reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Ale mnie wzięlo na sprzatanie, w 2h wyszorowalam dwie łazienki- serio toaleta wyglądała jak w publicznym. Mój m niby czyścil 2 tyg temu, tylko jemu to zajęło o dziwo 10 min.. Wiec jak to facet inne standardy :p. Do tego wyczyscilam podłogę na dole, zaraz biorę sie za pieczenie ciastek i obiad, dziś mam 14t 1d i jakoś energia mnie rozrywa.
Wlasnie czy któraś z was ćwiczy/ cwiczyla w ciąży? Ja coraz czesciej o tym myślę ale jakoś nie mogę sie za to zabrać..
Nie chce skończyć jak kula armatnia,a juz od poczecia mam +7kg..
Brazowooka pocieszylas mnie z tym USG wiec nic zostaje mi przekonac jakoś m i załatwiać prywatne na poznanie plci bejbika:)
Czyli nie tylko moj m tak szybkonsprzata lazienki[emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
@Brazowoka wiem po części co czujesz i wiem że słowa nie martw się są denerwujace... u mnie sa problemy z lozyskiem, które nie podniosło sie, i o ile jeszcze może się podnieść i będzie dobrze, o tyle mam w głowie że jesli się nie podniesie,to moze zagrażać dziecku...

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
Majorka kiedy masz kolejna wizytę i będziesz wiedzieć co z lozyskiem? Przepraszam przyznam że nigdy nie słyszałam o takim przypadku jak Twój.
Jeżeli się nie podniesie co to oznacza?

Za Ciebie również mocno trzymam kciuki[emoji106] [emoji11]
Gorąco wierzę ze wszystkie będziemy miały to najwięksZe szczęście i urodzimy zdrowe piękne bobasy[emoji11]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
SOMEONE kurczę biedna jesteś ż tym chrobskiem, ale cię złapało ...zdrowiej szybko

Witam kolejne mamusie w naszym gronie , gina86 i Patka15 milo mi[emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak mi pokażesz dyplom studiów medycznych o specjalizacji genetycznej.
GENETYK uznał że jest źle i mam to czerwono na białym.

To widać był błąd że chciałam wam wyjaśnić że to usg jest ch*ja warte. Odlatuje w ciepłe kraje. Pa!
To odlatuj. Ja twoich wypowiedzi nie bede wiecej komentowac bo sa zenujace.
 
Majorka kiedy masz kolejna wizytę i będziesz wiedzieć co z lozyskiem? Przepraszam przyznam że nigdy nie słyszałam o takim przypadku jak Twój.
Jeżeli się nie podniesie co to oznacza?

Za Ciebie również mocno trzymam kciuki[emoji106] [emoji11]
Gorąco wierzę ze wszystkie będziemy miały to najwięksZe szczęście i urodzimy zdrowe piękne bobasy[emoji11]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
Jeżeli nie podniesie się to wtedy jest łożysko przodujace, jest niebezpieczne i dla dziecka i dla matki. Aczkolwiek przy dobrym prowadzeniu i wykonywaniu polecen gina wszystko może skończyć się szczęśliwie....
A wizyte mam 6.11 o ile nie zaczne wcześniej choćby plamic, bo wtedy wizyta w trybie natychmiastowym

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Kurde ale wyciągam rękę, chce coś podpowiedzieć to kur*** traktują cie jak intruza... mam siostrę z którą przeszliśmy przez genetyka może mogłabym coś podpowiedzieć to nie w dupie źle.... a już nie komentuje bo ktoś ma muchy w nosie i tyle :)
Pewne osoby nie sa widocznie stworzone zeby sie udzielac w grupie bo tylko ja rozwalaja. Po prostu nie komentujcie jej wypowiedzi i tyle bo szkoda nerwow.

Vegemama po co ty wogole zagladasz na to forum? Ostatnio przestalas sie odzywac ale caly czas podczytywalas.. zyj moze w swoim swiecie bo twoich wpisow czasem nie da sie czytac. Obrazasz co chwile ktoras z nas... nie wiem czy masz jakis glebszy problem?
 
Jeżeli nie podniesie się to wtedy jest łożysko przodujace, jest niebezpieczne i dla dziecka i dla matki. Aczkolwiek przy dobrym prowadzeniu i wykonywaniu polecen gina wszystko może skończyć się szczęśliwie....
A wizyte mam 6.11 o ile nie zaczne wcześniej choćby plamic, bo wtedy wizyta w trybie natychmiastowym

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
To teraz odpoczywaj i jak najmniej stresów [emoji5] trzymam kciuki aby jednak się podniosło i dalszą ciąża przebiegała bez komplikacji[emoji106]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to dla rozładowania napięcia powiem Wam dziewczyny, że ja dzisiaj poszłam sobie na dodatkowe "ch***" warte i jakże szkodliwe usg, bo miałam możliwość podejrzenia Maluszka przez innych lekarzy za darmo [emoji6] i potwierdzili, że wszystko ok, a nawet pokusili się o określenie płci - i na dzień dzisiejszy chyba będzie Synuś ♡♡♡
Oczywiście podchodzę do tego z dystansem, ale gdyby się sprawdziło będziemy przeszczęśliwi.



Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Super Ci sie udalo i ze juz wstepnie plec znasz[emoji4] ja pytalam ale nie powiedzieli...

No ja juz po wizytę, czy jest dobrze? Nie do końca, mam chyba sny prorocze

p19ucsqvyg9mlpha.png
Pisz co jest grane

Ogólnie wszystko jest w normie, przeziernosc, kość nosowa, tylko maluszek ma dużo płynu w główce [emoji22]. Za 2 tyg znowu kontrola. Gin kazał narazie się nie przejmować, ale wiecie jak jest. O płeć nie pytałam bo on cały czas sprawdzał ta główkę, 40 min robił mi usg i dopochwowo i przez brzuch. Ale na koniec wizyty podczas rozmowy o tej główce powiedział mi że chłopiec. Nie wiem co myśleć, jestem załamana.

p19ucsqvyg9mlpha.png

Kochsna ale kazal Ci sie nie przejmowac to chyba gdyby bylo zle to by powiedzial? Kiedy znowu masz usg?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry