reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
A_gdyby_tak duzo by do mnie z opisu pasowalo ale ja mam nadczynnosc, czekam na nowe wyniki ale teraz mam tsh 0.02 i kulke z lewej strony ktora kiedys badali niopsja cienkoiglowa i nic zlego nie bylo.
Zastanawia mnie jeszcze temat jodu - czyli jak jedt nadczynnosc to ma sie go nie przyjmowac? Bo duzo witamin ma jod w sobie.
Nie to chyba nie chodzi o to,ze jod ma za dużo witamin tylko ,ze przy nadczynnosci jest go ,aż za wiele.Tak mi się wydaje [emoji52]

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A dzięki dziewczyny . Niby nic takiego się nie dzieje , poza tą wyprowadzka i wogole wszystkimi sprawami dnia codziennego ... Ale ja się potrafię tak nakręcić , nie panuje nad stresem wogole i czarne wizje odrazu ... I żeby to trwał dzień ... Ale jak zacznę to tak parę dni trwa i trwa ... I jeszcze ciągle mi te jelita dokuczają . Kiedyś wam pisałam że ja z lękowców i już się nakrecam że mi na bank nerwica wraca olobga [emoji33]

Czy tu nikt nie pracuje ? Hahaha znowu kolejne 4 strony ... Po pracy poczytam ...

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
alunia87- ja tam jestem zaskoczona że tak wcześnie lekarz określił i w dodatku był pewny
ale spokojnie- przy pierwszym dziecku dowiedzieliśmy się dopiero na porodowce o_O
Ja liczę, ze przed porodem się dowiem kto tam mieszka.Bo jestem z tych co lubią mieć wszystko wcześniej zaplanowane.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć mamuśki jestem tutaj nowa ale od kilku dni was podglądam i chciałabym dołączyć. Mam 31 lat mieszkam w uk to moja pierwsza ciąża a termin mam na 17 kwietnia[emoji7]pozdrawiam[emoji4]

oar8skjo1nm1cgrs.png
 
W sumie pierwsze co powiedzielismy do tesciowej po poinformowaniu ich o ciazy to bylo.
"Tylko niczego nie kupuj. Jesli bedziesz chciala cos wnukowi/wnuczce kupic to prosimy najpierw o rozmowe z nami". To bylo konieczne bo tyle o ile ja znamy to byl to zawsze typ zbieracza (teraz juz jej troche przeszlo) i bylaby gotowa wykupic pol internetu. Gust mamy zupelnie inny.
 
Ja liczę, ze przed porodem się dowiem kto tam mieszka.Bo jestem z tych co lubią mieć wszystko wcześniej zaplanowane.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom

Mam to samo :D Nie lubie niespodzianek.
Licze, ze lekarz cos we wtorek powie chociaz bedzie to dopiero 14t, wiec szanse na to sa minimalne :p Pewnie dowiemy sie w listopadzie.
 
W sumie pierwsze co powiedzielismy do tesciowej po poinformowaniu ich o ciazy to bylo.
"Tylko niczego nie kupuj. Jesli bedziesz chciala cos wnukowi/wnuczce kupic to prosimy najpierw o rozmowe z nami". To bylo konieczne bo tyle o ile ja znamy to byl to zawsze typ zbieracza (teraz juz jej troche przeszlo) i bylaby gotowa wykupic pol internetu. Gust mamy zupelnie inny.
Ja to samo mojej mamie powiedziałam to po dwóch tyg kiedy dowiedziała się ze zostanie ponownie babcia to pytała się co będzie :D [emoji23] jak jej powiedziałam ze nie powie to odpowiedziała ze jak zacznie kupować sukienki to szybko jej powiem :D
 
reklama
Do góry