reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Hej dziewczyny, ja problemu z farbowaniem nie mam bo do tej pory jeszcze nie farbowalam...czasami tylko szamponami jak chciałam na chwilę coś zmienic[emoji4]Ale muszę ściąć bo już mi urosły za dlugie

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

A z brzuszkiem to różnie, już widać troszkę, rano jeszcze płaski, nawet po śniadaniu, ale jak już coś potem zjem to do wieczora robi się już spory i widoczny...na szczęście już nie muszę ukrywać w pracy bo wszyscy już wiedzą.. .Więc ulga jest

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Pytałam o brzusie, bo ja z bliźniętami to jakoś tak dziwnie, wcześniej przy plamieniach był taki nadety jak pod koniec 5miesiąca. Serio serio, a teraz widać go, ale jest mniejszy niż był.
 
Agulula - musisz wejść w swój profil I wstawić suwaczek w "sygnaturze".

Wczoraj z koleżanką rozmawiałam akurat bo się wygadała, że ma anemię.. a ja o dziwo żelazo w normie i to takiej dobrej normie a niby wegetarianka. I się zastanawiam, czy to tak na prawdę w ogóle od diety zależy a nie od predyspozycji

też myślę, że troche zalezy od predyspozycji, ale ja od 2 chyba ciązy nauczyłam łączyć się żelazo z cytrusami, bo żelazo lepiej się wchłania z wit C. Jak normalnie jesz szpinak, to wchłania ci sie z niego jakieś 10% żelaza występującego, jak popijesz sokiem z pomarańczy świeżej, albo skropisz sokiem z cytryny to wchłonie ci się przynajmniej 2 razy więcej.

O a jeszcze zawsze zapominam się spytać.. czy któraś z was ma wstręt do muzyki jakiejkolwiek?

ja to wogóle nie lubię muzyki ;)
w domu nie słucham jak jestem sama, m czasem włącza. w ciąży żadnej nie słuchałam.
natomiast 2 moich starszych dzieci wiecznie coś spiewa :growl::growl: co mnie do szału doprowadza. albo sobie nucą, albo mruczą, albo śpiewaja... nie wiem skąd ani po kim to mają. chyba taka mała zemsta ;)

A jak tam Wasze brzusie na tym etapie? Rosną? Eksponujecie czy chowacie w luzniejszych ubraniach?

u mnie jeszcze nie ma brzucha, ale chyba mój wałek tłuszczowy zaczyna mi się wypychać ;)
chodzę normalnie w zwykłych dżinsach I bluzkach (nie szerokich)
 
Dziewczyny zegnam sie z tym forum :(...
Ze mna i z baby wszystko okey :)...
Uwazam ze wyklad o paracetamolu nie byl z zyczliwosci serca wobec kogos kto nie ma innego wyjscia...
Wychodze z zalozenia ze forum jest po to zeby wspierac a nie kopac lezacego...

Nie dasam sie ale czegos innego szukam na forum...Powodzenia.

Zycze spokojnych ciaz i szybkich rozwiazan :*
 
Dziewczyny zegnam sie z tym forum :(...
Ze mna i z baby wszystko okey :)...
Uwazam ze wyklad o paracetamolu nie byl z zyczliwosci serca wobec kogos kto nie ma innego wyjscia...
Wychodze z zalozenia ze forum jest po to zeby wspierac a nie kopac lezacego...

Myślę, że to nie było złośliwe. Warto poznać różne strony medalu.
Ty naprawdę nie masz wyjścia przy chorobie, więc co masz zrobić? Lepiej już lżejszy lek wziąć niż ciężki, który może spowodować jeszcze większe szkody. Czasem wybiera się mniejsze zło.
Zostań z nami, bo też dużo wnosisz do naszych rozmów I przykro by było jakby Ciebie zabrakło.
 
Dziewczyny zegnam sie z tym forum :(...
Ze mna i z baby wszystko okey :)...
Uwazam ze wyklad o paracetamolu nie byl z zyczliwosci serca wobec kogos kto nie ma innego wyjscia...
Wychodze z zalozenia ze forum jest po to zeby wspierac a nie kopac lezacego...

