reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Wanda ja w poprzedniej ciąży milam prawdopodobieństwo makrosomi płodu. Mogło to być spowodowane np cukrzyca. Maluszek wg pomiarów był dużo większy. Np w 32 tc wg wymiarów miał 36tc. Ale cukrzyce wykluczono a on rósł sobie w swoim tempie i urodził się z waga 3570g a miał być taki gigantus. Ale u Ciebie widzę w normie wszystko jest. Ze zdj niestety ale nic nie wyczytamy, chyba te dane z doplera są niżej niż ta tabela która pokazałaś. Znajoma miała tez jakieś zmiany u dzidzi w mózgu wszystko się unormowalo, to wszystko jeszcze wcześnie. Lekarze napewno dobrze zbadają. Ale współczuje stresu!
Dominika81 tez te prawdopodobieństwo do mnie nie przemawia ale te badani NIPT to niestety ale duży koszt. Chociaż ja osobiście jak coś złe wyjdzie na prenatalnych odrazu biegnę i robię żeby mieć pewnosc. Mam w środę badania także już się stresuje.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ż tym terminem porodu to faktycznie dziwnie jest. Tym bardziej że opisywalam ( na poczatku) że my staraliśmy się jeden cykl, cykle mam krótkie. Teraz wyszło że zaszłam na koniec miesiaczki[emoji6] w poprzedniej ciąży miałam pod koniec ciąży często badania że względu na to że dziecko było bardzo malutkie. A urodziło się 2985. Więc gigant[emoji38]wg nich.
Robili mi wczoraj badanie na Cytomegalie, bo to ja jako przyczynę tych zmian w mózgu podejrzewali. Zadzwonili wieczorem i okazało się że nie mam[emoji3][emoji3][emoji3]
Wszystkie inne badania, których nie bylo na monitorze wykazały same prawidłowości. Przepływy żył, serce, nie ma cech mongolizmow. Czekam na wyniki testu potrojnego. I na usg 23. 10.
Oby to było nic.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Haha haha [emoji38][emoji23][emoji23] sie usmialam . Jakby co to wal po porade do dr kredki [emoji4]
Dziewczyny aniaslu odpisala do mnie i prosi o liste dziewczyn ,ktore beda dodane do forum. Skopiowalam liste z kalendarium. Sprawdzcie prosze czy sa wszystkie [emoji4]
lucky789
SOMEONE
Iwona Waw
alunia87
Arvena31
StKarolina
kredka82
Mama1991@
agniesia569
jaobab
Rogosia_A
igafiga
nukame
alichia
a_gdyby_tak
Annawr
justa13323
Kornelia38
k.d.30
agaryba81
mirkuncza
15.04 - malger, Brazowooka, Paulina_Austria
Lilumi
Bloodykiss
wanda123
wcis
PaniPe
Agulekrutkowska
owca_
Dagi89
Blackberry
Aniezeee
AgataSałata
Filemona
Luna80
mysiaka92

Jesli kogos brakuje to piszcie.
Druga sprawa to aniaslu pytala o 2 moderatorow wiec podalam oczywiscie Dominika81 no bo ona juz jest i powiedzialam, ze druga wybierzemy pozniej. Aniaslu zapytala mnie czy ja bym nie chciala skoro wyszlam z inicjatywa w waszym i swoim imieniu o forum zamkniete. I tu sie juz zwracam do Was moje kochane zadecydujcie Wy czy chcecie mnie jako drugiego moderatora czy raczej chcecie wybrac kogos innego [emoji4]

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"
Popieram Twoja kandydaturę[emoji1]

Dzień dobry[emoji4] chciałam z Wami popisać i co ... zasnęłam wczoraj po20 z tel w ręku[emoji23]

Jest mi bardzo miło że mamy na forum takie osobistości[emoji23] [emoji11]

Ech... nawet nie skomentuje postów VegeMama bo szkoda czasu i energii - i też jestem za tym aby na forum zamkniętym były dZiewczyny które się udzielają regularnie, niestety dziewcYn które napisały tylko jednego posta tak naprawdę nie znamy a wierzę ze na zamkniętym będziemy mogły pisać o wszystkim[emoji177]

