reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
SOMEONE ja też trzymam kciuki [emoji110]

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
A ja romanse lubię. Mam za sobą i serię Greya i Crossa i Uwikłanych. Nie lubię skupiać się na jednym gatunku, [emoji16] ostatnio Kinga próbowałam czytać ale to chyba nie moje klimaty..

p19ucsqvyg9mlpha.png

Czytałam te trzy serie, ale zatrzymałam się na ostatniej części Crossa... Z Greya i Uwikłanych przeczytałam też dodatkowe czwarte tomy.

Gorąco polecam http://lubimyczytac.pl/ksiazka/169176/na-wyspie

Mogę czytać ją kilka razy [emoji1]

Z "Kwiatów na poddaszu" czytałam tylko pierwszą część, ale polecam [emoji6]

No i ja też zakupiłam sobie śledzie na śniadanko. Dobrze, że mam polski sklep tak blisko [emoji2]

@Lilumi Fajny chłopczyk[emoji4]

@SOMEONE powodzenia [emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nadrobilam po nocy hihi. Link dla mężczyzn już przesłany, mam nadzieję że jest też jakaś wskazówka jak nie wkurzac żony. Ostatnio miałam gorszy dzień i mówię mojemu: powiedz mi coś miłego. To usłyszałam moja piękna pulchniutka perełko... no nie... nawet za parę miesięcy bym to przyjęła za komplement, ale na ostatniej wizycie miałam wage -3kg. Chłopy...
 
Kredka no super [emoji4] wlasnie przeczytalam i twierdza,ze musze to podeslac mojej M [emoji4] jeszcze dzis. Ciekawa jestem co powie? Chociaz duzo z tego moj M probuje i nawet mu sie udaje [emoji38]


Dzieki kochane za kciuki [emoji11][emoji11][emoji11]
Wizyte mam o 10.00 wiec po zdam relacje.

A i dzien dobry [emoji4]

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"
 
Kredka no super [emoji4] wlasnie przeczytalam i twierdza,ze musze to podeslac mojej M [emoji4] jeszcze dzis. Ciekawa jestem co powie? Chociaz duzo z tego moj M probuje i nawet mu sie udaje [emoji38]


Dzieki kochane za kciuki [emoji11][emoji11][emoji11]
Wizyte mam o 10.00 wiec po zdam relacje.

A i dzien dobry [emoji4]

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"
Trzymam kciuki[emoji106] [emoji10]

Jadę do pracy - nie wiem jak Was nadrobię[emoji17]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja od kilku dni czuje takie jakby smyranie pod skora no I oczywiscie wpatruje sie wieczorami w brzuszek czy oby sie cos nie poruszyl [emoji6]

Jutro mam to usg szczegolowe ,ktore umowilam po zlych wynikach pappa wiec trzymcie kciuki [emoji4]

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"
Trzymam kciuki za Maluszka [emoji4]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry