reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Dziewczynka ale u Ciebie pewnosci nie mam[emoji6]


Proponuje pierwsze sprobowac dynie pizmowa (ta co ma ksztalt gruszki) jest dla mnie smaczniejsza i bardziej wyrazista. I jak robie zupe jrem to daje chili zeby ja podkrecic


Dziewczynka[emoji6]
A u mnie ??

Wogole o co chodzi ? Bo ja nie jestem w stanie doczytać [emoji53]

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Joabab a orientowalas sie co do tych sztyftow co kiedys mowilysmy o tym? Moze to by pomoglo. Tesciowa moja miala migreny i tylko te sztyfty pomagaly
 
To na kiedy Ty masz termin skoro juz 15t5d? Bo ja 14t6d i mi na 4.4 wyszlo

No i super ze wszystko w porzadku! Oby wiecej dobrych wiesci[emoji6]
Na kalkulatorze terminu jak sobie na początku wyliczyłam to 01.04 ale jak poszłam do gin to 29.03 i cały czas się potwierdza[emoji5]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A u mnie ??

Wogole o co chodzi ? Bo ja nie jestem w stanie doczytać [emoji53]

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
Żaluj kochana bo tu takie jaja mamy ze poplakac sie idzie[emoji23][emoji23][emoji23] vege mnie na dr awansowala zanim pokasowala wszystkie posty i zmienila nick[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Wiec korzystam[emoji4] a co!
 
To moze ja dziecka nie bede do szkoly wysylala tylko sama go bede uczyc[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Już się urodzi mówiące, piszące i czytające także ten.... [emoji1] [emoji1] [emoji1]

A u mnie ??

Wogole o co chodzi ? Bo ja nie jestem w stanie doczytać [emoji53]

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom

A, takie śmiechy - chichy i wróżenie z fusów [emoji6]
 
reklama
Do góry