reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Hej dziewczyny, ciężka noc, ciężki poranek. Chorobsko mnie rozłożyło, ledwo żyje. Młodsza że mną w domu, starsza w przedszkolu ale coś czuję że chyba już ostatni dzień. Nasze sobotnie wesele stoi pod znakiem zapytania,.
Dziewczyny czy was nadal bolą piersi? Idziemy leżeć, nagotuje rozgrzewające rosołku i może jakoś to będzie.

p19ucsqvyg9mlpha.png
Ja tu chyba najbardziej narzekałam na te bolące piersi, Ale z dnia na dzień przestały. [emoji16][emoji16] jakoś z 12 tygodniem.
Teraz jedynie czasami bolą w nocy albo po nocy. Zakładam, że Je uciskam czy coś ( tak mi się wydaje) a mam dziewczyny co uciskac. [emoji13][emoji13]

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Haha haha [emoji38][emoji23][emoji23] sie usmialam . Jakby co to wal po porade do dr kredki [emoji4]
Dziewczyny aniaslu odpisala do mnie i prosi o liste dziewczyn ,ktore beda dodane do forum. Skopiowalam liste z kalendarium. Sprawdzcie prosze czy sa wszystkie [emoji4]
lucky789
SOMEONE
Iwona Waw
alunia87
Arvena31
StKarolina
kredka82
Mama1991@
agniesia569
jaobab
Rogosia_A
igafiga
nukame
alichia
a_gdyby_tak
Annawr
justa13323
Kornelia38
k.d.30
agaryba81
mirkuncza
15.04 - malger, Brazowooka, Paulina_Austria
Lilumi
Bloodykiss
wanda123
wcis
PaniPe
Agulekrutkowska
owca_
Dagi89
Blackberry
Aniezeee
AgataSałata
Filemona
Luna80
mysiaka92

Jesli kogos brakuje to piszcie.
Druga sprawa to aniaslu pytala o 2 moderatorow wiec podalam oczywiscie Dominika81 no bo ona juz jest i powiedzialam, ze druga wybierzemy pozniej. Aniaslu zapytala mnie czy ja bym nie chciala skoro wyszlam z inicjatywa w waszym i swoim imieniu o forum zamkniete. I tu sie juz zwracam do Was moje kochane zadecydujcie Wy czy chcecie mnie jako drugiego moderatora czy raczej chcecie wybrac kogos innego [emoji4]

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"
Someone jeszcze mnie nie ma na tej liście myszka8818.
 
No ratuje się właśnie herbata z sokiem i cytryna, z miodem nie mogę bo tylko podrażnia mi gardło więc narazie odpada. Mnie piersi bolą nadal, wczoraj cały dzień chodziłam w zwykłym biustonoszu (zazwyczaj w domu chodzę w sportowym) i wieczorem myślałam że mi odpadną, może jest szansa że mi też niedługo przestana dokuczac.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Dzień dobry wszystkim! :)

Dziewczyny czy was nadal bolą piersi?

p19ucsqvyg9mlpha.png

Mnie bolą, a raczej boli lewa. Co prawda mniej niż wcześniej, ale nadal.
Też podejrzewam, że to od uciskania , bo staram się spać na lewym boku. Zawsze to był prawy lub plecy, ale przez te mdłości czuję się dużo gorzej leżąc na prawej stronie... z kolei budzę się na plecach ale wtedy muszę gonić do toalety, bo pęcherz do opróżnienia :D



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć wam! Szukając porad dotyczących ciąży i okolic znalazłam to forum. Widzę, że się tu wszyscy już znają, ale mam nadzieję, że pozwolicie że dołączę :)
Przedstawiłam się już w wątku specjalnie do tego stworzonym. To jest moja druga ciąża, jednak poprzednia zakończyła się niepowodzeniem. Mam nadzieję, że teraz będzie inaczej!
 
No ratuje się właśnie herbata z sokiem i cytryna, z miodem nie mogę bo tylko podrażnia mi gardło więc narazie odpada. Mnie piersi bolą nadal, wczoraj cały dzień chodziłam w zwykłym biustonoszu (zazwyczaj w domu chodzę w sportowym) i wieczorem myślałam że mi odpadną, może jest szansa że mi też niedługo przestana dokuczac.

p19ucsqvyg9mlpha.png
Mi na ostatniej wizycie ginekolog się zapytała czy bolą mnie piersi i jak jej powiedziałam, że bolą i to bardzo to powiedziała, że to jest bardzo dobry znak.

Ja wczoraj zasnelam po 20 na siedząco przed telewizorem i dopiero się obudziłam .

Paulina_Austria powodzenia na wizycie i oby już wszystko było dobrze i obyś miała pozwolenie na chodzenie.
Ja jutro mam wizytę i już nie mogę się jej doczekać.
 
Jaki to trzeba mieć talent, żeby doktorat w jeden wieczór zrobić :D

Ja dzisiaj po 11:00 mam wizytę. Trzymajcie kciuki, żebym w końcu mogła wstać. Spróbuję podpytac o płeć, ale pewnie nic jeszcze nie powie.

Miłego dnia. Odezwę się jak juz będę po :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Paulina a próbowałaś witaminę B6 na mdłości? Ja ostatnio darowalam sobie bo lepiej się czułam ale wczoraj miałam masakrę wiec znów zaczęłam brać. I to naprawdę Dziewczyny pomaga! Są nawet badani na to robione [emoji6] polecam spróbować żeby się tyle nie męczyć. Ja w każdej ciąży złe przeżywam początku ale teraz to nawet mdłości towarzyszyły mi w nocy!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
CrazyCat witaj. Ja tez jestem nowa tutaj [emoji6]
Z bólem głowy mam ten sam problem. Staram się nic nie brać ale podobno bardzo dobre są jakieś zele którymi się skronie smaruje- naturalne. Będę szła do apteki dopytać. Ogólnie moja gin mi mówiła ze mogę paracetamol- ze nawet trzy tabletki dziennie. Ale ja to jestem naprawdę ostrożna co do leków i sama nie jestem przekonana ze nie maja wpływu na ciaze


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
CrazyCat witaj. Ja tez jestem nowa tutaj [emoji6]
Z bólem głowy mam ten sam problem. Staram się nic nie brać ale podobno bardzo dobre są jakieś zele którymi się skronie smaruje- naturalne. Będę szła do apteki dopytać. Ogólnie moja gin mi mówiła ze mogę paracetamol- ze nawet trzy tabletki dziennie. Ale ja to jestem naprawdę ostrożna co do leków i sama nie jestem przekonana ze nie maja wpływu na ciaze


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
O.. to nie jestem sama :) To daj kochana znać co ci tam polecili to też może kupię
 
Do góry