reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Uf ja na szczescie sledzi nie lubie. :) oo.. Golonki tez nie lubie..
W ogole z miesia to tylko piers z kurczaka ewentualnie mielone najlepiej drobiowe. Wedliny tez tylko drobiowe.. Obiadow w ogole nie lubie. A w tej ciazy to całkowicie mi sie przedstawialo.. Nic mi sie jesc nie chce tylko ser z majonezem

 
@Lilumi i @zelaznamaska gratuluje udanych wizyt oj ladnie nam tych mezczyzn przybywa ;)
@joabab ja tez zawsze przed okresem i w trakcie umieralam na migreny w ciazy z synkiem przez cale 9 mcy ani raz nie mialam boli a w tej ciazy przeszlam juz kilka kilkudniowych atakow gdzie majaczylam do meza krolestwo za prochy hehe
Ja też w ciąży z synem nie miałam. Może teraz to.na dziewczynkę ... Albo starość ( bynajmniej u mnie ) już [emoji17]

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny produkujecie takie ilosci postow, ze ciezko przeczytac. A co dopiero mowic o odpisaniu. Tym bardziej, ze nadal pracuje i narazie nie wybieram sie na zwolnienie. Wreszcie powiedzialam w pracy. Dzis mialam tez usg. Wg badania z dzieckiem wszystko dobrze. Plci mi jednak lekarz nie chcial zdradzic. Ja czuje jednak, ze będzie chlopak. Sami mężczyźni nam sie tu szykuja :-) Co do ksiazek polecam kryminały prawnicze Grishama.
 
Nigdy nie jadlam golonki :D
Zawsze mi się to takie tłuste wydawało [emoji14] Czas nadrobić, musze znaleźć miejsce gdzie to tutaj robią.

Teraz się zacznie sezon na dziczyzne [emoji14]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mozarta i tworzę
Dziewczyny czy was tez jeszcze czasem boli brzuch bo mnie dzis dziwnie jakos boli, moze dlatego ze jutro wizyta i mam lekkiego stresa ze cos moze byc nie tak ??:/
Widac juz u was brzuszek :)?
Ja to w piatek powiem dla mamy ze jestem w ciazy chyba wloze zdjecie dzidzi i czekolade :) u was juz wszyscy wiedza ??
Pozdrawiam i zycze duzo zdrowka :)

Boli raz na kilka dni, o różnych porach i raz cos tak jakby sie ciągnie z boku na bok, innym razem taki jakby rozproszony. Chyba trzeba sie przyzwyczaić. Boli tez po siusianiu, jakby sie wszystko musiało ułożyć od nowa i jak wstaje po długim siedzeniu.
My powiemy rodzicom w weekend, po wynikach pappa. Juz sie nie moge doczekać :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny wlasnie poczulam babelki tam gdzie jest maluszek (pol godz temu sprawdzalam detektorem)[emoji3]
Ja od kilku dni czuje takie jakby smyranie pod skora no I oczywiscie wpatruje sie wieczorami w brzuszek czy oby sie cos nie poruszyl [emoji6]

Jutro mam to usg szczegolowe ,ktore umowilam po zlych wynikach pappa wiec trzymcie kciuki [emoji4]

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"
 
Do góry