reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Uff. Doczytałam. Zostawić Was na chwilę i tyle wątków się przewinie - nie wiadomo na co odpowiadać.
Z zachcianek - wczoraj sledziki a potem kanapki z Nutellą. Mniam.

Hej, Pani doktór... A jak u mnie? Tylko jak chłopak to nie mów, bo nastawiam się na dziołchę :)

Położę małą i zaraz sobie na spokojnie popisze... tak że taaa :)

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
No dziołcha i to ladna[emoji10]

No
 
Co więcej o sobie? Ja mam 31 lat i synka 6 i pół roku, także jak się drugie bejbe urodzi, to bedzie 7 lat różnicy. Ale mi to pasi, bo młody samodzielny i bardzo ogarnięty więc pomoże co już zapowiedział. No i chciałabym córę tym razem, na siusiaki już się napatrzyłam heheod początku ciąży jestem na zwolnieniu, bo jestem instruktorem fitness i operatorem ściany wspinaczkowej, więc sobie teraz odpoczywam.
 
Gina - tylko te sushi u nas to nie sushi... w standardowym sushi jest surowa ryba a u nas to tylko ryż, warzywa - ogórek papryka, ewentualnie ryba wędzona i tyle ;) takie składniki co każdy może sobie sam zrobic w domu... i do tego sos sojowy.
Ale np jedna firma co dostarcza te tacki sushi do biedronki to zrobiła niezły interes na tym, bo w takiej tacce pół torebki ryżu, kawałek ogórka i papryki, w kosztuje 10zl (nie wiem nawet dokładnie ile, bo nigdy nie kupowałam, ale stosunek składników do ceny jest niewspółmierny).

Te z biedronki i Lidla niezjadliwe. Bleee
 
Co więcej o sobie? Ja mam 31 lat i synka 6 i pół roku, także jak się drugie bejbe urodzi, to bedzie 7 lat różnicy. Ale mi to pasi, bo młody samodzielny i bardzo ogarnięty więc pomoże co już zapowiedział. No i chciałabym córę tym razem, na siusiaki już się napatrzyłam heheod początku ciąży jestem na zwolnieniu, bo jestem instruktorem fitness i operatorem ściany wspinaczkowej, więc sobie teraz odpoczywam.
Fajna masz prace, lubisz ja?

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"
 
reklama
Do góry