reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Mnie brzuch póki co bolał jeden jedyny raz wczoraj rano. Przeszło po 30 min. Za to bejbiś w brzuchu już niezłe musi akrobacje wyczyniać, bo czuję go kilka razy dziennie. Nawet kopniaki potrafię już odróżnić. Poza tym plumkanie, pluskanie, przesuwanie. Dziś 16t i 4d.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie dzisiaj 17w1d i chyba tylko ze 2-3 razy coś poczułam. Tak delikatnie. I dlatego się niecierpliwie i stresuje... odliczam do wizyty...5 dni...
 
Mnie brzuch póki co bolał jeden jedyny raz wczoraj rano. Przeszło po 30 min. Za to bejbiś w brzuchu już niezłe musi akrobacje wyczyniać, bo czuję go kilka razy dziennie. Nawet kopniaki potrafię już odróżnić. Poza tym plumkanie, pluskanie, przesuwanie. Dziś 16t i 4d.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Moje Maleństwo też bryka cały dzień [emoji4]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też czuję malucha praktycznie codziennie,ale kopniaki to to jeszcze nie są. Zaczął dziwnie boleć mnie brzuch, jak leżę jest ok, ale jak wstanę to jest nieciekawie, jeszcze Wiktoria nie dość że bardzo bolał ja brzuch że aż płakała to jeszcze zwymiotowała i to porządnie, pediatra kazał ja obserwować narazie wszystko ok, mam nadzieję że to jednorazowa sytuacja. Mój P znów jak coś się dzieje jest w delegacji.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Hej dziewczyny, fajnie że już zaczyna się powoli u nas etap czucia maluszka...ja poczułam narazie tylko raz...jestem w 16ty2d i od wczoraj mam znowu silne bóle...takie jak na okres..jak poleze to mi przechodzi..troche znowu zaczynam się martwić.. za tydzień mam wizytę, już nie mogę się doczekać ..troche mało się udzielam ale praca i trochę nie nadążam żebym wam wszystkim poodpisywac..

Paulina_Austria no to mega wiadomość że już wszystko dobrze i wchłonął się ten niechciany gość

Pozdrawiam wszystkie serdecznie!

Pozdrawiam was serdecznie

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny! Widzę że też już powoli kupujecie ciuszki ;) ja niestety wciąż nie znam płci dziecka więc mam już i takie i takie.. W końcu może się okazać że gin nie rozpozna i dopiero po urodzeniu się prawda okaże ;)
Mam pytanie..czy któraś z Was ma /miała babla na dziasle?czytalam w wujku Google i doczytałam że to częste schorzenie ciężarnych :/ nadziaslak się zwie. Kurde,jakis niby nowotwór raczej nie złośliwy. Tej nocy mi wyskoczył :/ i do rozwiązania nie można nic z nim robić :(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Byłaś u dentysty? U mnie taki babel to był ropniak i początek kanalowki

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
reklama
A ja Wam powiem ze juz drugi raz namierzylam bejbusia detektorem w ciagu sekundy! Przykladam a tu serduszko[emoji7] wydaje mi sie ze czym jestcwiekszy tym latwiej

To samo dzisiaj mialam :) Cudnie bije, jak dzwon i bardzo glosno.
Dobrze, ze kupilam ten detektor. To niby nie jest niezbedna rzecz, ale fajnie to miec :)

Jeszcze nie byłam, ludze się ze zejdzie. Wizytę mam dopiero 6.11. To nie boli wogole i jest wysoko na dziasle. Zobaczymy..

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Ja tez bym poszla, albo przynajmniej zadzwonila do lekarza zapytac o zdanie specjalisty.
 
Do góry