reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

tak, bardzo ciekawe rzeczy...
mój dziadek wujek (brat mojego dziadka od strony mamy) zrobił drzewo genelogiczne na emeryturze sięgające 1400 roku, oczywiście nie całe kompletne.
Jeździł po całej polsce po parafiach, urzędach itd. nawet z a granicą szperał. mam taka sporą księge tego
Ale super! Tez bym kiedys chciala cos takiego zrobic
 
reklama
@Brazowooka to mnie pocieszylas czyli jakas szanse mam ze te rozstepy sie nie pojawia :D myslalam ze wrazliwosc na zapachy minie po 12 tyg ale caly czas sie utrzymuje nie toleruje nawet zapachu plynu do mycia naczyn wiec jak myje naczynia to jest dla mnie meka:laugh2:
 
@Tiktak2018 oby nas ominęło.
@myszka8818 ja można powiedzieć że nie mialam w ogóle, ale słyszałam że zdarza się że trwają nawet do 25 tyg.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
reklama
Do góry