reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

@Agulula111 wlasnie ja galaretke robilam kiedys tylko raz bo akurat w ten specjal zawsze jestesmy zaopatrzeni przez tesciowa :D i pamietam ze wtedy jak robilam tez wsypalam wiecej zelatyny niz pisalo na opakowaniu. Koniecznie musze zrobic w przyszlym tygodniu jak przed ciaza jadlam mieso okazjonalnie tak teraz moglabym codziennie:laugh2: p.s wirtualnie przygarniam ta porcje ktora Ci zostala :p
Tak piszecie o tych galaretkach, że aż mi ślinka cieknie chyba po weekendzie zrobię ☺
 
reklama
No my w weekend mamy ślub, wesele. Dobrze ze bez dzieciaków bo muszę trochę odpocząć od nich [emoji16]

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Hej. @Mama1991@ ja miałam konflikt serologiczny ale w pierwszej ciąży nie ma to znaczenia po porodzie dostaje się zastrzyk. W drugiej ciąży ok 28 tc muszę z mojej krwi zbadać jaki odczyn krwi będzie miało dziecko ( koszt 150zl) ja mam minus jeśli dziecko będzie miało + to dostanę zastrzyk za 300 zł.
Ja dodatkowo mam jeszcze HBS+...
 
@endles1 no to super, my 8 czerwca sobie ślubowalismy, w tym roku 4 latka minęło, ale my z tych co nie lubią niespodzianek, kupowania prezentów... Więc zawsze staramy się ten czas wykorzystać we dwoje [emoji4]

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
My w weekend mielismy jechac na kawe do dziadka ze strony meza ale co z tego wyjdzie to nie wiem. No i chcemy rozejrzec sie za butami zimowymi dla mlodego bo piorunsko zimno jest

 
No my w weekend mamy ślub, wesele. Dobrze ze bez dzieciaków bo muszę trochę odpocząć od nich [emoji16]
To się wyszalejesz. My mieliśmy wesele 2 tygodnie temu i przetańczylam cała noc i jeszcze poprawiny. Na razie na przyszły rok nic się nie zapowiada.... jedynie nasze 16.06.2018. więc chciałam wykorzystać bo jak nawet teraz na początek roku się trafi to odpadamy bo to już nie ten czas na szaleństwa będzie hehe udanej zabawy dla Was
p19ucsqvyg9mlpha.png
 
@Mama1991@ my też już jedno mieliśmy 2 tygodnie temu. I była na nim dziewczyna już w dość zaawansowanej ciąży i powiem Ci ze chyba więcej energii ode mnie miała, ja tam trochę potańcze i zaraz kręgosłup się odzywa więc tak średnio, a sam fakt spotkania ze znajomymi, rodzina i cały weekend bez dzieci to już dla mnie dużo (na poprzednim weselu dzieci były z nami). Więc chyba nie będzie źle[emoji4]

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
reklama
Hej. @Mama1991@ ja miałam konflikt serologiczny ale w pierwszej ciąży nie ma to znaczenia po porodzie dostaje się zastrzyk. W drugiej ciąży ok 28 tc muszę z mojej krwi zbadać jaki odczyn krwi będzie miało dziecko ( koszt 150zl) ja mam minus jeśli dziecko będzie miało + to dostanę zastrzyk za 300 zł.
Ja dodatkowo mam jeszcze HBS+...
Dziękuję za odpowiedź będę rozmawiać z lekarzem dokładnie za 17 dni już odliczam bo wtedy na wizycie poznamy płeć ale mam takie przeczucie że synek
 
Do góry