i niepracowaniem wiec kilka slow na forum to zawsze dlamnie rozmowa zkims starszym niz 10-latka :-) :):-) :)
W pierwszej ciazy bylam na noworodku i bardzo sobie milo wspominam ten czas .. z 4 dziewczynami po porodzie zalozylismy prywatne forum i mamy kontakt do dzis ponad 10 lat :rolleyes:
 
@Ratinka a do tego prywatnego watku to trzeba jakies podanie pisac zeby tez nalezec troche to nieladnie ze czesc sie wyniosla nie mowiac nic reszcie :-| w pierwszej ciazy tez pisalam na forum ale czegos takiego nie bylo jak watek zrobil sie prywatny to kazda dostala taka informacje :-|
Ja tez pierwszy raz przechodze przez jakas selekcje zeby pogadac o ciazy itd... Bylam juz dwa razy w ciazy i na roznych forach nigdy nie bylo czegos takiego... Nie wiem kto to wymyslil ale dziwnie sie czuje bo pisze to do Was , owszem zawsze ktos odp ale nie wiem jak jestem odbierana ze swoimi problemami gdzoes w zaciszu watku prywatnego...ehhh
Trzeba byc regularnie aktywnym.
A nie ladnie to podczytywac i sie nie udzielac.
Na watku prywatnym mowimy o sobie bardziej otwarcie itd. Juz dwa razy byla lista weryfikowana i trafialy na nia dziewczyny ktore sie czesto tu na otwartym watku udzielaly. Za kilja tygodni pewno znowu bedzie weryfikacja wiec to tylko od Was zalezy czy sie udzielacie czy nie.

A i nie wynioslysmy sie ot tak tylko o tym juz dawno byla mowa


Sent from my SM-A510F using Forum BabyBoom mobile app
 
Czy ja wiem, to nie chodzi o selekcję.
Kilka osób powiedziało że nie będzie już pisało na dwóch wątkach jednocześnie o tym samym więc jednego dnia po prostu usiadłam i przejrzałam kto pisał w ostatnim tygodniu i spisałam absolutnie wszystkie nicki, nawet osób które napisały tylko kilka postów i dopiero pierwszy raz odezwały się na forum lub tylko założyły konto, także selekcji nie było.
Nie miałam czasu iść dalej w historię, bo to i tak zajęło mi dużo czasu, żeby jeszcze porównać z listą kto już ma dostęp. Jeśli kogoś nie ma na forum tydzień czy dwa to założyłam że nie jest zainteresowany uczestnictwem ;) a tak daleko jak 2,3 tyg czy miesiąc wstecz w takiej sprawie jak pamiętanie nicków moja pamięć nie sięga i ograniczenia czasowe do przeglądania kilkuset stron ;)

Z drugiej strony też akurat forum to jest miejsce wymiany doświadczeń na określony temat a nie miła lektura na dobranoc.
O listach wyprawkowych, samopoczuciu kobiet w ciąży, badaniach w ciąży, USG, porodzie itd. można poczytać na bardziej specjalistycznych stronach internetowych lub blogach, gdzie nie trzeba się udzielać i z tego zrobić sobie lekturę.

Napisane na U FEEL PRIME w aplikacji Forum BabyBoom
 
To jest forum publiczne, każdy może wejść i przeczytać. Piszemy tutaj na różne tematy o ciąży, niekiedy są to konkretne porady a nieraz po prostu słowa wsparcia. Jeżeli ktoś to tylko przeczytaji te informacje pomogą to ja nie widzę problemu. Sama teraz dużo pracuję i zwyczajnie nie zawsze mam kiedy coś napisać. Macie wątek prywatny na którym piszecie bardziej osobiste sprawy to spoko tylko tak to przedstawilyscie z tą weryfikacją jakbyście były jakieś VIP i nie każdy może tam należeć. Myślę że teraz praca zejdzie na drugi plan i będę miała więcej czasu na forum ale i tak pozostanę tutaj.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ratinka - było tak jak napisałam. Nie widzę problemów. Z całą tą sprawą i tak zeszło się 3 tygodnie, administracja na pewno ma co robić. Będziemy dopisywać.

Napisane na U FEEL PRIME w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy ja wiem, to nie chodzi o selekcję.
Kilka osób powiedziało że nie będzie już pisało na dwóch wątkach jednocześnie o tym samym więc jednego dnia po prostu usiadłam i przejrzałam kto pisał w ostatnim tygodniu i spisałam absolutnie wszystkie nicki, nawet osób które napisały tylko kilka postów i dopiero pierwszy raz odezwały się na forum lub tylko założyły konto, także selekcji nie było.
Nie miałam czasu iść dalej w historię, bo to i tak zajęło mi dużo czasu, żeby jeszcze porównać z listą kto już ma dostęp. Jeśli kogoś nie ma na forum tydzień czy dwa to założyłam że nie jest zainteresowany uczestnictwem ;) a tak daleko jak 2,3 tyg czy miesiąc wstecz w takiej sprawie jak pamiętanie nicków moja pamięć nie sięga i ograniczenia czasowe do przeglądania kilkuset stron ;)

Z drugiej strony też akurat forum to jest miejsce wymiany doświadczeń na określony temat a nie miła lektura na dobranoc.
O listach wyprawkowych, samopoczuciu kobiet w ciąży, badaniach w ciąży, USG, porodzie itd. można poczytać na bardziej specjalistycznych stronach internetowych lub blogach, gdzie nie trzeba się udzielać i z tego zrobić sobie lekturę.

Napisane na U FEEL PRIME w aplikacji Forum BabyBoom
W samo sedno.

A i dodam tylko tyle ze ja i pewno wiekszosc dziewczyn i nasze rozne historie nie mamy ochoty byc tylko zabijaczem czasu do poczytania. A jak ktos sie udziela to nie ma problemu i w zamknietej grupie jest.

Poza tym tu na bb ja jestem w 3 zamknietych grupach i nigdy nie bylo problemu a w jednej to juz kilka lat i dzieki nim przetrwalam bardzo trudne chwile.
 
reklama
Dziewczyny spokojnie ż tym naszym zamkniętym forum to trwało ż dobry miesiąc a może i dłużej bo temat przewijal się bardzo często i było to obgadywane...wiec jak chcecie dołączyć i będziecie aktywne to myślę że nie będzie ż tym najmniejszego problemu...ale ja i tak pobiłam wszystko..hehe wiedząc że będzie zamknięte forum skapnelam się też dopiero parę dni temu...jak na tym zrobilo sie troche ciszej...hehe a dziewczyny zdążyły już wyprodukować ponad 200str...wiec ż pewnością tego nie nadrobie chyba że jak pójdę na l4...a teraz spróbuje udzielać się na obu[emoji4][emoji4][emoji4]miłego dnia

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry