reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Miałam się tu nie odzywać ale napiszę bo już nie mogę wytrzymać tych waszych wypowiedzi. Miałam usg.. wspaniałe! Dziecko cud malina a wyniki Pappa - duże zagrożenie. Także to usg to se można gdzieś wsadzić ;)
Wreszcie... już myślałam że jako kolejną zniknęłaś na dobre. Twoja pappa wyszła zła?

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No to dla rozładowania napięcia powiem Wam dziewczyny, że ja dzisiaj poszłam sobie na dodatkowe "ch***" warte i jakże szkodliwe usg, bo miałam możliwość podejrzenia Maluszka przez innych lekarzy za darmo [emoji6] i potwierdzili, że wszystko ok, a nawet pokusili się o określenie płci - i na dzień dzisiejszy chyba będzie Synuś ♡♡♡
Oczywiście podchodzę do tego z dystansem, ale gdyby się sprawdziło będziemy przeszczęśliwi.



Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to dla rozładowania napięcia powiem Wam dziewczyny, że ja dzisiaj poszłam sobie na dodatkowe "ch***" warte i jakże szkodliwe usg, bo miałam możliwość podejrzenia Maluszka przez innych lekarzy za darmo [emoji6] i potwierdzili, że wszystko ok, a nawet pokusili się o określenie płci - i na dzień dzisiejszy chyba będzie Synuś ♡♡♡
Oczywiście podchodzę do tego z dystansem, ale gdyby się sprawdziło będziemy przeszczęśliwi.



Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Dobre ch*** warte usg :D

Ewidentnie było widać coś między nóżkami czy może po rysach lekarz mógł określić co będzie? :)
 
Coś tam niby dostrzegli między nogami, nawet mi pokazywali, ale tak jak mówię niebieskich śpioszków kupować jeszcze nie będę, poczekam do połówkowego [emoji6]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam.Po dłuższym podczytywaniu postanowiłam i Ja do was dołączyć:),jeśli mnie przyjmiecie oczywiście;).Na tym forum byłam ładnych pare latek temu .Czytałam was na bieżaco,ale ze wzgledu na problemy które pojawiały się od początku ciąży jakoś tak bałam się ze ledwo dołącze a bede musiała was opuścić.Teraz mam nadzieję najgorsze mieć za sobą i w końcu cieszyć się mym stanem:).Coś o mnie to mam 37 latek skończone i posiadam już św.trójce:).Dziś miałam robione usg genetyczne i wszystkko jest ok,czekam tyllko jeszcze na wynik testów pappa i też mam nadzieję ze bedą dobre :)
 
No ja juz po wizytę, czy jest dobrze? Nie do końca, mam chyba sny prorocze

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
reklama
Do góry