reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

To tak.. Pewnie ze mozna pozwolić i tak jest zrobione.. Ale tu chodzi o to ze robia na zlosc.. Od dwoch lat dziadek buduje garaz z moim mezem. I wielkie afery sa o to ze zejdzie na dwoch o 9.15 a nie o 9.00 bo cos mi pomagal przy synku gdy ja mialam tryb ciazy lezacy. On sie tez wścieka bo np o 9 ma byc na dworze. Na 14 do pracy do 22 i rano na 9 znow na dwor a dziadek sobie idzie o 19 spac to o 9 jest wypoczety. Teraz tydzien bylam u mamy bo mieli robic na dworze to wyobraz sobie ze robili raz 2h i to koniec na caly tydzien a w przyszlym jak juz bede w domu to napewno bedzie tak ze maz na 6 do 14 do pracy, wroci zje obiad i na dwor do wieczora.. Dobrze wiedza ze mam duzo odpoczywac i lezec wedlug zalecen lekarza a przy 2latku ciezko z tym troche wiec chociaz pol dnia by pomoc sie przydala.. Potrafią sie nawet czepiać ze idzie ze mna do lekarza.. Mialam w czerwcu lyzeczkowanie to powiedzieli ze ma mnie zawiezc do szpitala na 7 i wrocic robić a nie siedziec ze mna..

Eh to sie wyzalilam. Pewnie mega chaotycznie

No to kiepsko [emoji53].Twój mąż musi niestety jasno postawić na swoim i podkreślić, ze ma swoją rodzinę i jej też musi poświęcić czas.Dodatkowo powinien Cię odciążyć trochę skoro są problemy z ciążą.Myślę, ze Twój mąż jednak nie potrafi sie przeciwstawić ojcu i jasno wyznaczyć granice.Powinien się z ojcem dogadać ,ze owszem pomogę Ci ,ale jak będę mieć czas, a nie na zasadzie masz być i koniec.To trochę tak jak by dalej był dla nich dzieckiem i nie liczyli się z tym ,ze ma swoją rodzinę i dziecko które też potrzebuje ojca.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja to samo mojej mamie powiedziałam to po dwóch tyg kiedy dowiedziała się ze zostanie ponownie babcia to pytała się co będzie :D [emoji23] jak jej powiedziałam ze nie powie to odpowiedziała ze jak zacznie kupować sukienki to szybko jej powiem :D

Sprytna kobieta :D dobrze, ze moja na to nie wpadla haha :D
Moja mama wie, ze ja jestem dosc wybredna. Lubie stonowane kolory, pastele i bardzo duzo rzeczy dla dzieci mi sie zwyczajnie nie podoba. Ustapila i powiedziala, ze pojdziemy razem na zakupy jak przyjade do Polski. Juhu :p
 
Kurde tak to już jest z rodzinką. Przegwizdane że nie potrafią się nawet wykazać odrobiną empati. Ja dziś czekam na wizytę teściowej-ciekawe co dziś gwiazda wymyśli...
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Swoją na szczęście za często nie widuję.Po tym jak w 7 tc powiedziała wszystkim o ciąży ,gdzie mąż jasno powiedział ,ze mają to zostawić narazie dla siebie.Tak mi tym ciśnienie podniosła ,bo jestem po stracie i nie chciałam ,żeby wszyscy wiedzieli ,bo później nie fajnie się obcym tłumaczyć.Teraz przychodzi tylko na zaproszenie ,a na temat ciąży nic nie mówi.No i wiadomo ,ze zapraszam ja tylko raz w miesiącu [emoji16].Mąż oczywiście może do nich chodzić kiedy chce.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie to chyba nie chodzi o to,ze jod ma za dużo witamin tylko ,ze przy nadczynnosci jest go ,aż za wiele.Tak mi się wydaje [emoji52]

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
Chodzilo mi dokladnie o to ze duzo zestawow witamin dla ciezarnych ma w skladzie jod. I czy mam tego przy nadczynnosci unikac i kupic takie co go nie maja?
 
Mam to samo :D Nie lubie niespodzianek.
Licze, ze lekarz cos we wtorek powie chociaz bedzie to dopiero 14t, wiec szanse na to sa minimalne [emoji14] Pewnie dowiemy sie w listopadzie.
Ja byłam wczoraj 14 tc 5 dz i nie powiedział co tam siedzi.On ma kiepskie usg i pewnie trzeba będzie iść prywatnie ,albo czekać na połówkowe.Tak mnie korci,żeby coś kupić jeszcze ,a tu nie ma jak.Chyba ,ze pieluchy kupię [emoji23],bo już neutrali starczy.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
@alunia87 ja dlatego jeszcze nie mowilam nikomu bo jak jedno stracilam w czerwcu chodz to puste jajo bylo to moja mama to by sie zabeczala i kazdemu opowiadala a tak nie wie :) ale za tydzien powiem bo to bedzie juz prawie 14 tc i chcemy wziasc cywilny slub :)
 
No to kiepsko [emoji53].Twój mąż musi niestety jasno postawić na swoim i podkreślić, ze ma swoją rodzinę i jej też musi poświęcić czas.Dodatkowo powinien Cię odciążyć trochę skoro są problemy z ciążą.Myślę, ze Twój mąż jednak nie potrafi sie przeciwstawić ojcu i jasno wyznaczyć granice.Powinien się z ojcem dogadać ,ze owszem pomogę Ci ,ale jak będę mieć czas, a nie na zasadzie masz być i koniec.To trochę tak jak by dalej był dla nich dzieckiem i nie liczyli się z tym ,ze ma swoją rodzinę i dziecko które też potrzebuje ojca.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
To jego dziadek. Ojciec nie zyje moze dlatego tez nie umie sie postawic. Chociaz jak sie postawil to zostal zwyzywany ze nie ma szacunku do starszych..
No trudno.. Mam nadzieje ze to ze ja sie mezowi postawilam ze do domu nie wracam to da mu cos do myslenia

 
reklama
Chodzilo mi dokladnie o to ze duzo zestawow witamin dla ciezarnych ma w skladzie jod. I czy mam tego przy nadczynnosci unikac i kupic takie co go nie maja?
Ja mam taką sytuację ze mam niedoczynność i Endo mówi ,ze wręcz wskazane jest suplemetowanie.Podejrzewam ,ze te dawki w preparatach nie są tak wysokie ,żeby mogły zaszkodzić.Dziecko też potrzebuje w końcu jodu ,bo mu się tarczyca formuje.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry