reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Witaj @Gina86 [emoji4]

@Brazowooka nie bedziemy zamykac tego forum ono nadal bedzie dla innych mam,ktore beda chcialy do nas dolaczyc [emoji6]

@LMax zazdroszcze Ci tej energii [emoji4] podeslij troche do mnie [emoji4] ja wlasnie mowilam do M ,ze dzis koncze 15 tc ,a nadal mam rece do podlogi [emoji21] i sily brak i do tego chorobsko [emoji24]



"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"
 
Poczekam te dwa tygodnie, on powiedział że to może wszystko się cofnąć samo więc nie ma co się martwić na zapas. Nie zbagatelizował tego to najważniejsze. To nazywa się wodogłowiem, nic nie chciał mi wyjaśniać bo nie chce mnie dodatkowo stresować, na ostatnim zdjęciu widać ta przestrzeń w główce, niby w internecie jest napisane że do 16 tyg. może się unormować. Więc czekamy.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Dziewczyny piszecie o tych badaniach prenatalnych i testach PAPPA.
Ja na testy się nie zdecydowałam. Teraz chyba żałuję - no ale nic.
Miałam badania prenatalne. Wynik 1.5mm. To źle, Dobrze?
Wiem, wiem gdzieś tu były jakieś normy. Ale w sumie teraz do mnie doszło że nawet się tym nie interesowałam a teraz się boję że wynik nie jest za dobry.
Proszę dziewczyny co o tym wyniku myślicie?

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
1,5 mm to wynik jak najbardziej w porządku [emoji4]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
SOMEONE moje zasoby energii juz sie skończyły i planuje teraz przejrzeć na tapczanie do wieczora... Jakbym wiedziala co dali mi ten zastrzyk to podzieliłam sie informacja. Dziś rano ładnie słońce swiecilo, wiec moze sie naładowania energia niczym "bateria sloneczna"??Jutro liczę na to samo, bo w planach mam basen:)
A jesli chodzi o chorobsko to szczerze współczuję.. Moze warto pic herbatę malinowa z miodem - Manuka i cytryna zapobiegawczo jak sie juz wykurujesz?
 
Brazowooka wiem że teraz łatwo jest napisać żebyś się nie martwiła bo i tak będziesz, ale tak jak dziewczyny piszą może warto pójść jeszcze na jedne konsultacje...badz dobrej myśli i nie zamartwiaj się bardzo bo nasze bobasy wszystko czuja

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ogólnie wszystko jest w normie, przeziernosc, kość nosowa, tylko maluszek ma dużo płynu w główce [emoji22]. Za 2 tyg znowu kontrola. Gin kazał narazie się nie przejmować, ale wiecie jak jest. O płeć nie pytałam bo on cały czas sprawdzał ta główkę, 40 min robił mi usg i dopochwowo i przez brzuch. Ale na koniec wizyty podczas rozmowy o tej główce powiedział mi że chłopiec. Nie wiem co myśleć, jestem załamana.

p19ucsqvyg9mlpha.png
Wiem, że ciężko teraz znaleźć dla Ciebie słowa pociechy, ale staraj się być dobrej myśli. Oby za za 2 tygodnie wszystko okazało się być w porządku. Tym bardziej, że pozostałe wyniki są w normie.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Brazowooka -Jesli lekarz powiedzial, ze moze sie to unormowac z czasem to warto poczekac te dwa tyg i staraj sie nie martwic- wiem, ze w takiej sytuacji łatwo sie mowi... Ale mimo wszystko nasze maluszki nadal sie rozwijaja i wszystko sie zmienia z dnia na dzien. Bede trzymała kciuki by wszystko za 2 tyg bylo dobrze i wierze ze tak bedzie:)
 
Do góry