reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Poczekam te dwa tygodnie, on powiedział że to może wszystko się cofnąć samo więc nie ma co się martwić na zapas. Nie zbagatelizował tego to najważniejsze. To nazywa się wodogłowiem, nic nie chciał mi wyjaśniać bo nie chce mnie dodatkowo stresować, na ostatnim zdjęciu widać ta przestrzeń w główce, niby w internecie jest napisane że do 16 tyg. może się unormować. Więc czekamy.

p19ucsqvyg9mlpha.png
Myślę podobnie jak niektóre dziewczyny, że może warto skorzystać z porady innego lekarza?
Trzymaj się, musi być dobrze.
Staraj się nie stresować (wiem, łatwo mowic) :*

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry[emoji5]

Super że wizyty udane[emoji5] jeżeli chodzi o cukrzycę ciążowy ja wiem że to uciążliwe i wymaga duzej samodyscypliny i poświęceń(dieta) ale na szczęście po ciąży mija - bratowa miala[emoji5]

Kurcze już trzeci raz próbuje Wam odpisać i ciągle coś... w pracy to nawet czasu wyjść do wc nie było a w domu córcia co chwilą wymyślała nowe zabawy[emoji6]
W końcu obie leżymy w łóżku i oglądamy bajkę na dobranoc[emoji5]

VegeMama nie spodziewałam się takiego ataku z Twojej strony na dziewczyny, które wyraziły zainteresowanie Twoimi wynikami i okazywały wsparcie[emoji53] poza tym to chyba na wsparciu i wymianie doświadczeń ma polegać forum....


Co do usg... teraz mam raz na miesiąc ( tak mam wizyty- chociaż p renatalne miałam dodatkowo) , natomiast w pierwszej ciąży ( staraliśmy się 3lata i udało się po iui) wizyty miałam c o 3tygodnie i na każdej usg. Zapytałam nawet lekarza czy tak częste usg nie szkodzi w żaden sposób maluszkowi to usłyszałam że sprzet przez ostatnie 20lat się bardzo zmienil i naprawdę nie szkodzi.


Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dla nas wszystkich to będą najdłuższe 2 tyg Kochana jak i dla Was ale trzymamy mocno kciuki żeby wszystko było dobrze :* [emoji173] i nie denerwuj się maluszek wszystko czuje :* tule mocno :)
 
Brazowooka- jeśli wolno się wtrącić to może skonsultuj to faktycznie z innym lekarzem- zawsze co dwie głowy to nie jedna. Jeśli dobrze pamiętam to jesteś z okolic Łodzi- jest tu sporo dobrych specjalistów.
 
Dziewczyny piszecie o tych badaniach prenatalnych i testach PAPPA.
Ja na testy się nie zdecydowałam. Teraz chyba żałuję - no ale nic.
Miałam badania prenatalne. Wynik 1.5mm. To źle, Dobrze?
Wiem, wiem gdzieś tu były jakieś normy. Ale w sumie teraz do mnie doszło że nawet się tym nie interesowałam a teraz się boję że wynik nie jest za dobry.
Proszę dziewczyny co o tym wyniku myślicie?

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam nt 1.2

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ogólnie wszystko jest w normie, przeziernosc, kość nosowa, tylko maluszek ma dużo płynu w główce [emoji22]. Za 2 tyg znowu kontrola. Gin kazał narazie się nie przejmować, ale wiecie jak jest. O płeć nie pytałam bo on cały czas sprawdzał ta główkę, 40 min robił mi usg i dopochwowo i przez brzuch. Ale na koniec wizyty podczas rozmowy o tej główce powiedział mi że chłopiec. Nie wiem co myśleć, jestem załamana.

p19ucsqvyg9mlpha.png
Kurcze tak długo pisałam poprzedniego posta że nie wiedziałam że nie widziałam Twojego z wizyty[emoji19] trzymam mocno kciuki aby się wszystko samo unormowalo[emoji106] [emoji11]
Wiem że słowa postaraj się nie martwić nic nie dadzą bo to będzie pewnie silniejsze od Ciebie ale w tych trudnych tygodniach wyczekiwania życzę Ci aby Twoja najbliższą rodzina ( mąż , dzieci) byli Twoim wsparciem i radością i aby jak najbardziej odwracali Twoja uwagę od dręczących myśli[emoji11] [emoji177]

Witam nowe koleżanki - przepraszam że poprzednio się nie przywitałam[emoji5]



Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Brazowoka wiem po części co czujesz i wiem że słowa nie martw się są denerwujace... u mnie sa problemy z lozyskiem, które nie podniosło sie, i o ile jeszcze może się podnieść i będzie dobrze, o tyle mam w głowie że jesli się nie podniesie,to moze zagrażać dziecku...

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Do góry