Miłego dnia - lecę budzić mAła do przedszkola o do pracy[emoji15] a po pracy.... usg[emoji177] [emoji12]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Haha haha [emoji38][emoji23][emoji23] sie usmialam . Jakby co to wal po porade do dr kredki [emoji4]
Dziewczyny aniaslu odpisala do mnie i prosi o liste dziewczyn ,ktore beda dodane do forum. Skopiowalam liste z kalendarium. Sprawdzcie prosze czy sa wszystkie [emoji4]
lucky789
SOMEONE
Iwona Waw
alunia87
Arvena31
StKarolina
kredka82
Mama1991@
agniesia569
jaobab
Rogosia_A
igafiga
nukame
alichia
a_gdyby_tak
Annawr
justa13323
Kornelia38
k.d.30
agaryba81
mirkuncza
15.04 - malger, Brazowooka, Paulina_Austria
Lilumi
Bloodykiss
wanda123
wcis
PaniPe
Agulekrutkowska
owca_
Dagi89
Blackberry
Aniezeee
AgataSałata
Filemona
Luna80
mysiaka92

Jesli kogos brakuje to piszcie.
Druga sprawa to aniaslu pytala o 2 moderatorow wiec podalam oczywiscie Dominika81 no bo ona juz jest i powiedzialam, ze druga wybierzemy pozniej. Aniaslu zapytala mnie czy ja bym nie chciala skoro wyszlam z inicjatywa w waszym i swoim imieniu o forum zamkniete. I tu sie juz zwracam do Was moje kochane zadecydujcie Wy czy chcecie mnie jako drugiego moderatora czy raczej chcecie wybrac kogos innego [emoji4]

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"


Jeszcze Aguska11 od kilku dni jej nie ma ale wróci...
 
Dzień dobry dziewczynki.... wczoraj większość z Nas zaczęła podły dzień z dołem,a skończyłyśmy na kupie śmiechu... podczas tego dnia jedna z naszych koleżanek zrobiła doktorat na szaloną Dr. ,druga zaś poszła ścieżką Krzysztofa Rutkowskiego I zaczęła specjalizację detektywistyczną,także tego tylko z fryzurą nie przesadzaj :) hihi... bardzo rozwojowe to forum a podobno mamy troszkę mniejsze mózgi teraz...bosze Bożenko co będzie dalej... miłego dnia Stokrotki
 
Dzień dobry dziewczynki.... wczoraj większość z Nas zaczęła podły dzień z dołem,a skończyłyśmy na kupie śmiechu... podczas tego dnia jedna z naszych koleżanek zrobiła doktorat na szaloną Dr. ,druga zaś poszła ścieżką Krzysztofa Rutkowskiego I zaczęła specjalizację detektywistyczną,także tego tylko z fryzurą nie przesadzaj :) hihi... bardzo rozwojowe to forum a podobno mamy troszkę mniejsze mózgi teraz...bosze Bożenko co będzie dalej... miłego dnia Stokrotki
Rozbawilas mnie z rana[emoji3]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry dziewczynki.... wczoraj większość z Nas zaczęła podły dzień z dołem,a skończyłyśmy na kupie śmiechu... podczas tego dnia jedna z naszych koleżanek zrobiła doktorat na szaloną Dr. ,druga zaś poszła ścieżką Krzysztofa Rutkowskiego I zaczęła specjalizację detektywistyczną,także tego tylko z fryzurą nie przesadzaj :) hihi... bardzo rozwojowe to forum a podobno mamy troszkę mniejsze mózgi teraz...bosze Bożenko co będzie dalej... miłego dnia Stokrotki
Jaki to trzeba mieć talent, żeby doktorat w jeden wieczór zrobić :D

Ja dzisiaj po 11:00 mam wizytę. Trzymajcie kciuki, żebym w końcu mogła wstać. Spróbuję podpytac o płeć, ale pewnie nic jeszcze nie powie.

Miłego dnia. Odezwę się jak juz będę po :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry