reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Dzień dobry,
Nie mam pojęcia o jakim śmiechu mówicie i komentarzach bo wczoraj chyba za późno dorwalam sie do czytania postow i chyba część zniknela.
Ale domyslam się o kogo chodzi, bo pamiętam ten ostatni "incydent" z ta pania ;)
Mialam dziś kiepska noc wiec idę jeszcze pospac, znów zapalenie pęcherza meczy...:( juz tym jestem zlamana.
Ps Zgłaszam swoja kandydature do zamknietego forum, mój obecny termin to 04/ 04 ( juz sie 3 razy zmieniał z każdym USG:)
 
reklama
Nadrobilam. [emoji3] Jest już na bieżąco.
Tak więc trzymamy kciuki za dziewczyny.
Za Ciebie Izabella również, mimo że już nie zagladasz...

PAŹDZIERNIK
10 (17:00) lucky789 / gin /
10 (18:15) mysiaka92 / usg gen. /
10 (----:----) IsabellaSimon / przezierność karkowa /
10 (----:----) PaniPe / gin. /
10 (----:----) Paulina_Austria / gin /

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej,
Widzę, że jak zwykle dużo się dzieje...
Wczoraj byłam na prywatnym usg genetycznym i wszystko super:-) będzie drugi chłopczyk :-) jeśli któraś z Was jest z Łodzi i nie wie jeszcze gdzie iść na usg to serdecznie polecam dr Dudarewicza - nie znam drugiej tak fachowej i sympatycznej osoby, a w dodatku super genetyk. Wczoraj nawet czytałam, że jako pierwszy wprowadził testy pappa w Polsce. Jest drogi to fakt, ale warto. Żałuję, że już ciąż nie prowadzi. w piątek mam usg+pappa na NFZ, ale po wczorajszym podchodzę bez stresu. I teraz pytanie : czy słyszałyście o tym, że w przypadku łożyska przodującego ( a na takie na razie szykuje się moje / choć jak dr powiedział to się wszystko może zmienić) mogą wyjść nieco gorsze testy pappa?
Ja też się zastanawiam nad detektorem. W pierwszej ciąży nie miałam, ale teraz chyba mam większego świra...
Miłego dnia!
 
Dzień dobry :) dziewczyny tak się zastanawiam po co my chodzimy na usg robi testy skoro tylko tutaj mądrych głów jest :D [emoji23] niech każda zrobi zdj krocza i brzucha i dr Kredka oceni :D a może nawet płeć zauważy :D [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Nowe mamy nie bójcie się dołączać, my sobie teraz żartujemy ale była dziewczyna której nic nie pasowało wszystko krytykowała - rozumiemy ze każdy może mieć inne zdanie ale też nie popadajmy w skrajność :)

Miłego dnia :)
Dagi ja nawet tych zdjec nie potrzebuje a od razu Wam plec powiem[emoji23][emoji23][emoji23] i dam na to 50% szans!

Ale faktycznie nowe mamy my normalnie jestesmy normalne tylko nam sie to 20% tego nieaktywnego mozgu czasem wlacza[emoji38]
 
Witam z rana!
Też bym chciała dołączyć do forum zamkniętego jeśli pozwolicie:-) :)
Wizytę u gin mam w czwartek- ale w sumie nic ciekawego bo nie robi usg. Czekam natomiast z utęsknieniem na usg połówkę za 2 tygodnie.:laugh2:
Powodzenia na wizytach i spokojnego poranka.
 
Dagi ja nawet tych zdjec nie potrzebuje a od razu Wam plec powiem[emoji23][emoji23][emoji23] i dam na to 50% szans!

Ale faktycznie nowe mamy my normalnie jestesmy normalne tylko nam sie to 20% tego nieaktywnego mozgu czasem wlacza[emoji38]
Dr Kredka to co będę miała? :D [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Ejj a może zmienimy na Dr KreTka :D
 
Hej dziewczyny, ciężka noc, ciężki poranek. Chorobsko mnie rozłożyło, ledwo żyje. Młodsza że mną w domu, starsza w przedszkolu ale coś czuję że chyba już ostatni dzień. Nasze sobotnie wesele stoi pod znakiem zapytania,.
Dziewczyny czy was nadal bolą piersi? Idziemy leżeć, nagotuje rozgrzewające rosołku i może jakoś to będzie.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
reklama
Hej dziewczyny, ciężka noc, ciężki poranek. Chorobsko mnie rozłożyło, ledwo żyje. Młodsza że mną w domu, starsza w przedszkolu ale coś czuję że chyba już ostatni dzień. Nasze sobotnie wesele stoi pod znakiem zapytania,.
Dziewczyny czy was nadal bolą piersi? Idziemy leżeć, nagotuje rozgrzewające rosołku i może jakoś to będzie.

p19ucsqvyg9mlpha.png
O kurde! Kuruj się, pij dużo herbaty z cytryna sokiem z malin i miodem :* co do piersi ro bolą juz o wiele mniej, można je dotknąć :D [emoji23]
 
Do góry