reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Ją mam na oku kilka. Pierwsze myślałam o bebettonale te stelaże wydają mi się cienkie. Później mura ale mówią że sztywna. Kolejne anex ale zaczęłam czytać ze pękają stelaże. I teraz jeszcze patrzę na sirion sama nie wiem teraz już zglupilam
 
reklama
Ją mam na oku kilka. Pierwsze myślałam o bebettonale te stelaże wydają mi się cienkie. Później mura ale mówią że sztywna. Kolejne anex ale zaczęłam czytać ze pękają stelaże. I teraz jeszcze patrzę na sirion sama nie wiem teraz już zglupilam
Ja osobiście polecam bardzo wózki Roan, świetnie się prowadzi, wygodne i duże gondola/spacerówka

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Ja chora... mam taki kaszel że szok...az mnie na wymioty zbiera .. [emoji21]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry!
U mnie piękne słoneczko. Dziś dzień bez dzieci :)
I tylko gardło psuje szyki- coś zaczyna mnie boleć, a córa ma angine wiec mam obawy ze i mnie przyjdzie się ratować antybiotykiem :no2: Puki co chyba poszukam jakies domowej plykanki.

@Aguska11 Mnie się zdarza pić okazjonalnie zwykła kawę. Raz dziennie pozwalam sobie też na czarną herbatę tylko nie zaparzam mocnej.
Zdrowiej biedaku- mnie przy gardle tez ciągnie na wymioty wiec łącze się z tobą w bólu.
 
Dziewczyny trochę z innej beczki:: kupujecie jakieś typowo ciążowe kurtki na okres zimowy???

Oststnio uświadomiłam sobie, że trzeba kupić jakąś kurtkę zimowa. Ja nie noszę w ogóle kurtek (tylko plaszcze), wiec w sumie żadna mi się nie podobała.
Szkoda mi było wydać 80€-100€ na kurtkę, której nigdy później nie założę (no chyba ze w drugiej ciąży o ile taka będzie). Przymierzylam kilka płaszczy, ale problem był taki, że jeśli było miejsce na brzuch to automatycznie było to wszystko dużo za duże w innych częściach ciała i wyglądałam jak w worku. W końcu wyladowalam w Primarku i kupiłam zwykła zielona parkę z wielkim kapturem za 25€. Nie jest ciążowa, ale ma dużo miejsca na brzuch, sciagacze w kilku miejscach i chyba się nada.

ja też jeszcze nie poczułam a dziś 18t 0dz

Ja tez nic nie czuje a zaczynam jutro 18t.
Będzie dobrze ;) moja koleżanka poczula cokolwiek dopiero w 22t a teraz jej córeczka nie daje jej spac po nocach taka jest w brzuchu aktywna.

Cześć :) Jestem Justyna i jestem tu nowa. Szukam wsparcia i towarzystwa :D Jestem właśnie w 19 tygodniu pierwszej ciąży (termin na 6 kwietnia) i jestem odrobinę przerażona, a nikt ze znajomych i rodziny nie kwapi się do zajścia w ciążę i towarzyszenia mi :D :)

Czesc :) Fajnie, że dołączyłas.
Ja tez wśród znajomych (tutaj na miejscu w Austrii) sama w ciazy. W Polsce natomiast babyboom i trzy moje dość bliskie koleżanki będą miały maluchy w tym dwie także w kwietniu. Tylko nie mam sie jak niestety z nimi spotykać.
Musze się postarać, aby poznać tutaj kogoś nowego w tej samej sytuacji. Liczę na szkole rodzenia :)

A kiedy masz wizytę? :) Ja 13 listopada, więc jeszcze ponad tydzień. Jak się ten mały leniuch przez ten czas nie postara, to chyba się zamartwię. zdaję sobie sprawę, ze panikara ze mnie. Ale w sumie trochę uzasadniona, bo już zaliczyłam pobyt w szpitalu w 12 tc :(

Ja tez idę 13.11 :) liczę, że w końcu poznamy płeć.

Dziewczyny pijecie kawr

Tak, zazwyczaj 3-4 w tygodniu malutkie espresso. Herbaty rzadko, za czarna nie przepadam. Jeśli już to koper wloski albo mięta.

Ja chora... mam taki kaszel że szok...az mnie na wymioty zbiera ..
emoji21.png

Ja tez ro przechodziłam jakis 1.5 tygodnia temu (może nie aż tak ostro jak ty).
Pomogł syrop z cebuli i płukanie gardła woda z solą
 
1509707821-7ca56c2824c507d7-aaaaaa.jpeg

Taką właśnie mam. Kolor wygląda na spłowiały, ale wcale taka nie jest. Czerń jest głęboka.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo fajna. A ile masz wzrostu i dokąd mniej więcej Ci sięga??? Mi większość sięgała tak do połowy łydki, mój Paweł śmiał się że wyglądam jak bezdomny [emoji52] wiadomo że ciepło i wygoda na pierwszym miejscu, ale chciałabym też wyglądać jak kobieta [emoji6]

ckaiskjouvvneobc.png
 
reklama
Oststnio uświadomiłam sobie, że trzeba kupić jakąś kurtkę zimowa. Ja nie noszę w ogóle kurtek (tylko plaszcze), wiec w sumie żadna mi się nie podobała.
Szkoda mi było wydać 80€-100€ na kurtkę, której nigdy później nie założę (no chyba ze w drugiej ciąży o ile taka będzie). Przymierzylam kilka płaszczy, ale problem był taki, że jeśli było miejsce na brzuch to automatycznie było to wszystko dużo za duże w innych częściach ciała i wyglądałam jak w worku. W końcu wyladowalam w Primarku i kupiłam zwykła zielona parkę z wielkim kapturem za 25€. Nie jest ciążowa, ale ma dużo miejsca na brzuch, sciagacze w kilku miejscach i chyba się nada.



Ja tez nic nie czuje a zaczynam jutro 18t.
Będzie dobrze ;) moja koleżanka poczula cokolwiek dopiero w 22t a teraz jej córeczka nie daje jej spac po nocach taka jest w brzuchu aktywna.



Czesc :) Fajnie, że dołączyłas.
Ja tez wśród znajomych (tutaj na miejscu w Austrii) sama w ciazy. W Polsce natomiast babyboom i trzy moje dość bliskie koleżanki będą miały maluchy w tym dwie także w kwietniu. Tylko nie mam sie jak niestety z nimi spotykać.
Musze się postarać, aby poznać tutaj kogoś nowego w tej samej sytuacji. Liczę na szkole rodzenia :)



Ja tez idę 13.11 :) liczę, że w końcu poznamy płeć.



Tak, zazwyczaj 3-4 w tygodniu malutkie espresso. Herbaty rzadko, za czarna nie przepadam. Jeśli już to koper wloski albo mięta.



Ja tez ro przechodziłam jakis 1.5 tygodnia temu (może nie aż tak ostro jak ty).
Pomogł syrop z cebuli i płukanie gardła woda z solą
U mnie ten sam problem. Jeśli jest więcej miejsca na brzuch to ogólnie jest za duża, więc chyba zdecyduje się na tą ciążową z h&m. Trochę szkoda mi tyle kasy, ale w czymś chodzić trzeba. U mnie zakupy przez internet odpadają, ja muszę przymierzyć zanim kupię.

ckaiskjouvvneobc.png
 
Do góry