reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy. Następne usg 19.10. Zmykam, u nas brak prądu bo przechodzi ten Orkan Ksawery, wichura niesamowita. Muszę oszczędzać baterie.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
reklama
Witaj @kati05 [emoji4]

@Brazowooka nie martw sie prosze ,nie zawsze jest tak jak mowia lekarze. W mojej poprzedniej ciazy corka miala sie urodzic bardzo chora bo lekarze wynalezli w glowce wade i w sercu. A finally moja cora jest zdrowa jak ryba .

@StKarolina chodzi o przeziernosc tak? To dobrze [emoji4] norma jest do 3.



"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"
 
No ze niby nie do konca wiedza co to.. pierwsze mysleli ze to cysta na tym gorszym usg a na tym lepszym to same mowily ze troche to dziwne. Ja mowilam ze mialam dwa zarodki podane i jeden zostal z nami i byl jeszcze drugi pecherzyk miesiac temu ale pusty i niby mial sie wchlonac i ostatnio nie bylo go widac ale one mowily ze to nie to. Powiedzieli mi ze sprawdzaja bo gdybym dostala jakis krwawien to beda wiedziec co i jak. Oby nie. ..
Ale nie zagraża to maluszkowi?? Kurcze faktycznie to dziwne[emoji50] a będą Ci robić dodatkowe badania, albo częstszy monitoring? Już tyle przeszłaś w walce o maluszka że nie potrzebne Ci jeszcze jakieś dodatkowe "atrakcje"[emoji35] trzymam kciuki aby się wchlonlo i było po sprawie[emoji5]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Patka15 witaj [emoji4]

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"

@majorka1988 moja kuzynke cala ciaze nastraszyli wlasnie tym przodujacym lozyskiem. Nawet gdy zaczela sie akcja porodowa nie pozwolili jej przec bo dziecko mogloby sie zgniesc i wyobraz sobie zrobili jeszcze raz jakies badanie i okazalo sie,ze zadnego lozyska przodujacego nie ma i w sumie moze juz normalnie rodzic.

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"

Parka łobuziaków już wchodzi mnie i m na głowę. Teraz będzie dziewuszka więc w domu przewaga bab
To tak jak u mnie [emoji4] tez parka , a teraz wstepnie ma byc chlopczyk [emoji4]

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"

Dziewczyny mialam do nadrobienia 10 stron stad te moje wpisy ni z gruszki ni z pietruszki [emoji12]
Zycze wszystkim oby wszystkie problemy zamienily sie w radosne momenty [emoji4]

O i zauwazylam spor nawet [emoji6] @Dagi89 cisnienie w porzadku ? [emoji6] [emoji4]

Pozdrawiam i milej nocki zycze [emoji11]



"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ale nie zagraża to maluszkowi?? Kurcze faktycznie to dziwne[emoji50] a będą Ci robić dodatkowe badania, albo częstszy monitoring? Już tyle przeszłaś w walce o maluszka że nie potrzebne Ci jeszcze jakieś dodatkowe "atrakcje"[emoji35] trzymam kciuki aby się wchlonlo i było po sprawie[emoji5]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
Nastepne usg w szpitalu mam 22.11 w 20tyg. Dopiero
 
Brazowooka - jestem z Tobą, trzymaj się mocno te 2 tygodnie, myśl pozytywnie I dużo spokoju życzę.

witam nowe mamusie!!

Neki - właśnie ja też podglądałam kiedyś marcowe forum, bo termin miałam na styku marca/ kwietnia, ale dziewczyny się tam chyba szybko zamknęły w forum zamkniętym I już nie za bardzo dało się dołączyć....
a to właśnie do tego 12-14 tygodnia jeszcze dużo może się wydarzyć z maluszkiem.

majorka - trzymam ckiuki żeby I u Ciebie wszystko się dobrze potoczyło
moja koleżanka tak miała, na początku, potem się podniosło, ale na sam koniec, praktycznie jak już jej wywoływali poród po terminie, łożysko się odkleiło I w 3 minuty była na stole I zrobili jej cc.
dzidzia I mama zdrowe I szczęsliwe, wszystko się bardzo dobrze skończyło.

kredka - super, ze na badaniach wszystko ok! :)


przepraszam, ze nie odpisuję wszystkim, ale padam na pyszczek ;)
 
reklama
Jeżeli nie podniesie się to wtedy jest łożysko przodujace, jest niebezpieczne i dla dziecka i dla matki. Aczkolwiek przy dobrym prowadzeniu i wykonywaniu polecen gina wszystko może skończyć się szczęśliwie....
A wizyte mam 6.11 o ile nie zaczne wcześniej choćby plamic, bo wtedy wizyta w trybie natychmiastowym

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
Ciężka sytuacja [emoji53]pewnie Cię to kupę nerwów kosztuje.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom

Parka łobuziaków już wchodzi mnie i m na głowę. Teraz będzie dziewuszka więc w domu przewaga bab
Ale masz fajnie ,ze znasz już płeć [emoji4]. U mnie to dalej niewiadoma,bo mój lekarz się nie bierze za określanie płci na tak wczesnym etapie [emoji53].Musze iść gdzieś prywatnie ,bo kolejna wizyta 2 .11

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry