reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

No ratuje się właśnie herbata z sokiem i cytryna, z miodem nie mogę bo tylko podrażnia mi gardło więc narazie odpada. Mnie piersi bolą nadal, wczoraj cały dzień chodziłam w zwykłym biustonoszu (zazwyczaj w domu chodzę w sportowym) i wieczorem myślałam że mi odpadną, może jest szansa że mi też niedługo przestana dokuczac.

p19ucsqvyg9mlpha.png
Jak możesz chodzić w normalnym stanik to podziwiam- ja od dawna bez i tylko na wyjścia z domu jakies a'la sportowy top. W sumie piersi nie bolą tylko nie wytrzymuje ucisku w ok żołądka.

Na przeziębienie i zawalony zatoki plecam herbatę z świeżym imbirem. Na początku jest niefajnie bo upłynie wydzielinę z nosa wiec leci bardziej, ale fajnie rozgrzewa i skraca okres przeziębienia. Ja tez jak my gila odstawiamy mleko na moment bo wychoładna organizm. Takie triki z medycyny chińskiej
Zdrówka :)
 
reklama
Do tej pory głową bolała mnie tylko raz. Wypiłam wtedy bardzo dużo wody i jakoś samo przeszło. Któraś dziewczyna chyba polecała wcierac Amol w skronie (?)

Co do piersi to mi jeszcze trochę dokuczają. Do tego juz na samym początku musiałam kupić stanik z wieksza miseczka bo około 8-9 tygodnia nagle bardzo urosły.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do tej pory głową bolała mnie tylko raz. Wypiłam wtedy bardzo dużo wody i jakoś samo przeszło. Któraś dziewczyna chyba polecała wcierac Amol w skronie (?)

Co do piersi to mi jeszcze trochę dokuczają. Do tego juz na samym początku musiałam kupić stanik z wieksza miseczka bo około 8-9 tygodnia nagle bardzo urosły.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie lubię zapachu amolu, jest mi od niego niedobrze to się boję teraz nim smarować bo może być gorzej.
 
Hej. Taki paskudny dzień a mi się z domu wychodzić nie chce...glowa boli gardło boli a na dodatek mam chlernego dentystów dzisiaj odkładnego już 3 razy więc muszę iść dokończyć kanałowe pod mikroskopem bite półtorej godziny na fotelu [emoji24]. Pozdrawiam wszystkie
 
Hej. Taki paskudny dzień a mi się z domu wychodzić nie chce...glowa boli gardło boli a na dodatek mam chlernego dentystów dzisiaj odkładnego już 3 razy więc muszę iść dokończyć kanałowe pod mikroskopem bite półtorej godziny na fotelu [emoji24]. Pozdrawiam wszystkie
Pod mikroskopem?! A to tak teraz robią?
 
Moje piersi tez bolą i to akurat w poprzednich ciążach nie dokuczalo. A teraz również chodzę bez stanika bo właśnie żołądek wrażliwy. Niedawno skończyłam karmić piersią i myślałam ze to dlatego ale widać takie uroki ciąży [emoji6]
Amolu nie próbowałam ale może faktycznie coś pomoc bo kiedyś pamietam mama się smarowała a ma częste migreny
A jak to jest właśnie z dentysta w ciąży? Można znieczulenie?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzień dobry,
Nie mam pojęcia o jakim śmiechu mówicie i komentarzach bo wczoraj chyba za późno dorwalam sie do czytania postow i chyba część zniknela.
Ale domyslam się o kogo chodzi, bo pamiętam ten ostatni "incydent" z ta pania ;)
Mialam dziś kiepska noc wiec idę jeszcze pospac, znów zapalenie pęcherza meczy...:( juz tym jestem zlamana.
Ps Zgłaszam swoja kandydature do zamknietego forum, mój obecny termin to 04/ 04 ( juz sie 3 razy zmieniał z każdym USG:)
Szefową wyszła na chwilę z biura to pisze[emoji5] LMax a próbowałaś suplementowac Żuravit? Może po wyleczeniu zapalenia byłby pomocny przy zapobieganiu nawrotom.

Paulina_Austria kciuki zaciśnięte[emoji106] czekam na wieści [emoji1]

Brazowoka współczuję - leż, odpoczywaj ile się da, dla córci też zdrowia [emoji11]

To ja poproszę Dr.Kredkę o informacje czy u mnie chłopiec czy dziewczynka - jak mi dziś lekarz powie to sprawdzimy trudność[emoji12]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moje piersi tez bolą i to akurat w poprzednich ciążach nie dokuczalo. A teraz również chodzę bez stanika bo właśnie żołądek wrażliwy. Niedawno skończyłam karmić piersią i myślałam ze to dlatego ale widać takie uroki ciąży [emoji6]
Amolu nie próbowałam ale może faktycznie coś pomoc bo kiedyś pamietam mama się smarowała a ma częste migreny
A jak to jest właśnie z dentysta w ciąży? Można znieczulenie?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Można, dają jakieś specjalne.
 
reklama
Paulina a próbowałaś witaminę B6 na mdłości? Ja ostatnio darowalam sobie bo lepiej się czułam ale wczoraj miałam masakrę wiec znów zaczęłam brać. I to naprawdę Dziewczyny pomaga! Są nawet badani na to robione [emoji6] polecam spróbować żeby się tyle nie męczyć. Ja w każdej ciąży złe przeżywam początku ale teraz to nawet mdłości towarzyszyły mi w nocy!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A w jakiej dawce ta Wit B6? I samą łykasz czy jeszcze jakieś witaminy?
Bo mnie lek zalecił cały kompleks ciążowy i tam jest Wit B6, ale jak mam słaby dzień to nawet się do witamin nie zbliża bo jest jeszcze gorej jak biorę.
 
Do góry