reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
@Aniia88 mysle ze omdlenia nie sa normalne i warto to skonsultowac ja sama czuje sie tragicznie w tej ciazy calymi dniami mam mdlosci, nie mam wogole checi na nic do jedzenia, zamiast przytyc schudlam, cisnienie mam w granicy 92/56 wiec jestem tak slaba ze z lozka wstac nie moge, nie mowiac ze migreny mam tak silne ze po 3 dni leze bez zycia ale omdlen nie mam.
 
A_gdyby_tak duzo by do mnie z opisu pasowalo ale ja mam nadczynnosc, czekam na nowe wyniki ale teraz mam tsh 0.02 i kulke z lewej strony ktora kiedys badali niopsja cienkoiglowa i nic zlego nie bylo.
Zastanawia mnie jeszcze temat jodu - czyli jak jedt nadczynnosc to ma sie go nie przyjmowac? Bo duzo witamin ma jod w sobie.
Tak, gdzieś czytałam, że przy nadczynności trzeba ograniczyć jod. Ale to trzeba skonsultować z lekarzem. Być może w suplementach jest go tak znikoma ilość że nic z tym nie trzeba robić. Ja mam niedoczynność i przyjmuje dodatkową tabletkę jodu.

Zresztą, powtarzając (teraz już jak mantrę) za moją gin, endo, kardio i diet (o matko ile lekarzy) iż nie dość, że ciąża to czas szczególny, to każda ciąża jest inna więc trzeba podejść do niej nie książkowo i parametrowo ale indywidualnie (patrz extra magnez czy ten nieszczęsny paracetamol, itd itp).

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też trafiłam na ten artykuł, dlatego myślę że mój lekarz dlatego chce to kontrolować, cieszę się że wyznaczyl mi ta wizytę za 2 tyg. połowa czasu mniej do zamartwiania. Kochamy tego małego człowieka całym sercem i nic tego nie zmieni.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Też trafiłam na ten artykuł, dlatego myślę że mój lekarz dlatego chce to kontrolować, cieszę się że wyznaczyl mi ta wizytę za 2 tyg. połowa czasu mniej do zamartwiania. Kochamy tego małego człowieka całym sercem i nic tego nie zmieni.

p19ucsqvyg9mlpha.png
Brazowooka ja wierze mocno ze bedzie dobrze i ze maluszek bedzie zdrowy![emoji11]
 
Tak w ogóle to dzień dobry :) miłego piątku życzę Wam dziewczyny :)

Boziuuu ale nas jest dużo :) witam nowe mamy :)

Może jak juz będziemy na zamkniętym forum to zrobimy sobie taką tabelkę imię/data porodu/ płeć przynajmniej będziemy wiedziały ile nas jest :)
Jak się zamkniemy to się bardziej otworzę :) i podzielę różnymi ciekawymi informacjami...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry Wam wszystkim :)
Mało piszę ale to dlatego że na tydzień "rozwiodłam" sie z mężem i jestem z synkiem u moich rodziców.. W ogóle nie ciekawa jest sytuacja w domu przez dziadków mieszkających na dole.. Ciągle nerwy i stres a mi on nie służy bo co sie zdenerwuje to plamie.. :(

Witam wszystkie nowe mamusie ;)

Ja wierzę że każdy kwietniowy maluszek będzie okazem zdrowia ;)


 
Do góry