reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

@Tiktak2018 i @myszka8818 witajcie. Fajnie ,ze nas przybywa [emoji4]
@a_gdyby_tak o utworzenie zamknietego forum musimy poprosic @aniaslu , a pozniej wyznaczymy jedna czy dwie dziewczyny, ktore beda mogly dodawac osoby z po za zamknietego jesli poprosza. [emoji4]

@a_gdyby_tak co to jest za choroba Hashimoto? Przewinelo mi sie to nie raz na innych forach,ale nigdy nie zaglebilam sie co to jest.



"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"
 
reklama
Witam.Po dłuższym podczytywaniu postanowiłam i Ja do was dołączyć:),jeśli mnie przyjmiecie oczywiście;).Na tym forum byłam ładnych pare latek temu .Czytałam was na bieżaco,ale ze wzgledu na problemy które pojawiały się od początku ciąży jakoś tak bałam się ze ledwo dołącze a bede musiała was opuścić.Teraz mam nadzieję najgorsze mieć za sobą i w końcu cieszyć się mym stanem:).Coś o mnie to mam 37 latek skończone i posiadam już św.trójce:).Dziś miałam robione usg genetyczne i wszystkko jest ok,czekam tyllko jeszcze na wynik testów pappa i też mam nadzieję ze bedą dobre :)
Witaj [emoji6]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ogólnie wszystko jest w normie, przeziernosc, kość nosowa, tylko maluszek ma dużo płynu w główce [emoji22]. Za 2 tyg znowu kontrola. Gin kazał narazie się nie przejmować, ale wiecie jak jest. O płeć nie pytałam bo on cały czas sprawdzał ta główkę, 40 min robił mi usg i dopochwowo i przez brzuch. Ale na koniec wizyty podczas rozmowy o tej główce powiedział mi że chłopiec. Nie wiem co myśleć, jestem załamana.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Dziewczyny piszecie o tych badaniach prenatalnych i testach PAPPA.
Ja na testy się nie zdecydowałam. Teraz chyba żałuję - no ale nic.
Miałam badania prenatalne. Wynik 1.5mm. To źle, Dobrze?
Wiem, wiem gdzieś tu były jakieś normy. Ale w sumie teraz do mnie doszło że nawet się tym nie interesowałam a teraz się boję że wynik nie jest za dobry.
Proszę dziewczyny co o tym wyniku myślicie?

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny piszecie o tych badaniach prenatalnych i testach PAPPA.
Ja na testy się nie zdecydowałam. Teraz chyba żałuję - no ale nic.
Miałam badania prenatalne. Wynik 1.5mm. To źle, Dobrze?
Wiem, wiem gdzieś tu były jakieś normy. Ale w sumie teraz do mnie doszło że nawet się tym nie interesowałam a teraz się boję że wynik nie jest za dobry.
Proszę dziewczyny co o tym wyniku myślicie?

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Wynik dobry ;)
 
Ogólnie wszystko jest w normie, przeziernosc, kość nosowa, tylko maluszek ma dużo płynu w główce [emoji22]. Za 2 tyg znowu kontrola. Gin kazał narazie się nie przejmować, ale wiecie jak jest. O płeć nie pytałam bo on cały czas sprawdzał ta główkę, 40 min robił mi usg i dopochwowo i przez brzuch. Ale na koniec wizyty podczas rozmowy o tej główce powiedział mi że chłopiec. Nie wiem co myśleć, jestem załamana.

p19ucsqvyg9mlpha.png
Kochana wiem ze teraz żadne słowa Cię nie pociesza ale trzymajmy kciuki żeby za 2 tyg okazało się ze wszystko jest ok :* masz możliwość skorzystania skonsultować to z innym lekarzem? Może warto iść i zobaczyć co powie
 
reklama
Brazowooka nie załamuj sie, pamietaj, ze nasze maluszki cały czas sie rozwijają..moze wszystko jeszcze wróci do normy.
Czy lekarz powiedzial co to moze oznaczać? Moze warto sięgnąć po drugą poradę lekarska?
 
Do góry