reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Ja wymiotuje zawsze w nocy i wtedy pół nocy spędzam w toalecie . A mdli mnie praktycznie cały dzień .
To ze mną aż tak strasznie źle nie jest. Współczuję bo mam tylko z rana a marzę żeby się to w końcu skończyło.

oar8skjo1nm1cgrs.png
 
@myszka8818 u mnie dzis 16 tydz i mdlosci mam dalej rano mnie czesto dzwignie naszczescie od kilku dni juz nie wymiotuje do tego smierdza mi wszystkie kosmetyki w pierwszej ciazy po 12 tyg te objawy mi przeszly a teraz sie mecze dalej
 
U mnie też nie jest najgorzej. Wymiotów nie było i nie ma. Nie mdli mnie już. Za to nadal paskudnie wszystko się odbija, co bym nie zjadła, to do następnego posiłku o tym pamiętam, a potem od nowa. Za to apetyt w miarę. Tylko jem różności. Słodkie, słone, kwaśne i tak na zmianę.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wymiotuje zawsze w nocy i wtedy pół nocy spędzam w toalecie . A mdli mnie praktycznie cały dzień .
Ja zaczelam 18ty tydzien i jeszcze czasem zwymiotuje ale ja od poczatku nigdy nie mialam rano tylko na wieczot mnie bralo. Jedz zimnego arbuza to mi pomagalo najbardziej
To współczuję. Ja mam na odwrót teraz wszystko mi pachnie i jem ciągle dosłownie i mam co chwila jakieś zachcianki. Startowałam z waga 45,4 a teraz mam już 49,9.

p19ucsqvyg9mlpha.png
Mi tez wszystko smakuje (oprocz kurczaka ktorego dalej nie dotkne) i ogolnie glodna jestem non stop.. ale ze zaczynalam z nadprogramowymi kilogramami to sie boje ze w tym tepie to bedzie masakra... i to mam takie skoki wagowe ze np w jeden tydzien przybiore wiecej a pozniej regolarnie i tak w kolko....


A powiedzcie mi czy jeszcze Was boli brzuch czasem tak jak na @?
 
Ja zaczelam 18ty tydzien i jeszcze czasem zwymiotuje ale ja od poczatku nigdy nie mialam rano tylko na wieczot mnie bralo. Jedz zimnego arbuza to mi pomagalo najbardziej

Mi tez wszystko smakuje (oprocz kurczaka ktorego dalej nie dotkne) i ogolnie glodna jestem non stop.. ale ze zaczynalam z nadprogramowymi kilogramami to sie boje ze w tym tepie to bedzie masakra... i to mam takie skoki wagowe ze np w jeden tydzien przybiore wiecej a pozniej regolarnie i tak w kolko....


A powiedzcie mi czy jeszcze Was boli brzuch czasem tak jak na @?
Mnie nie boli za to od tygodnia nie czuje motyli a już było tak fajnie. Mam nadzieje ze wszystko w porządku jest. Ostatnio jestem mega zawalona robotą i bardzo mnie to męczy:(

rfxgyx8d8vh09bmd.png
 
Ja zaczelam 18ty tydzien i jeszcze czasem zwymiotuje ale ja od poczatku nigdy nie mialam rano tylko na wieczot mnie bralo. Jedz zimnego arbuza to mi pomagalo najbardziej

Mi tez wszystko smakuje (oprocz kurczaka ktorego dalej nie dotkne) i ogolnie glodna jestem non stop.. ale ze zaczynalam z nadprogramowymi kilogramami to sie boje ze w tym tepie to bedzie masakra... i to mam takie skoki wagowe ze np w jeden tydzien przybiore wiecej a pozniej regolarnie i tak w kolko....


A powiedzcie mi czy jeszcze Was boli brzuch czasem tak jak na @?
Ostatnio często mnie boli tak jak na @ w sumie tak po skończonym 15 tyg się zaczęło i sama nie wiem czy to źle czy dobrze

oar8skjo1nm1cgrs.png
 
reklama
Ja zaczelam 18ty tydzien i jeszcze czasem zwymiotuje ale ja od poczatku nigdy nie mialam rano tylko na wieczot mnie bralo. Jedz zimnego arbuza to mi pomagalo najbardziej

Mi tez wszystko smakuje (oprocz kurczaka ktorego dalej nie dotkne) i ogolnie glodna jestem non stop.. ale ze zaczynalam z nadprogramowymi kilogramami to sie boje ze w tym tepie to bedzie masakra... i to mam takie skoki wagowe ze np w jeden tydzien przybiore wiecej a pozniej regolarnie i tak w kolko....


A powiedzcie mi czy jeszcze Was boli brzuch czasem tak jak na @?

Jeśli chodzi o owoce to mam ograniczenia ze względu na ryzyko cukrzycy ciazowej- muszę się kontrolować i mierzyć cukier. Ja mam dzień, że z apetytem coś zjem, ale przeważnie się zmuszał do jedzenia dla dobra dziecka...
 
Do góry