reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Żaluj kochana bo tu takie jaja mamy ze poplakac sie idzie[emoji23][emoji23][emoji23] vege mnie na dr awansowala zanim pokasowala wszystkie posty i zmienila nick[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Wiec korzystam[emoji4] a co!
A to ona ma jakiś nowy nick? :D jest wśród nas? :D [emoji23]
 
Uff. Doczytałam. Zostawić Was na chwilę i tyle wątków się przewinie - nie wiadomo na co odpowiadać.
Z zachcianek - wczoraj sledziki a potem kanapki z Nutellą. Mniam.

Hej, Pani doktór... A jak u mnie? Tylko jak chłopak to nie mów, bo nastawiam się na dziołchę :)

Położę małą i zaraz sobie na spokojnie popisze... tak że taaa :)

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Które ? Nie będę ukrywać , że mam takie zaległości , że mnie pewnie ominęło

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
Kurde ja nie pamietam nazwy bo mnoe glowa boli dwa razy w roku... u nas to w zielarskich sklepach jest. W uk tez. Ale w polsce nie wiem. Pewno pezez neta trzebaby bylo zamowic. Jak znajde nazwe to napisze
 
reklama
Hej Dziewczyny nie moge za Wami nadazyc :-) szukam tego kalendarium zeby sie dopisac zebym mogla byc z Wami na zamknietym forum ale nie wiem w ktorym to miejscu czy ktoras z Was pomoze ? Chyba glupieje w ciazy
 
Do góry