reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Przeczytałam wasze dzisiejsze posty. Wreszcie ale nie wiem kiedy coś więcej napisze.
Stwórzcie koniecznie oddzielne wątki z wyprawkami i może wątek książkowy? Dorzucę swoje typy, choć widzę że niektóre pozycje pokrywają się z Waszymi.
Czas na śledziową kolację:)

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Przeczytałam wasze dzisiejsze posty. Wreszcie ale nie wiem kiedy coś więcej napisze.
Stwórzcie koniecznie oddzielne wątki z wyprawkami i może wątek książkowy? Dorzucę swoje typy, choć widzę że niektóre pozycje pokrywają się z Waszymi.
Czas na śledziową kolację:)

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

O matko co Wy wszystkie z tymi śledziami, aż pójdę jutro do polskiego sklepu po rolmopsy takie z ogóreczkiem w środku... nie zasnę będę myśleć o tych śledziach...
 
Crazy cat lady a ten kotek ktorego masz w avatarku to Twoj? To jakies zdjecie jak byl bardzo maly? Bo bardzo ladny. Ciekawa jestem jak teraz wyglada (bo ja kociara[emoji6])
 
Jestem po wizycie u gin. dowiedziałam sie, że narazie wszystko wuglada dobrze :) dowiedzieliśmy się płci - będzie chłopczyk :) moze to śmieszne ale jak mąż spytal gin czy widać jakiej maluch jest płci i te kilka sekund zanim uslyszeliśmy odpowiedz to serce mi waliło, nie mogłam sie powstrzymać od śmiechu, emocje jakbym za chwile miala uslyszec wynik egzaminu czy zdałam czy nie, mimo, że było nam kompletnie obojętnie czy dziewczynka czy chłopczyk :)
 
No mi też narobilyscie ochotę na śledzie. Chyba jutro sobie zafunduje. Co do kotów to nigdy za nimi nie przepadałam. U nas od zawsze tylko psy bo mój tata był na koty uczulony. Teraz mamy psiaki na podwórku. Chociaż to bardziej teściów niż nasze są. W przyszłości planujemy kupić labradora albo Goldena. Teraz mamy owczarka(mieszanca) i małego kundelka.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Ja to w ogóle kotów nie lubię, może dlatego że kiedyś jak bylam u babci to załatwił jej się na drzwi i tak śmierdzialo ze do teraz mi zostało :D [emoji23] [emoji23] [emoji23] i zawsze mówię że koty śmierdzą [emoji14]
 
reklama
Ja to w ogóle kotów nie lubię, może dlatego że kiedyś jak bylam u babci to załatwił jej się na drzwi i tak śmierdzialo ze do teraz mi zostało :D [emoji23] [emoji23] [emoji23] i zawsze mówię że koty śmierdzą [emoji14]
Ja mam kotki[emoji76][emoji76] one do kuwetki tylko robia i jakby nie one to byloby ze mna kiepsko przez tyle lat staran...
 
Do góry