Nie dasam sie ale czegos innego szukam na forum...Powodzenia.

Zycze spokojnych ciaz i szybkich rozwiazan :*

Hej, nie chciałam wprowadzać kwasu z tym pytaniem o paracetamol, wiadomo że ból do bólu niepodobny. Przemyśl plis czy nie chcesz z nami zostać, przecież wspieramy się nawzajem i pomagamy. Mnie bolała mocno głowa, dzięki pomysłom dziewczyn dzisiaj mam już z apteki inny specyfik, ale jeśli twój gin każe Ci brać paracetamol to pewnie ma to swoje uzasadnienie.
 
reklama
@sredec1982 już Ci tłumaczę jak to teraz jest.Chodzę do gina na NFZ i w mojej przychodni nie zrobię wyników z jego skierowaniem, bo teraz każdy lekarz ma podpisaną umowę z laboratorium.W przychodni w której lekarz przyjmuje też ich nie zrobię.Muszę dojeżdżać 25 km do laboratorium szpitalnego ,bo to jest to samo laboratorium co na skierowaniu i tam mam za darmo.Zrobiłaś błąd ,ze się zgodziła na te wyniki ,bo wystarczyło spytać gina gdzie zrobisz na jego skierowanie za darmo.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom

Kochana nie narzekaj bo 100zl to na prawde pikus przy tym co niektore z nas wydaja.. a zawsze mozesz ich poprosic o liste badan platnych i bezplatnych zeby wiedziec[emoji6]
Te badania są bezpłatne tylko trzeba je zrobić w tym laboratorium co na skierowaniu.Już to przerabiałam i dojezdzam 25 km ,żeby nie płacić i było odpowiednie laboratorium.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja za nic nie płace. Specjalnie po to zrezygnowałam z prywatnego ginekologa bo strasznie dużo kasy na leki i badania szło.

Wczoraj zauważyłam że rano mi palce spuchly... Myślałam że minie bo tak się zdarzało ale jednak nie. Musiałam na siłę obrączke ściągać i już nie zakladalam bo się boję. Wiedziałam że w ciąży puchną rece i nogi ale myślałam że ciut później.

Czy wam też brzuch się robi bardziej włochaty? Nie jakieś ciemne włoski ale ten meszek jest dłuższy. Śmiesznie to wygląda:p

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tak mam.Może to chłopak tam siedzi i to jego testosteron [emoji23][emoji23].Ogólnie szybko mi włoski dorastają, może to te hormony ciążowe.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom

Dzień dobry! :) dziewczyny a jak przestajecie brać duphaston? Tak z dnia na dzień czy stopniowo? Ja brałam 3 x 1 od tygodnia biorę juz 2 x 1 i myślę że jeszcze tydzień tak będę brała - do piątkowej wizyty a potem z tydzień po jednej i przestać brać.
Ja teraz kończę za dwa dni duphuston i jestem w kropce ,bo wizyta w czwartek i nie wiem co teraz robić czy odstawić całkiem to będzie 14 tc czy zacząć brać luteine dopochwowa ,bo mam jeszcze dwa opakowania,a musiałam odstawić ze względu na plamienia z nadżerki.Boję się trochę jak zareaguje mój organizm jak przestanę całkiem brać progesteron ,ale z drugiej strony teraz łożysko zaczęło samo wytwarzać progesteton,a Ty w którym tygodniu teraz jesteś?

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom

Właśnie podejrzewam ze od niego boli mnie tak żołądek :( zobaczę co reszta dziewczyny napisze, może któraś coś wie więcej :)
Pierwszym razem jak wzięłam dupka to dostałam rozwolnienia i było mi straszenie słabo i brzuch strasznie bolał.Teraz też mam często wzdęcia i mi nie dobrze gdzie wcześniej takich objawów przy luteine nie było,a dupka biorę od 2 tygodni 3 ×1.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry